22 Aralık 2016 Perşembe

Su Karakuş 2017 Yıllık Burç Yorumları


KOÇ BURCU 2017 YORUMU


AŞK YILIN 2017

Şubat 2017’de başkalarına daha çekici görüneceksin yeni bir aşka hazır ol. Hatta kendini sık sık daha bakımlı olmak için çabalarken bulacaksın. Yeni makyaj stilleri öğrenmek, yeni bir gardrop oluşturmak için harika bir dönem. Fakat  o da ne? Biraz sinirli misin? Evet sanırım!

Mars burcundan geçerken erotik ve çekici bir görünüş kadar öfkede yaratır, bu öfke normal. Öfkeyi iyi yönetmekte mesele. Aynı günlerde Venüs’de burcundan geçiş yapıp Afrodit havasında görünmeni sağlayacak. Yıl boyunca aşkta en şanslı dönemini öfkeye kapılarak ve dışarıdan bakıldığında “ığğğ çok sinirli !” diye düşünülmesine neden olarak mı geçirmek istersin? Lütfen bunu kendine yapma. Zaten Mart da her şey tersine dönecek. Eski sevgilin gelip kafanı karıştıracak ya da O’nun yokluğu kalbine oturacak. Bir şekilde sevgiden uzaklaşmış, kalbi taşlaşmış hissedeceksin işte! Eşin, çocukların, annen hatta aynadaki kendin bile kendine sevimsiz geleceksin. Eee Venüs geri gidecek burcunda.  Venüs böyle gerilediğinde kalbinin sıcak ve sevecen duyguları en derinlere iner. Bulmak için derinlik sever olman gerekir.

Gerçi Mart biterken sıkılacaksın bu nemrut hallerinden. Bir silkelenecek kendine geleceksin. Şöyle görünüşünden başlayıp yenileneceksin. Hem de tepeden tırnağa. Yalnız biraz tembel olabilirsin günlerde. Ne yapsan ailene, yakınlarına yaranamayabilirsin. Beğenilmez yeniliklerin. Ama sen yılma. Deneme yanılma döneminde farz et kendini. Mayıs da yepyeni bir sen ve yepyeni görünüşünle çık onların karşısına. Venüs sana 2. bir şans verecek ve burcunda tekrar ilerleyecek. 2017 aşkı hücrelerinde, ciğerlerinde, en derin duygularında deneyimlemek için harika bir yıl. Bir ileri bir geri sonra tekrar ileri derken 3 yıla bedel deneyim biriktirecek, biraz daha olgunlaşacaksın fena mı?

Üstelik Temmuz ve Ağustos da şanslısın. Burcunun yöneticisi Mars biliyor muydun? Bu kızıl gezegen seni başkalarından daha seksi ve enerjik olmaya teşvik ediyor. Temmuz’un 2. yarısında ve Ağustos aylarında aşk alanından geçiş yapacak. Bu harika bir haber çünkü 2 yılda 1 geçebiliyor. Enerjin aşka yönelteceksin. Yalnızsan ruh eşinle tanışma fırsatını kaçırmayacaksın. “Yok ben böyle iyiyim, aşk istemem” diyorsan yaratıcılığın yüksek değerlendirebilirsin. Bir tesadüf sahnede gösteri yaparken bulabilirsin kendini mesela. Çocukların varsa onlar adına ertelediğin her şey için zaman yaratacaksın. Yaz sıcakları sana dokunmayacak velhasıl. Hayatının her saniyesini verimli kullanacaksın.

Fakat aşk yakana yapışmış durumda 2017’de. Hayatımı yenileyeyim, köklü değişiklikler yapayım, yeni arkadaşlarım olsun, ideallerim değişsin daha evrensel olsun diye düşünürken,  Ağustos’un tamamını etkileyecek bir Güneş tutulması oluşacak. Belki de hayatın boyunca başına gelen en iyi şey olacak bu tutulma. Bu aşk evliliğe gider bunu unutma!


Ağustos sonuna doğru sen hala romantizmi yaşıyor olacaksın ve Eylül’ün son haftasına kadar Venüs mutluluk şarkıları çalacak aşk alanında.

Ben derim ki 2017 aşkta en harikulade yıllarından biri değerlendir. Aşkı 2018’e erteleme. 2018’de aşk günlerinde Merkür burcunda geri gidecek ve sen doğru kişiyle yanlış kişiyi ayıramıyor olacaksın! Yine de ısrar edersen 2018 Ağustos’unda harika bir Güneş tutulması daha var. Evlenmek için kullanabilirsin. Haa unutmadan yöneticin Mars  o günlerde geri gidiyor olacak. İdeallerinden vazgeçmiş, arkadaşlarıyla küsmüş ve enerjisiz görüneceksin! 2017’de fırsatları kaçırma.


PARA


Parayla ilişkin, düzenin Mayıs 2018’den itibaren değişecek. Savruk, biriktiremez, başkalarının parasıyla bir ömür geçirebilir hallerin yerini kendi alın terine verdiğin değere bırakacak. Birikime geçeceksin, mülk alacaksın. Kendi banka hesaplarında devrim yaratacaksın yani. Konumuz 2018 değil elbette ama  o zaman gelene dek ne yapmalısın?

Ocak 2017’nin ilk yarısında kariyerinle ilgili bir dizi planlama hatası yapacaksın. Dikkatli davranırsan yapmazsın ama hızlı ve dikkatsizsin. Ocak ayının ikinci yarısında hataları telafi edebilirsin elbette. Görev ve sorumluluklarının bincine varacaksın. Bütün bunların nedeni Merkür gerilemesi. Kariyer alanında 2 ileri 1 geri yapacak ve seni şaşırtacak. Aklın karışacak özetle.

Mart-Nisan aylarında daha çok kazanmak veya kazandırmak konusunda kararlı görünüyorsun. Bayağı hırslanacaksın. Fakat aynı derece de harcama eğiliminde var. Dengeyi kurmalısın aksi halde harcadığın kazandığından fazla olabilir!

İşsizsen, iş arıyorsan Nisan sonu, Mayıs başı gibi karşına iyi bir fırsat çıkacak. Fakat kısa sürede pişmanlık, beğenmemezlik duyguları bünyeni saracak. E bu kez de Merkür burcunda geri gidiyor olacak. Yanlış düşünceler, yanlış anlamalar, kolay vazgeçmeler Merkür’ün tuzakları. Bence eski işine geri dönmen istenirse dön. Eskiden yaptığın bir işi yeniden kurmak istiyorsan kur. Yeni bir şeye başlama ne onların zamanını al ne kendi zamanından çal!

Yaratıcılığa dönük bir iş yapıyorsan Temmuz ve Ağustos da harika projeler karşına çıkacak. Mutlaka dahil ol! Endişeli davranma, bu proje hayatının fırsatı olacak.

20 Eylülde yeni bir iş teklifi alacaksın. Kesinlikle evet de! Gezegenler seninle ve yükselişi garantilersin. 10-20 Eylül arasında tatilde olma mutlaka iş fırsatlarını kovala.

2017 DE YAPMAN GEREKEN EN ÖNEMLİ 3 ŞEY

-Aşkı destekleyen çok fazla göksel etki var, mutlaka aşkı yaşa! Güneş tutulması büyük bir fırsat sunacak.

-Görünüşünü ve yaşam stilini değiştir, modern ve konforlu olana geç, eskileri yenile kullan.! Yani Satürn-Neptün üçgen açısını kaçırma.

-Yıl sonunda düşlerin gerçekleşecek. Hayal etmekten korkma.

BOĞA BURCU 2017 YORUMU


SONBAHARDA SENİN AŞKIN BAŞKADIR

Lafı uzatmayacağım ve direk yazacağım: Nisan da ayrılık çanları çalacak seviyorsan ayrılma! Hislerin seni yanıltacak, sonrası pişmanlık olabilir.

“Yok ben çok düşündüm, artık katlanamıyorum” diyorsan da arkana bile bakma! Yöneticin Venüs geri gidecek. Ee haliyle duyguların geri çekilecek. Saf mantık ve sen baş başa kaldığınızda dünya gözüne pembe görünmeyecek. Bu da demektir ki  o anda ayrılırsan canın yanmayacak. Ya sonra?

“Ben yalnızım keşke aşk olsa” diyorsan bundan sonrasını dikkatle oku: Nisan ayını pas geç. Yeni bir aşka başlama. Eski sevgilin dönsün istiyorsan Nisan da bir adım at. Hala yaşanacaklar varsa mutlaka yaklaşacak. Ama yeterince sakin ve yavaş olmalısın. Özellikle Haziranda çekiciliğinle göz dolduracaksın. Kendi kendini de çok beğeneceksin. Bu pozitif enerjiyle bir başkasının seni beğenmemesi mümkün mü? Eski sevgiliyle yakınlaşmayı veya yeni bir aşkı en iyisi Haziran’a bırak. Isınan bedenin ve yükselen hormonların güzel bir yemek sonrası hissedilen mutluluğu hatırlatacak. Bir sır vereyim. 19 Haziran civarında aniden aşık olabilirsin. Seni bile şaşırtacak bir karşılaşma ya da tanışma yaşayacaksın. Jüpiter-Uranüs üçgen açısının tadını çıkar.

Temmuz başında çekiciliğinle hala dillere destan olacaksın. Mütevaziliğinden vazgeçme. Hata yaparsın.

Hala yalnızsan 6 Eylülden itibaren ciddi ciddi aşkı düşüneceksin. Düşünce gücünle de aşkı kendine çekeceksin. Özellikle 11 Eylül’den itibaren  hevesle ve istekle beklediğin aşkını kırma! Eleştirinin dozunu kaçırma. Onu korumak ve geliştirmek için eleştirdiğini bilmeli. En yumuşak ses tonunla anlat. Belki de sen hatalısındır  O doğrudur. Eleştirilerinden emin olma.

20 Eylülden itibaren artık sırılsıklam aşık hissedeceksin. Mümkünse evet demek veya ilişkinin adını koymak için 20 Eylül’ü bekle. Aşk alanında yeniay doğacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için yeniaydan daha iyisi Güneş tutulmasıdır ama tutulma için uzun yıllar beklemen gerekir. En iyisi 2017 sonbaharını kaçırma.

PARA

SENİN EKNOMİK KRİZ NE ZAMAN BİTER?

Hayal kırıklıkları, engeller falan yaşıyorsun ya, gelmesi gereken ama sana ulaşmayan paraların önündeki engelin nedeni Satürn. Ne zaman bitecek, ne zaman kurtulurum diyorsan 20 Aralık 2017’den itibaren rahatsın. Koskoca 1 yıl var diye söylendiğini duyuyorum. Haklısın ama bir detay var: süreç bittiğinde paraya ulaşmak için 1 yıl boyunca yapman gerekenler var. İşte listen:

-Para biriktirmeyi öğren.

-Ekstra gelirin olmadığında azla yetinmeyi öğren.

-Hak ettiğinin altında düşük ücretlerle çalışmaya razı ol.

-Başkalarından yardım alamadığında ne yapman gerektiğini düşün ve bul.

-Gerekirse limon satarım diyenlerden ol.

-Kredi ödemeleriyle ve borçla yaşamak konusunda deneyim kazan.

-Yukarıdakilerden en az birini başar.

Başar ki Satürn sana minik bir hediye hazırladı yıl sonunda hediyeyi almayı garantile. Yukarıdakileri hakkıyla yaparsan sonraki 29 yıl boyunca rahat edeceksin unutma!

25 Mayıs(+/- 5 gün) da bir iş teklifi alacaksın veya iş başvurun kabul edilecek, bir ihtimal de ilk maaşını alacaksın. Sözleşme yapmanda sakınca yok.  Yeter ki fırsatı kaçırma.

19 Ekim ( +/-5 gün) de bir başka teklif alacaksın. İşini yenilemek isteyeceksin. Her şey güllük gülistanlık. Yakınlarında destekleyecek. Yürümekten korkma.

2017’DE YAPMAN GEREKEN 3 ŞEY ÖNEMLİ ŞEY.

-Satürn’ün dersini iyi öğren. Gelecek 29 yıl boyunca işine çok yarayacak. ( bknz : üstteki satırlar)

-Uranüs 2018’de burcuna geçecek ve çok değişeceksin. 2017’yi geçiş yılın olarak kabul et.

-Venüs gerilemesi Mart ve Nisan aylarında seni çok yoracak etkilerini ve nasıl tolere edeceğini öğren. (bknz: üstteki satırlar)

İKİZLER BURCU 2017 YORUMU


AŞKIN KANUNU

Teknik bir şeyler yazarak başlamak istiyorum. Ne de olsa kanıt arıyorsun. Mesela şu nasıl:

-2017’de Jüpiter aşk alanında yolculuk yapacağı için çokkkkk şanslısın. Bol bol aşk yaşayacaksın.

Birçok astrolog böyle yazacak zaten. Ve bu doğru bilgi değil.

Evet Jüpiter aşk alanından piyano eşliğinde geçit töreni yapıyor denilebilirdi, açıları bu kadar sert olmasaydı! Geçişi öyle sert ki ancak “kulağına çok yakın çalan davul gürültüsü eşliğinde geçiş yapıyor ve kalbinin sesini duyamıyorsun” demek daha doğru. Mesela, 4 Ağustos civarında (+/- 10 gün) şansına pek güvenme. Hatta bir projeye dahil olman istenirse bekle! Önce gözlemle. Sonra çevrenin yeterince güvenli olduğuna emin ol. Jüpiter duyacağın en berbat sesi çıkaracak. Kalbini sağır edecek. Duygularını algılamak için çaba harcamalısın. E duygu yoksa elde ne kalır ki?

Neyse özete geleyim. Köklü bir değişiklik yapman gerekiyor. Ve değişiklik yapacak gücü bulamıyorsun. Derin duygularla yüzleşmek veya ortak paranız hakkında konuşmak ihtimallerin. Oysa cevapları en başından beri biliyorsun. Gel değiş. “Zamanla düzelir” diye bekleme. Bildiğin cevabı duymamak için  kalbinin sağırlığı..

28 Eylül ( +/- 10 gün) de arkadaşlarınla aşkın arasında kalacaksın. Karar veremeyecek, kim nereye çekse oraya gitmek isteyeceksin. Sonunda iki tarafa da resti çekeceksin. Bu arada arkadaşlarını veya partnerini birbirine karşı manipüle etmediysen sorun yok ne karar verirsen ver haklısın. Düşmanlık yaratan sensen, Jüpiter küçük bir şaka yapabilir ve kendinle yüzleşmeni sağlayabilir.

Gelelim güzel günlere:

Temmuz kendini yeterince çekici bulacağın, başkalarının bir türlü anlayamadığı özgüven eksikliğini gidereceğin harika bir ay. Dışa dönük görünen bir içedönük olduğunu senden başka kim biliyor?  O maskeyi çok iyi taşıdığını kim fark edebilir? İçindeki çocuğu kim görebilir?

Çekici görünmek üzere Venüs seni desteklediğinde epeydir düşündüğün estetik değişiklikleri başlatabilirsin. Bu arada hayran kitlen Temmuz boyunca artacak. Partnerinin hayranlığı da artacak. Yalnızsan belki birine yeşil ışık yakarsın.

Ekim’in 2. yarısında biri seni çok etkileyecek. Güzel haber şu ki  O’da senden etkilenecek. Bu etkileşim kendiliğinden ilişkiye dönüşecek. Gerçi aklın biraz işinde olacak ama aşkı da ihmal etmeyeceksin.

Her şey yolunda ve ayrılıp barışsak da benim sadık bir ilişkim var diyorsan 18 Aralık yeniayında evlenebilirsin. 23 Aralık’a dek etkili nasıl olsa. Hatta aynı kişiyle 2. evliliğini de yapabilirsin. Merkür gerilemesi böyle bir şeydir, eski aşkları kıymetlendirir. Evlilik için 24 Aralık tercihin olursa bir daha ayrılmazsın. Merkür doğru yoluna girmiş olacak.

Ben sabırlıyım en iyi tarihi beklerim diyorsan Haziran 2018 ve 2018 Aralık ayının 2. yarısı mükemmel bir düğünle mutluluğa adım atabilirsin.

PARA

2017’Yİ DEĞERLENDİR.

Yılbaşının hemen ertesinde gelirlerinin azaldığını fark edip yön değiştirmek isteyeceksin. Başka bir işte şansını denemek bir ihtimal tabii. Fakat garantili bir gelecek olamayacağını anlaman uzun sürmeyecek. Yeni ve orjinal fikirler Şubat ayını heyecanlandıracak. Ve büyük çıkışını Mart’da hemen heyecanın durulmadan yapmak isteyeceksin. Yaratıcı projelerinle iş yapıyorsan acele etme bekle. Haziran ayının 2. yarısında şansın açılacak. Artık hedefin kariyer yapmak değil çok kazanmak olacak. Haziran hem kazanacağın hem harcayacağın ay. Savruk olma bir kenara biraz birikim yap. Ve 24 Haziran (+/- 5 gün) da sana sunulan iş teklifini düşünmeden kabul et. Sözleşmeni imzala. Merkür gerilemiyor ama alt metinleri yine de dikkatli oku. Yeni gelirin hak ettiğin kadar büyük, hakkıyla kutlamalısın.

Ağustos’da büyük bir kredi yükünün altına girecek veya beklenmedik miktarlarda ödeme yapacaksın. Haziran da fazla harcama yapmadığına emin ol.

13-23 Kasım aralığında ek gelir kazanmaya başlayacaksın. Umarım bu fırsatı değerlendirirsin. Evet dersen kariyerindeki yükselişi de garantilersin. Yıl içindeki tüm kayıplarını Kasım da telafi edersin.

2018’e mutlu gireceksin. Bu mutluluğun bir nedeni var elbette. Geleceği hissediyorsun. Temmuz 2018’de Güneş tutulması sana ihtiyacın lan geliri, piyango zenginliğini ve sponsoru sağlayacak. Bir şart var: 2017’nin önemli tarihlerini iyi değerlendirmek seni 2018’e hazırlayacak.2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Merkür gerileme dönemlerini ve senin hangi yaşam alanlarını etkileyeceğini mutlaka öğren.

-Jüpiter aşk alanından geçiyor şanslısın hikayesine inanma sert açıların etkilerini öğren.

-Mali konularda en şanslı yılın 2018 ve hazırlanmak için 2017’yi iyi değerlendir.

YENGEÇ BURCU 2017 YORUMU


AŞK ŞANSLA GELİYOR.

Evliysen Ocak ayında ilişkini gözden geçireceksin. Eğriyle doğruyu ayırt etmek, bunları sakin sakin konuşmak “IN”, ayrılmak, öfke krizleri geçirmek “ OUT”. Evren seni olgunlaşmaya ve büyümeye davet ediyor. Ergen triplerini bırakman gerekecek. Dolunay burcunda doğuyorsa bunun bir anlamı var. Kendine acımaktan vazgeç. Düş perisi Neptün seni destekliyor.

Şubat evlilik için uygun ayın, istiyorsan tabii! “Benim hayatımda kimse yok” diyorsan Ağustosdan itibaren göz kamaştıracaksın. İlgili ve şefkatli birini seçebilirsin. Fakat dikkat et sorunlarını anlatıp onu uzaklaştırma! “Dünya’da yeterince sorun var, bir fazlasını istemem” diye düşünen yeterince insan var.

Aşkta favori tarihin Kasım. Daha çok var diyorsan sana öyle geliyor. Günler göz açıp kapatıncaya kadar geçiyor. Ve senin 2017’de biraz daha olgunlaşman gerekiyor. Geçtiğimiz yıllarda yalnızlığının nedeni çocuksu ve subjektif tepkilerindi. Değiştin mi?

7 Kasım’dan itibaren ruh eşine rastlayacaksın.  O seni her halinle sevecek mi? Hayır! Derinlerindeki şefkatli yanını sevecek. Kusurlarını her zaman görecek ve değiştirmeyecek. Senin kendi kendine değişmeni bekleyecek. Kendini iyi tanırsan 10 Ekimden, 8 Kasım 2018’e kadar aşkta şanslısın, değerlendirebilirsin. “Ben her şeyi başkalarından beklerim asla adım atmam ve anlaşılmayı beklerim” diyorsan üzgünüm ama daha çok beklersin.

Jüpiter Akrep burcuna girdiğinde aşkta en şanslı dönemin başlayacak evet. Ama bu şansın bir koşulu var. Çaba göstermek. Aksi halde hayatın geçip gitmesine izin verirsin.

18 Kasım 2017’de doğan yeniay aşkta yenilik yapman için bir fırsat. Üstelik etkisi 13 Kasımda başlayacak. Yeni biri kadar yeni fikirlere ve bakış açısına ihtiyacın var. Partnerinin bakış açısından gör kendini mesela. Ya da hiç sevmediğin birinin sana aşkını kazanmak için yalvardığını düşle. Birçok duyguya gir –çık anlamaya çalış. Kazanacakların ömre bedel olacak.

PARA

Evet 2016 verimsiz geçti ama herkes için verimsizdi. Sırf sen değilsin. Artık ağlamak değil, önüne bakmak sana yakışan.

11 Şubat da Ay tutulacak. Yengeçsin Ay’ın tüm hareketlerinden istemesen de etkileniyorsun. Bir de söz konusu tutulmaysa, çok gergin oluyorsun.  Eğer çalışıyorsan ve işini beğenmiyorsan al sana fırsat. “Küçülmeye gidiyoruz üzgünüz” diyebilirler. “Ben bu işe daha fazla katlanamayacağım” diyebilirsin. Veda zamanını anlatır dolunaylar. Benim bir öngörüm var. Bu veda” işsizliğe veda” olabilir. İşsizsen Ay tutulmasını iyi değerlendir.

20 Temmuz-5 Eylül arasında aşırı harcayacaksın. Yapma. Sonra kendini güvende hissetmez ağlarsın.

23 Temmuzda yeni bir gelir kazanmak için yeniden fırsat bulacaksın. İyi bir fırsat kesinlikle değerlendir. 18-28 Temmuz arasında kararını vermiş ol. Kararsız kaldıysan üzülme. Daha iyisi yolda.

21 Ağustos’da Güneş tutulacak ve adeta gökten tepene para yağacak. Bu şansı 100 yıl yaşasan bulamazsın. Mutlaka değerlendir. 31 Ocak 2018’de yeniden işsizlik ve aşsızlık krizine gireceksin. Birikimlerini koru.

Temmuz 2018’de kendini yenileyeceksin, Ağustos 2018’de mali kaynaklarını!

21 Ocak 2019’da son krizini yaşayacaksın. Ve tüm bunlar seni hem zenginleştirecek hem olgunlaştıracak.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Kadersel döngünü iyi anla ve başkalarının sana yardım etmesini bekleme, önce kendine yardım et. 2017 en iyi yıllarından biri iyi değerlendir.

-Ağustos da Güneş tutulmasıyla gelen zenginliğini har vurup harman savurma!

-Jüpiter Ekim’de aşk alanına geçecek. Sevgiye doyacaksın. 12 yılda 1 kez gelen bu şansı kaçırma.

ASLAN BURCU 2017 YORUMU


BÜYÜK AŞK KAPIDA

Jüpiter’in geçiş yaptığı burç şanslıdır deriz. Bana göre 2017’nin en şanslı burcu sensin. Tabii Ağustos da gerçekleşen Güneş tutulmasını değerlendirebilirsen. Mesela evlilik kararı alabilirsen. Hem heyecanı hiç bitmeyen, hem uzun ömürlü bir evlilik yapabilirsin. Özellikle tutulmanın etkisinin sürdüğü 8 Eylül’ü seçersen. Merkür gerilemesi sona ermiş olacak, Venüs burcuna girmiş olacak gibi ekstraları da var. Kısaca değiniyorum yazamadıklarımı sen anla ve Eylül’ü kaçırma.

Yalnızsan Şubat ayında burcunda Ay tutulacak. Birini tanıma şansı bulacaksın.  Seni çok sevecek, sen Ona aşık olacaksın bu böyle anlayışla sürüp gidecek. İşe güce dalma, 2017’nin aşk sunan fırsatını yakala.

Satürn aşk alanından sana göz kırpıyor. 2017 boyunca başlayan aşklar kalıcı olacak diyor. Fakat tüm sorumluluğu Satürn’e yıkma. Sen de çabala. Egonla hala tanışmadıysan bir ara tanış mesela.

Evliysen ve mutluysan çocuklarınla ilgili endişelerinin üstüne git ve rahatla.

2017 biterken hala yalnızsan 18 Aralık civarında eski aşkın dönebilir, 24 Aralık’dan sonra yeni bir aşk başlayabilir. İkisinden birini seç yalnız kalma.

2018 Ocak ayında evlilik düşünebilirsin. Ayrılmaksa tercihin Nisan 2018’de yeniden eski sevgiliye dönebilirsin.

PARA

Zenginlik İsteyene Gelir

Şubatta Güneş tutulacak. Ya aniden büyük ikramiye sana çıkacak ya da büyük bir balık yakalayacak, sürekli gelir elde edeceksin.

12 Mart da ödemelerle baş edemediğini düşünmek bir gelirine nokta koymak anlamına geliyor. Daha iyisine gideceksen ne ala ama değilse bu bir çözümde değil. Temmuz ve Ağustos da karşına çıkacak fırsatlara kadar beklemen gerekebilir. İşinden ayrılma derim tabii başka bir alternatifin yoksa.

10 Eylül’den itibaren gerçek bir keşlf yapacaksın. Paranın kokusunu alacaksın ve aklına gelen en iyi fikri hayata geçireceksin. Hazırlık aşaması biraz zaman alabilir. 20 Eylülden itibaren işler hız da kazanabilir. Ayın başından itibaren aşırı harcama riski altındasın. Paranı sadece acil şeylere sakla.

Yıl boyunca marka olmak isteyeceksen, şöhrete giden yolu adımlayacaksan yılma!. İstediğin sonuç hemen gelmeyecek. Ekimden itibaren doğal şöhreti uğraşmadan elde edeceksin. Başkalarını çaktırmadan etkileyeceksin. Bunun geri dönüşü elbette para olacak. Önerileri atlamadan uygula.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Güneş tutulmasının izleyicisi olma, değerlendir. Bu şansı tekrar bulmak istediğinde yıllar geçip gidecek.

-Piyango zengini olsan bile paranı sakla.

-Bir ilişkin varsa 20172de evlen, yalnızsan aşkı mutlaka yaşa. Gezegenler sonuna kadar destekleyecek.

BAŞAK BURCU 2017 YORUMU


AŞK SANA UĞRAMAZ MI?

Aşk sana uğramaz mı? Uğrar ama ne zaman?

Şubat 2017’de evlilik alanında Güneş tutulacak.  O zamana kadar bir sevgilin varsa, sana uygunsa evlilik düşün. Yılın en iyi dönemlerinden birini kaçırma.  O günlerde evliliğe hazır değilsen 23 Eylül’ü kaçırma. 20 Eylülde bir yeniay doğuyor. 23 ü hafta sonu ve etkisi sürüyor. Şimdiden yerini ayır. Merkür, Venüs ve Mars’ın burcuna güç verdiği nadide bir gün. İlişkini bu 3 gezegen belirleyecek ve eşin seni, senin Onu sevdiğinden daha çok sevecek.

Yalnızsan Eylülde her nikah davetini değerlendir. Tanış, konuş, çekinme. Eylül’de  o kadar çekici görüneceksin ki biri mutlaka etrafında pervane. Seçimini yaparken de ince eleyip, eleştirme.

Bir ilişkin var ve evlilik istiyorsan 5 yıldızlı tarihin 3 Aralık! Evlilik alanının planeti Neptün, bolluk bereket gezegeni Jüpiter’le birlikte sana şans verecek. Böyle bir anda kurulan evlilikte elbette uğur getirecek.

21 Aralık geldiğinde Satürn aşk alanına yerleşiyor. Ve ciddi bir ilişkiye hazır hissedecek, sorumluluk alabileceksin. Yalnızsan birinden etkilenmek bu konumda zor olabilir. En azından aşk yaşamak için 21 Aralık öncesini değerlendir.

2017 bittiğinde hala yalnızsan gerilme. Ocak 2018 ortalarında muhteşem bir yeniay doğacak. Plüton, Satürn, Güneş ve Ay aşk alanını şenlendiriyor. Bu kadar yoğun gezegen desteği varken aşık olamamak imkansız.


PARA

Sana diyecekler ki “Jüpiter para alanında, çok kazanacaksın, saklamaya küp bulamayacaksın”. İnanma! Jüpiter evet para alanında ama çok sevimsiz açıları var, parasızlık bile çekiyor olabilirsin bu satırları okurken.

2017’de bu böyle gitmeyecek elbette. Yine de Mart’a dikkat et, Ağustos’a hazırlıklı ol, Eylül’e kahretme. Arada mutlu günlerinde olacak ve Ekimden itibaren her şeyi güllük gülistanlık yaşayacaksın.

İşsizsen 19 Ekim yeniayı sana şahane bir iş fırsat sağlayabilir.  O zamana kadar ufak tefek işlerde oyalan. En iyi anladığın konuda çalışmaya gayret et. Ekimden itibaren tanınmaya başlayacaksın. Şöhretin tadını çıkaracaksın. Biraz da sabret.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Satürn aşk alanına geçmeden bir ilişkiyi başlat.

-Neptün-Jüpiter arasında şahane bir açı oluşacak kaçırma, evliliği veya ortaklığı düşün.

-Mali konularda sonbahara kadar temkinli ol, harcama, gerekirse daha mütevazi bir yaşam planı hazırla.

TERAZİ BURCU 2017 YORUMU


AŞK VAR MI UFUKTA?

Jüpiter 2016/2017’de burcundan geçiş yapıyor daha ne? Oysa sen belki de en kötü yıllarından birini yaşıyorsun. Belki hayatının en kimsesiz, en parasız dönemi!

Jüpiter’in sert açılarıyla- ne yazık ki -götürdükleri, getirdiklerinden fazla olacak. Bu böyle Ekim 2017’ye dek sürecek. Özellikle Mart da ve Ağustos da dikkatli ol ve evliliği aklından bile geçirme. Mart da, Jüpiter geri gidiyor ve Uranüs ani ayrılıkları tetikliyor olacak. Üstelik ailende bu evliliği onaylamayacak.  Ağustos da Uranüs gerileyecek ve evliliğin dilekleri gerçekleşmeyen mutsuz insanlardan ibaret kalacak.

Peki ne yapmalı?

Oku..

Aşk istiyorsan Ekime kadar sabret. Ekimde Jüpiter hem para hem özgüven getirecek. Hem de Venüs burcuna geçince güzelliğine güzellik eklenecek. Ayın sn haftalarında Mars da burcuna yerleşince enerjin yükselecek. Üstelik 19 Ekimde bir yeniay oluşuyor. İnsanın aşık ol be kardeşim diyesi geliyor.

“Var zaten biri” diyorsan 18 Kasım evlenmek için uygun.  Herşey ışık hızıyla gerçekleşiyor.

Sürpriz bir karar ve yıldırım nikahı istiyorsan 16 Nisan 2018’i nt defterine yazmayı unutma.

PARA


SABREDERSEN ZENGİNLEŞECEKSİN.

Mali konularda en şanslı yılında değilsin. Jüpiter evet burcunda ama ne yapsın kendisi de stres altında. Ve sana düşen stresi hissetmek.

Peki ne yapmalı?

Önce kararsızlığı kaldırmalı. Sonra bir sakin olup okumalı.

2017’nin başlarında aniden kızıp iş bırakmak gibi bir eğilimde olacaksın yapma! Ocak sonundan itibaren kızgınlıkların yerini çözüme bırakacak. Ve Ekime kadar dikkatli olmalısın. Büyük bir gelir ancak Ekimde mümkün.  O zamana kadar her adımı bir yatırım olarak hesaplamalısın. 2017 belki en şanslı yılın değil ama Ekim 2017 en şanslı ayın. Değerlendirmelisin.

5-15 Mayıs civarında mali durumunu gözden geçir. Yeni kararlar al. Gerekirse yeni bir işe başla, ek gelir kazanmaya çalış. Garantileri oluşturabilirsen sana yetmeyen gelirler için çırpınma.

10 Ekimden itibaren şansın dönecek. Daha iyi işler, daha çok kazanımlar seni bekleyecek değerlendir. Ve 18 Kasımda yeniay doğduğunda yeni bir teklif daha çok daha kolay kazanmanı sağlayacak.

3 Aralık da büyük bir piyango kazanmış kadar sevineceğin teklifi kabul et. Veya sen başvuru yap. Ya da işine dört elle sarıl. Bekleme bir şeyler yap. Kasım ve Aralık en şanslı ayların.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Daha çok var diye düşünme. Ekimden itibaren zenginleşeceksin, donanımlı olmaya başla. Fırsatı kaçırma.

-Gerçek bir aşk ve doğru bir evlilik için yine sonbaharı beklemen gerekiyor. Aceleci olma.

-Jüpiter şansını değil sorunları büyütecek. Ekime kadar şansına güvenme.

AKREP BURCU 2017 YORUMU


BİR DİLEK TUT ADI AŞK OLSUN.

Neptün aşk alanından geçiş yapıyor. Bu hayallerinin aşkına rastlaman demek normalde. Özellikle Ocak 2017’de..

Çekici, sevecen, hırslı ve kararlı biri kalbini eline alacak ve seni peşinden koşturacak. Venüs, Mars, Neptün aynı burçta buluştuğunda aşk enerjin artacak.

Bir ilişkim var diyorsan Ocak en iyi zamanlarından biri olacak. Partnerinle ilişkini iyileştirme çaban takdirle karşılanacak.

Yalnızsan Şubat sonuna doğru bir Güneş tutulması yaşanacak. Bu tutulma aşk alanını sarsacak. Hayal kırıklıkları bir yenilik sahneleyecek ve doğru kişiyle tanışacaksın.

Görünen O  ki yılın başında, birkaç fırsat birden yakalayacaksın. Favorim Ocak ayıdır.

Eylül’ün ilk yarısında bir proje ikinizi bir araya getirecek.  O günlerde çalışıyor olmaya gayret et.

Aşkın en güzel zamanı Ekim sonu: Jüpiter-Güneş kavuşumu burcunda oluşacak. Bir yılın en güzel zamanı Jüpiter-Güneş kavuşumudur ve bu kavuşum sonraki 12 yıl boyunca işine yarar. Hem paranın, hem aşkın, düşünürsen evliliğin keyfine varacaksın.

PARA


PLANLAR UZUN VADELİ OLMALI.

Para her eve lazım elbette. Senin yılın 2018.. O zamana kadar mali konularda önerileri mutlaka uygula.

Haziranın ilk 2 haftasında kendini güçsüz ve kararsız hissedeceksin belki bir gelire veda edeceksin, belki  işten çıkarılacaksın.  Haziran’a kadar ünlü Akrep cimriliğini hatırla. Biriktiremesen bile aşırı harcama yapma.

10 Ekimden itibaren Jüpiter burcuna yerleştiğinde gerçek şansla tanışacaksın. Yeraltı kaynakları ve gizemli işler para kazandıracak. Ve Jüpiter-Neptün uyumuyla büyük bir düşün gerçek olacak. Kasım ve Aralık da 2 büyük şans yakalayacaksın. Evlen veya para kazan. Ne istiyorsan  O! Dileklerini yılın başından itibaren belirlemeye başla. Sonra  inanarak hayal et. Yıl sonunda listenin tamamını gerçekleştirmiş olacaksın.

18 Aralık da bir yeniay doğuyor ve yeni bir gelir kaynağını sana hatırlatıyor. Eski işine yeniden çağrılacaksın. Döneceksen bile 23 Ekimden sonra karar ver. Pişmanlık ihtimalini getiren Merkür gerilemesidir bunu unutma!

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Yalnızsan Ocak ayında aşık olmaya çalış. Yıla iyi başla. Bir ilişkin varsa kesinlikle romantik ol.

-Kasımın ilk yarısında Venüs-Jüpiter burcunda buluşacak. Evlenmeyi düşünüyorsan o  günlerde açıkla.

-Ekim sonunda asıl hedefin para olsun. Ve şansına güven. Ekimden sonra paraya doyacaksın, fırsatları kaçırma.

 YAY BURCU 2017 YORUMU


AŞK DA DEĞİŞİM YILI.

Sabırsızsın. Bir kadar da şanslısın. Ocak ayının sonlarında aşk kapıyı çalacak. Yalnızsan yeşil ışık yakmaya hazırlan. Bir ilişkin varsa hem romantik, hem çok seksi hissedeceksin. Burcundan geçen diktatör Satürn’e rağmen. Karamsar ve depresif hislere Ocak da mola vereceksin. Evliysen ilişkindeki sorgulamalar yerini karşılıklı anlayış ve uzlaşıya bırakacak. “İyi ki konuştuk hiç fark etmemişim” diyeceğin birçok düşünce beyninde uçuşacak. Sorunlara ve çözümlerine epeyce kafa yoracaksın. Bu yıl ki sloganın “değişim.”

Uranüs aşk alanından geçiş yaparken aşka bakış açını, aşkı algılamaktan yaşamaya kadar her şeyi değiştirmelisin. Yoksa O gider başkası gelir, eski sen aynı kalır ve ilişkilerin sonu değişmez. Yıl boyunca değişimden korkma, bakış açını değiştir.

Şubat senin ayın, aşka aşık hissedeceksin. Başkalarının kanı yazın kaynayabilir. Senin için kış daha romantik ve aşkla yükselerek geçecek. Aşkın 2 ilahı Mars ve Venüs Şubat boyunca aşk alanından geçecek ve enerjisini sana aktaracak. Değerlendir.

Mart da doğa canlanacak. Sende yenilenmek için bir heves duyumsayacaksın. Bu yeniayın ayak sesleri. Hala yalnızsan gözünü geçmişe dik. Eski sevgili bir şans isteyecek zira Venüs geri gidecek.  Mart-Nisan boyunca 2 ihtimal arasında kararsızlık yaşayacaksın eski sevgiliye dönmek veya sevgisizliğe gömülmek. Kalbinden kelebekler göç etmiş gibi hissedeceksin. 15 Nisan da Venüs durağanlaştığında ayrılmak veya kalbini söküp atmak isteyeceksin.

Nisan biterken yavaş yavaş duygularını yeniden hatırlayacak, hormonlarına kendini bırakacaksın.

Yaz ve sonbaharı aşktan çok hayatın diğer alanlarına ayırarak geçireceksin. Aralık da bir biçimde çekiciliğin artacak. Başkalarının iltifatları ne kadar özel olduğunu hatırlatacak. Aralık ayının 2. yarısında yeni bir aşka veya hızlı bir evlilik teklifine evet diyebilirsin.

Görünen  ki 2016 boyunca aşka bol bol şans bulacaksın.

Evlenmekse niyetin. Güneş’le Jüpiter’in öpüştüğü 27-28-29 Ekimi kaçırma.  O günlerde yapacağın evlilik hayatını şansla donatacak.

PARA


ÇALIŞKAN OL.

2017 sonbaharına kadar karınca gibi çalış, hiç bir şeyden yakınma, sorunları kafanda büyütme Ekimden itibaren kazanmaya başlayacaksın. Ekime kadar hazırlık yap, tohum ek ve sula. Uzun bir süreç olacak ama yatırımlarının sonucunu fazlasıyla alacaksın.

“Arada güzel şeyler olmayacak mı” dersen, elbette olacak. Mesela Mart sonuna doğru yeni bir proje yaratıcılığını ortaya koymanı sağlayacak. Ve heyecan duyacaksın. İş yükünün artmasını dert etme Mars ihtiyacın olan tüm enerjiyi sana sağlayacak.

30 Mart, 4 Ağustos, 28 Eylül yatırım yapmaktan, para harcamaktan kaçınman gereken günler. Aslına bakarsan o günlerde yeni bir işe başlamamanda iyi olur.  En büyük geliri Ocak 2018’de kazanmaya başlayacaksın. Ekimde ürünler toplanacak Ocak da paraya dönüşecek. Uzun soluklu düşün acele etme.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Yöneticin Jüpiter’in Akrep burcuna geçişiyle keyfin yerine gelecek ve için aydınlanacak. Bu tarihi kaydet ve hedef belirle.

-Satürn’le barış yapmayı öğren hediyeleri kaçırma. 20 Aralık 2017 ye dek seninle.

-12-13 Kasım da Venüs-Jüpiter, 29 Ekimde Güneş -Jüpiter buluşacak. Bir dilek tut gerçek olsun!

OĞLAK BURCU 2017 YORUMU


CİDDİ AŞK

Hemen müjdeyi vereyim 20 Aralık 2017’de yöneticin Satürn burcuna yerleşecek. Bu herkes için “berbat” bir haber olabilir. Ama sen Satürn’ü sen seversin ve O’nunla yalnız sen rahat edersin. Satürn En sn 1989 da burcundan geçiş yapmıştı ve yıl Uranüs, Neptün, Satürn hepsi birden burcundaydı çok zorlayıcı olmuştu. 2017’de ve 2018’de aynı zorluklar yaşanmayacak zira hiçbir olumsuz açıyla baş etmek zorunda kalmayacaksın. Sadece Satürn’ün nimetlerinden yararlanacaksın. Mesela ciddi bir ilişki kuracaksın ve hiç aklında yokken evleneceksin. Ya da kazandığın paranın sürekliliği garanti gereksinimini karşılayacak ve rahatlayacaksın.

Yılbaşına Partnerinle birlikte girdiysen ve aşıksan ilk birkaç gün dikkatli ol. Yanlış anlamalar yüzünden tartışacaksın. Bir aşkın en güzel dönemini yok etme. Merkür gerilemesine kurban gitme! Dahası Nisan ayında bu kez aşk alanında Merkür geri gidecek. Bu sevgilin hakkındaki yanlış düşüncelerini ve ayrılık kararını pekiştirecek. Ama üzülme ayrılırsan ay sonuna doğru yeniay da barışma ihtimalin var. Yalnızsan çok eski bir sevgiliyle yeniden görüşmende olasılık. Nisan sonunda kalbini dolduracak biri mutlaka karşına çıkacak. Venüs gerilemesi de bitmiş olacak.

Zor beğendiğini ve yukardaki satırları kurken pek inanmadığını biliyorum. Bu nedenle eğer hala gerileme vardı olmazdı dersen ve yalnızsan Haziran en mükemmel dönemin. Aşk perisi Venüs’ün yolculuğu birini “güvenilir ve çekici” bulmanı sağlayacak. Haziran ve Ağustos evlilik için ideal dönemlerinden biri. Her Haziran, her Ağustos değil elbette 2017 Haziran ve Ağustos ayı. Evliysen yuvada mutluluğun, sevgi sözcüklerinin arttığı bir dönem olacak. Yalnızsan evliliği düşünmek ve imza atmak için her iki ayıda değerlendirebilirsin.

PARA


GEÇİŞ YILINDA PARA DURUMUN

İşsizsen parasızsan üzülme Ocak sonunda iyi bir fırsat yakalayacaksın. Tabii kaçırmaman gerekiyor. İş ayağına gelsin diye beklersen yanlış yaparsın. Ocak aynın son haftasında yeniayın etkisinde olacaksın ve işe kabul edileceksin. Çalışıyorsan ekstra gelir kazanabilir, 2 işe sahip olabilirsin. Tercih senin. Zekanı ortaya koyacak, yakın çevreni kullanacak ve iyi bir tanıtım yapacaksın. Yeter ki karamsar ve umutsuz olma 2017’de her şeyi başaracaksın.

7 Ağustos da gerilimin tırmanacak ve hala para kazanamıyorsan tüm azmini ortaya koyacak ve işsizlik günlerine nokta koyacaksın. Dolunayı alkışlamak gerekir desteği tam olacak. Ancak yeni işin için uzun bir yolculuk yapman gerekirse dikkatli ol. En kötüyü hesapla çünkü bu yolculuk zamanla seni yoracak. Hatalar ve kazalar pişmanlık yaratabilir.

Ekimden itibaren medyada yer alam şansın artıyor. Sıradan biriysen aktif bir sosyal medya kullanıcısına dönüşebilirsin. Ben zaten şöhretliyim diyorsan takipçi sayın dikkat çekici şekilde artacak.

Ama gerçek zenginlik ve düşleri gerçekleştiren büyük gelir 2018 Şubat ayında Güneş tutulmasıyla gelecek. Biraz daha bekle ve çok çalış. Takdir edileceksin.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Ciddi bir ilişki için yıl boyunca şansın var ama en iyi hissedeceğin dönem Satürn burcuna girdikten sonrası; 20 Aralık 2017 tarihini not al.

-Aşk alanında Merkür gerileyecek. Biraz dikkatli ve esnek ol. Katı düşünceleri rafa kaldır.

-2018 ve 2019 senin yılların. 2017’yi bir geçiş yılı olarak değerlendir.

KOVA BURCU 2017 YORUMU


CİDDİ BİR İLİŞKİYE HAZIR MISIN?

Kendini yenilemek istiyorsan Ocak 2017 harika. Görünüşünden başla. Evlilik için hazırsan Şubatta Ay tutulmasını değerlendir. Beklerim diyorsan Şubat sonunda yeniay var. Şahsen 2. sini seçerdim. Düşlere dokunacak güzellikte bir eş olabilirsin.

Yeni bir aşk girsin hayatıma, beni benden alsın diyorsan Mayıs ayında gözünü dört aç. Yeniay aşk alanında doğacak ve ayın 2. yarısında gerçek aşkı karşına çıkaracak. Ve Mars bu aşka bir miktar fiziksel çekimde katacak.

Yılın ilk aylarında evlenmediysen özgür kalmak istediğin içindir. Öyleyse aşka odaklan. Ağustos da harika bir Güneş tutulması var. Evlenmen için ısrar edecek ama hayır diyor da başka bir şey demiyorsan aynı evde yaşama kararı alabilirsin. Aceleciysen Temmuzda benzeri bir fırsatı değerlendirebilirsin. 2017 ilişkilerin seni ciddi bir sorumluluk almaya zorladığı yıl olacak.

Ağustos sonundan itibaren sevmenin ve sevilmenin keyfini yaşayacaksın.


PARA

PİYANGDA ŞANSINI DENE

Hızlı davranırsan Şubat sonundaki Güneş tutulması hem aşk, hem para kazandırabilir.  Cümle basit ama olay basit değil. Bu fırsat 19 yılda bir gelir.   Özetle: çok çalış, daha çok çalış, zam iste, prim iste, hak ettiğini kanıtla. Şubat sonunda  tatminkar bir para kazanabilirsin. Ocak ayında büyük alışverişilerini yapabilirsin her şeyin kelepirine rastlayacaksın. Ve Martın ilk yarısında kredi almak veya piyangoda kazanmak gibi bir şans denemesine girişebilirsin.

Sıkı bir iş ortağına gereksinimin varsa Ağustos da kendiliğinden karşına çıkacak ve zenginleşmeni sağlayacak. Hayır hayır yalnız çalışmalıyım başkasına katlanamam diyorsan da gezegenler seni zorlamayacak.

20 Eylül civarında bir şey yap ve büyük şans denemesine giriş. Örneğin piyango veya ekstra gelir kazanma fırsatlarını araştır. Yer altı zenginlikleri varlığına varlık katmanı sağlayacak.

Kariyerinle ilgili son 12 yılın en şanslı dönemi 10 Ekimde başlayacak. Yani herkes için 2017 bir geçiş yılı olurken, senin için bir milat olacak. Yılın başından itibaren işi sıkı tut ve çok çalış. Çevreni genişlet, tanınmaya bak.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Evlen veya ortaklık kur ya da ailenle birlikte yaşamaya çalış. Gezegenlerin tavsiyesidir atlama.

-İyi bir kariyer planı yap çünkü çok özel bir fırsat sunulacak. Değerlendiremezsen yazık olur.

-İyi kazanmak için çok çalışman gerekiyor. Tembellik etmediğine emin ol.7

BALIK BURCU 2017 YORUMU


AŞKIN ŞAKASI

2017 Senin yılın desem “şakaaaa!” dersin. Bu satırları okuyana dek eminim bir çok karamsar yorumu hatim etmişsindir.  Ben ısrar ediyorum 2017 senin yılın olacak. Aşkta ve parada en şanslılardan birisin.

26 Şubatta Güneş tutulması burcunda gerçekleşiyor. Tutulmadan ilk çağlardaki kadar korkan bir grup insan hala var. Ama gerçek bir entelektüelsen Güneş tutulmasının bir yükseliş fırsatı olduğunu çoktan öğrenmişsindir. Tutulmayı iyi değerlendir şunları yap mesela:

-Görünüşünü yenile.

-Ciddi bir ilişkin varsa evliliğe ikna et.

-Yalnızsan ruh eşini aramaya başla

-Bir düş kur ve gerçek olmasını bekle. Tutulmanın etkisi bitmeden gerçekleşmiş olması için çabala.

24 Haziran ve civarında etkili olan yeniay naif birini karşına çıkaracak. Yaz aşkı gibi başlasa da kalıcı olacak. Merkürde aynı alandayken partnerin senin zekana hayran kalacak ama en çok sen onunkine. En ümitsiz olduğun düşün bir şekilde gerçekleşecek ve tabii birkaç minik hayal kırıklığı da hayatında yerini alacak.

Ey  aşka aşık kişi. 10 Ekim 2017’de Jüpiter Akrep burcuna yerleştiğinde burcunda yol alan Neptün de tetiklenmeye başlayacak. Yani dileklerine sihirli bir el dokunmuşcasına bir bir gerçekleşecek. Özellikle Kasım-Aralık aylarına dek en çok ne dilediğine dikkat et ve dileklerini negatif düşüncelerle, duygularla öldürme. Bilmiyorsan öğren negatif düşünceler dilek gerçekleştirme gücüne ket vurur.

PARA


YIL SONUNA DOĞRU DÜŞLER GERÇEKLEŞİR.

Mart sonu mali konularda iyi bir dönem ama maalesef parasal avantajların simgesi Venüs geri gidiyor. İlk fırsatı böyle kaçırmak seni üzmesin. Nisan da biraz üzgün ve sevgisiz hissetsen de, Nisan sonundan itibaren kendini toplayacaksın. İçindeki “jaws”ı sempatik bir su kaplumbağasına dönüştürmeyi başaracaksın. Mayıs ve Haziran başında kazancın artacak ve harcamaların azalacak. Birikim için iyi bir evre olabilir tabii değerlendirirsen.

2017’de Jüpiter ekstra gelirler ve kredi alanında ilerliyor. Ancak sert açıları nedeniyle yararlanmakta zorlanabilirsin. Yani biri çıkıp “piyango kazanacaksın derse inanma. Çalışmana bak. Seni 2017 de ancak çalışmak kurtaracak. Ta ki Jüpiter Akrep burcuna geçene kadar. Bu geçişten itibaren yolculuklar, seyahatler, başkalarının kaynakları para kazanma alanların olacak.

19 Ekim yeni bir geliri hesap hanene eklediğin bir evre. 5 gün öncesi ve sonrası da etkili. Hırslı ol, talepte bulun, çekingenliğini aş. Ne istersen  O sana hediye edilecek. Mantıklı ve adil olmayı unutma.

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY

-Dileklerin gerçekleşecek ama gerçekleştirme kurallarını öğrenmelisin.

-Birine koz vermekten, sır vermekten korkma. 2017’de daha da olgunlaşacaksın.

-Haziran da yaz aşklarını ciddiye al.

SU KARAKUŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder