24 Aralık 2016 Cumartesi

Kova Burcu Ağustos 2017 Yorumu


Kova Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Kovalar için bu ay çok zevkli ve eğlenceli başlayacak. Kendinize ve amaçlarınıza İnandığınız sürece bu ay karşınıza çıkacak tüm zor işler çocuk oyuncağı gibi gelecek.

1 Ağustos'ta özellikle aşk hayatınız ve evliliğinizle ilgili konularda sakin olmayı başardığınız takdirde sorunların daha fazla büyümesinin önüne geçebilirsiniz. Bu ay en ilginç düşüncelerinize ve en idealist amaçlarınıza bile çevrenizden destek bulabileceksiniz.


2 Ağustos'ta özel yaşamınızda ise aşk ve aile hayatınızda sihirli bir el değmişçesine düzenlemeler getirerek huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan söküp atacak adeta.Bugün çevrenizden egoist yaklaşımınız yüzünden göreceğiniz tepkiler sizi yalnızlığa itebilir.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor.. Hayal gücünüz ve başkalarına verdiğiniz değer, sizi maddi ve manevi açılardan zenginleştirebilir.


15 Ağustos'ta maddi konularda şanslı bir gün olacağına işaret etmekte; Bu şansı bir yatırım planıyla daha da değerlendirebilirsiniz; Fakat bunun işin sabırlı olmakta fayda var cazip görünen yatırımlar kayıplar yaşamanıza sebep olabilir.

17 Ağustos tarihinde güvenilir ve gerçekçi dostlarınız size yardım ederek kendinizi tüketmenizi önleyecekler.

19 Ağustos'ta iş ve özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız. Aklınız ruhunuz ve yüreğiniz değişim yenilik diye haykırırken farklı bir davranış içinde bulunmanızda beklenemez.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, sizin yaşam hızınızı ayarlamanızı zorlaştıracak. Bu enerji dolu konumlanmalar sizi kendinizi tüketir hale getirebilir, dikkatli olun!

22 Ağustos'ta özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak.

28 Ağustos'ta düşünce tarzınız insanları sizin gerçeklikle olan temasınızı kaybettiğiniz düşüncesine sürükleyebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder