1 Aralık 2016 Perşembe

Koç Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Koç Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Temmuz ayında kendinize daha az sayıda hedef koymalısınız. Bu şekilde hem daha başarılı hissedebilir hem de kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Venüs'ün manyetik gücü burcunuza taşındığında, hırsla kovaladığınız hedeflerinize ulaşmak ve kendinize zaman ayırmak arasında seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz.

3 Haziran tarihinde ruhsal enerjinizin oldukça yüksek olacağına işaret etmekte. Bu enerjiniz iş ve özel yaşamınızda hayranlık uyandırarak insanların sizinle iletişime önem vermesine ve iş birliği içerisinde düşüncelerinize saygı duyarak hareket edeceklerine işarettir. İşinizle ilgili talepleriniz ya da rahatsızlıklarınız söz konusu ise bugün bu isteklerinizi dile getirmelisiniz.

4 Haziran'da iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana… Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Maddi konularda oldukça şanslısınız yaptığınız her işte şans sizden yanadır. Şans oyunlarında da süprizler yaşayanabilir.


8 Haziran'da derin nefes alacaksınız. Bu rahatlıkla davranışlarınızın kendinizi yansıttığını düşünebilirsiniz ancak kimse sizin aklını okuyamaz ve davranışlar bazen insanlarca yanlış anlaşılabilirler. Bu nedenle kendinizi açık ve samimi şekilde ifade etmeye çalışmalısınız.

14 Haziran tarihinde pozitif haberlerle başlayacağınıza işaret etmekte. Uzun zaman sonra kendinizi böylesi özgür ve rahtlamış hisssedeceksiniz. Arkadaş ve kardeşlerinizle ilişkileriniz sizin istediğiniz seviyede olduğu sürece kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.

Ancak 15 Haziran'da olumlu düşünceleriniz ve yaklaşımınız sayesinde iş hayatınızda yükseleceğinize işaret ediyor. Bu etki maaşınızda artış olabileceği gibi yeni alacağınız bir görevde olabilir. Yurt dışı ile bağlantılı girişimleriniz varsa bugün önemli bir gelişme yaşayabilir büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Bazen kendine aşırı güven insanın çok hızlı konuşmasına ve herkesin söylediklerine hemen inanmasını istemesine neden olabilir. Ancak bu yanlış bir yaklaşımdır.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, sizin özgüveniniz tekrar zirveye ulaşacak..Hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi hayata geçirmek için destek alabilir farklı alanlarda da başarıyla boy göstermeyi başarabilirsiniz.

31 Temmuz tarihinde Mantıklı davranmak bazen ilerlemeyi yavaşlatıyor gibi gözükse de daha sonra pişmanlık duyacağınız hataları yapmanıza engel olacaktır. Dolayısıyla işlerinizin istediğiniz hızda gitmemesi sizi bugün üzmemeli, tam tersine durum değerlendirmesi yapmaya fırsat bulacağınız için sevinmelisiniz.

1 yorum: