20 Aralık 2016 Salı

Terazi Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Terazi Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Ağustos ayı aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir. Aya güçlü bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz..

Ağustos'ta Jüpiter seyahat planlarınızın hayatınızı değiştirecek bir maceraya dönüşmelerini sağlayabilir. Bu ay yaşamınızda heyecan, endişe, güçlenme, hayal kırıklığı ve tatmin duygularının tümünü yaşayabilirsiniz. Bir duyguya odaklanmak yerine yaşamınıza bir bütün olarak bakmalısınız.

1 Ağustos'ta iş hayatınızda ufak tefek gecikmeleri büyütmeden hareket etmelisiniz. Finansal konularda da günün ilk saatleri sıkıntılar söz konusu olsa da akşam üzeri her şey yoluna girecektir.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Fikirlerinizi kendinize saklayarak korunabilirsiniz.. İş ve özel yaşamınızda anlayışlı davranmanın getireceği şanslara işaret etmekte. Duygusal konularda ne kadar duyarlı olursanız sevdiğiniz insanın o denli sevgi ve güvenini kazanacaksınız. İş hayatınızda ise işbirlikleri sizleri güçlendirecek.


9 Ağustos'taki son derece keyifli paylaşımlarla moral depolayacağınız bir güne işaret ediyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir işinizle ilgili konularda onlarında önerileri ile yeni fikirler edinebilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz.


15 Ağustos'ta ailenize yönelik sözlü saldırılarda bulunacak insanlara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gerçek dışı olay ve konulara itibar etmemeli sert bir dille gereken uyarıyı yapmalısınız. Bugün korkularınız ve kıskançlığınızın sağduyunuzun önüne geçmelerini engellemeniz halinde problem yaşayabilirsiniz.

16 Ağustos'ta iş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunmalısınız.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, planlarınıza çevrenizden büyük destek bulmanızı sağlayacaktır.

30 Ağustos'ta 6. İş Evinizde oluşacak olan Balık Dolunay'ı işyerinizdeki endişelerinizin dağılmasına olanak sağlayacaktır. Endişelerden kurtulmanız sizin işyerinizdeki önceliklerinize odaklanmanızı sağlayarak başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder