13 Aralık 2016 Salı

Kova Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Kova Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay bir yerde durup geri dönmeli ve ilişkilerinizi baştan itibaren yeniden değerlendirmelisiniz. Kendi ihtiyaçlarınız için ilişkilerinizdeki kuralları değiştirmeniz sizi tutarsız veya zayıf yapmayacaktır. İlişkiler gerçektirler ve sizin de herkes gibi gerçeklere uygun hareket etmeniz gerektiği düşünüldüğünde, değişime ayak uydurmanız normaldir.

3 Temmuz'da işinizle ilgili konularda yeni şeyler keşfederek kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlarla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Eğitiminizle ilgili de önemli gelişmeler söz konusu yarım kalan eğitiminizi tamamlayabilir öğretmenlerinizden göreceğiniz destekle zorlukları aşabilirsiniz.

9 Temmuz 2017 tarihinde sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden gergin bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. Yakın çevreniz dahil olmak üzere ailenizle eşinizle; Gözünün üzerinde kaşın var gibi çok doğal bir meseleden çıkarılan bir tartışma canınızı sıkabilir.


14 Temmuz'da rahat davranışlar ve yumuşak konuşmalarla daha çekici ve anlaşılır olabilirsiniz. Anlaşılması zor veya kompleks konuşmalardan kaçınmalısınız. Çok iyimser düşünerek hata yapmamak için konuşmalarınızda sorgulama yeteneğinizi de kullanmalısınız.

17 Temmuz'da özel yaşamınızda gerçeklerden kaçan bir tutum içinde olursanız ilişkiniz işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Anlık öfkeler farklı arayışlar içine girmenize sebep olabileceğinden geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapmanıza neden olabilir.

18 Temmuz'da size karşı söylenen tüm argümanları Güneş-Mars 60 derecelik açısı sayesinde karşılayacak ve bunlara mantıklı yanıtlar verecek halde olacaksınız. Karşı argümanlara cevap verme yeteneği bir insanın sosyal veya profesyonel yaşantısında inandırıcılığını pekiştiren şeydir.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, sizin beyninizi zeki fikirlere açmanızı sağlayacak ve müthiş planlar üretebileceksiniz. Yeniay planlarınızdaki eksik noktaları doldurmanıza yardım edecek. Bugün eski fikirlerinizi biraz değiştirerek yepyeni yaratıcı planlar çizebilirsiniz. Bu yaratıcı yaklaşımınız çevrenizdekilerce başarılı bulunacak ve takdir görecek.

31 Temmuz'da keyifli enerjisi yüksek enerjili bir günü müjdeliyor sizlere. Hayata daha olumlu yaklaşımlarda bulunucak kendinize öz eleştiri de bulunarak düşüncelerinizi iyileştireceksiniz. Aklınız ve gönlünüzü bir işe koyduğunuzda karşınıza çıkacak güçlükler hiçbir şekilde sizi durduramayacak. Bugün zeki dostlarınızı yanınıza alabilir, sadakatinizi özgürlüğünüzden ödün vermeden gösterebilir ve diğer insanları yaratıcı fikirlerinizle etkileyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder