31 Aralık 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Eylül 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları

Genelde en büyük erdemleri ayaklarının yere sağlam basması olan Oğlaklar, Eylül ayında yer ayaklarının altından kayıyormuş gibi hissedecekler ve planlarında değişikliklere gidecekler. Aklınıza hareket şansı tanıdığınızda belirsizliklerle dost olabilirsiniz. Hayal gücünüz sayesinde hiçbir zaman elde edemeyeceğiniz hazinelere kavuşabilirsiniz.

3 Eylül'de ortaklarınızın sizi takdir etmediği kanısına kapılabilirsiniz. Bu yetersiz koşullarda bile iyi tanımlanmış hedefler ve odaklanmış çabalarınızla başarıyı yakalayabileceksiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İç dünyanıza bakışınızı derinleştirecek ve çalışanlarınızı motive etmek için güçlü sözleri bulmanızı kolaylaştıracak. Merkür'ün Güneş ile dik açı yaratacağı

8 Eylül günü çok bilgi az bilgiden daha tehlikeli olabilir. Elinize geçecek sınırsız detay arasında bugün kaybolmayın!


10 Eylül'de eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki iletişim oldukça iyi olacaktır. Bu süreçte var olan problemlerin üzerinde konuşabilir ve birbirinize anlayışlı davranarak ortak çözümler üretebilirsiniz. Gerçekleri kavrama yeteneğiniz sizi başarılı bir iletişimci ve öğretmen yaparak diğer insanlarla duygu ve düşüncelerinizi paylaşmanızı sağlayacak.

16 Eylül'de işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, ısrarla belirtilen düşüncelerin yetersiz kalmasına neden olacak. Başkalarının sözlerini ihtiyatla dinleyin ve daha sonra pişman olacağınız karşılıklar vermekten uzak durun.

20 Eylül'de öfkenize, güvensizlik duygunuza ve sinirlerinize hâkim olmalısınız. Bugün karmaşa yatışınca çok parlak fikirlere sahip olabilirsiniz. Bugün ayrıca Venüs-Jüpiter konumlanması tüm kırgınlıklarınızı giderecek güçte olacak.

29 Eylül'de iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır belirsiz bir işiniz bugün gerçekleşebilir. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder