12 Aralık 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Oğlaklar çok çalışkan ve kendilerini görevlerine adamış kişilerdir. Bu ay tüm çabalarınızın sizi hedeflerinize taşımaya yetmediğini görmeniz halinde bazı sorumluluklarınızdan kurtulmanız, sizin için yararlı olacaktır. Unutmayın ki parlak bir gelecek yaratmak belli riskler taşımakla beraber size hiçbir yarar sağlamayan eski yöntemlere sadık kalmaktan daha iyidir.

3 Temmuz'da geçmişte yaşanan olumsuzlukların zihninizi meşgul etmesine izin vermeden, Gerçekçi davranmalı ve sakinliğinizi korumalısınız.

9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Belirli bir planı takip etmeniz zor olabilir ve enerji kaybına uğrayabilirsiniz. Esnek beklentiler ve esnek uyum kabiliyetiniz sayesinde stres düzeyinizi düşürebilirsiniz.

15 Temmuz'da eş ya da sevgilinizden kaynaklanabilecek finansal sorunlar yüzünden yaşanabilecek problemlere işaret etmekte. Bilmediğiniz borçlar zamanında yapılmayan ödemelerin ortaya çıkması ile büyük bir şaşkınlık ve beklenmedik durumların yaşanması olası.


17-18 Temmuz tarihlerinde arkadaşlık ya da komşuluk ilişkisi içinde olduğunuz bir insanın beklenmedik davranışları ona olan sabrınızı taşırarak tamamen yaşamınızdan çıkarma kararınızı almanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda beraberliği devam eden Oğlak’lar eş ya da eşin ailesinden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Öfkeyle vereceğiniz tepkilerin sonucunda hiç te hoş olmayan karşılıklar alabilirsiniz.

20 Temmuz'da Jüpiter'in alacağı konumla elinizdeki projeyi değerlendirmenizde veya amaçlarınızı yakalamanın en etkili yollarını görmenizde zorluk yaratacaktır.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, insanlarla olan ilişkilerdeki ustalığınız ve doğru karar alma yeteneğiniz iş yaşamınızda sizi ödüllendirmeye başlayacak.

Özel yaşamınız da ise ilişkinize zarar veren davranışlarınızdan uzaklaşacak ve kendinize öz eleştiride bulanarak doğru yaklaşımlarda bulunarak sorunlarınızın üstesinden gelebileceksiniz. Ay sonu yapacağınız konuşmaları gelecekte kullanmak üzere kayıt altına almanız çok yararlı olacaktır.

1 yorum:

  1. 15 Temmuzdan sonraki cümlenin gerçekleşmiş olması. 100 TL lik unutulmuş bir borç yüzünden icralık olmam Vallahi Pes :)

    YanıtlaSil