30 Aralık 2016 Cuma

Terazi Burcu Eylül 2017 Yorumu

Terazi Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları


Bu ay beklenmedik olaylar sizde yeni umutlar yaratırken ani değişiklikler yaşamınızda önemli rol oynayacak. Çıkacak sürprizler sizi üzmeyi amaçlamadıkları gibi bastırdığınız duygu ve düşünceleri açığa vurarak gelecekte çıkabilecek problemleri önlemeyi hedefliyor. Bu ay çevrenizdekileri ikna etmek için yavaş düşünüp, yavaş konuşmalısınız. 1 Eylül'de ne başarmak istediğiniz konusunda kafanız karışabilir.

3 Eylül'de işinizle ilgili kişilerden kaynaklanan sıkıntılarınızın sona ermesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Gözünüzden kaçan ya da ben bunu nasıl da düşünememişim dediğiniz parlak bir fikir önerisi ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz ve ortaklaşa aldığınız kararları başarı ile uygulayabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aldığınız kararları destekleyecek ve onları çevrenizdekilere net olarak ifade etmenize yardımcı olacak. Başarılı olmak için planlı davranmalı ve planlarınıza sadık kalmalısınız.

7 Eylül tarihinde özel yaşamınızda ise evli Başak’lar bugün eşinizle iletişiminiz duygularınızda ki karşılıklı samimiyet her şeyin yoluna girmesini sağlayacak.


8-9 Eylül'deki işinizle ilgili her şeyi net bir şekilde değerlendirip ele alacağınıza işaret etmekte. Bu adil yaklaşımınız sorunlu yönlerinizi geliştirebilmeniz için önemli bir fırsat sizler için ve siz bunu yapabilecek irade gücüne sahipsiniz. İşlerinizin sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız.

13 Eylül'de Venüs'ün alacağı konum sizi şaşırtacak kişilere ilgi duymanıza neden olacak. Her söylenene inanmadığınız sürece başkalarının sırlarını öğrenmek heyecan verici olabilir.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, özel ilişkilerinizdeki tatmini azaltsa da mutluluğu yakalama çabalarınız sayesinde uzun vadede başarılı olacaksınız.

21 Eylül'de işinizle ilgili her konuda aklıc keskin ve odaklanmış yaklaşımlarınız kazanmanızı sağlayacak. Bu olumlu enerjilerin yansımalarını başarılı çalışmalar yaparak değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda sevginizi doyasıya paylaşarak birlikteliğinizi kuvvetlendireceksiniz.

25-26 Eylül'deki eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

29 Eylül'de olabilecek riski önceden hesaplayarak planlarınızdaki olası gecikmeleri azaltabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder