23 Aralık 2016 Cuma

Oğlak Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Oğlak Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

1 Ağustos tarihinde beklenmedik finansal fırsatlara karşı gözlerinizi açık tutmalısınız. Yüksek getiri sağlamak için her zaman ilgilendiğiniz alanların dışına yatırım yapmanız akıllıca olacaktır. Her zaman sizinle aynı görüşte olan kişilerle birlikte olmak yerine size gerektiğinde doğruları söyleyecek kişileri yaşamınıza katmalısınız.

3 Ağustos'ta güne pozif haberlerle başlayacağınıza işaret etmekte. Uzun zaman sonra kendinizi böylesi özgür ve rahtlamış hisssedeceksiniz. Arkadaş ve kardeşlerinizle ilişkileriniz sizin istediğiniz seviyede olduğu sürece kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.

7 Ağustos'ta yapacağı ziyaret, yumuşak yanınızı seven pek çok kişiyle tanışmanıza neden olacak. Başkalarının dertlerini dinleyerek çok anlamlı bir ilişki başlatabilir veya gelecekte çok karlı bir ortaklığa girebilirsiniz.

8 Ağustos'ta eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz.


15 Ağustos'ta karlı yatırımları önceden tespit etme yeteneğiniz sayesinde kısıtlı bir bütçeyle bile güzel paralar kazanabileceksiniz.


16 Temmuz'da kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz her şey size zorlayıcı görünür. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmez. Fakat bu şekilde hareket etmeniz sadece kendinize yapacağınız haksızlıktır. Arkanızdan dönen dolapların ve size zarar vermek isteyen kişilerin planlarının ters tepeceği ve bıçağın keskin tarafının onlara yöneleceği bir gündesiniz. .

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, pratik düşünme yeteneği sağlayacak. Bugün karmaşık gibi görünen bir yolculuğu kolaylıkla planlayacaksınız. Çok sevdiğiniz prensipleri uygulamanız halinde bugün geleceğe uzanabilirsiniz. Oğlaklar çok iyi öğrenciler olduğu kadar çok da iyi öğretmendirler. Geleceğe yapacağınız yolculuğunuzda bu özelliklerinizi kullanacaksınız.

28 Ağustos'ta alacağınız haberlerin sizi paniğe sürüklemesine izin vermeyin! Bugün ortaya çıkacak olan Merkür-Uranüs birlikteliği aklınıza mantıksız veya saçma fikirleri sokabilir. Beyninizin orijinal fikirler üretmesi sayesinde bugün ilişkilerinizde yaşayacağınız problemleri aşmanıza olanak sağlayacaklar.

29 Ağustos'ta Güneş-Plüton ilişkisinin problemlerin kaynağına inmenizi sağlayan etkisi sayesinde düşünceleriniz netleşecek ve iletişim kabiliyetiniz artacak. Bugün ayrıca yaşamınıza düzen verecek ve tartışmalarınızda doğru yönü saptayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder