27 Aralık 2016 Salı

Koç Burcu Eylül 2017 YorumuKoç Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları

Eylül ayı içinde kendinizi daha açık ifade etmeye başlayacaksınız Aşk ve yaratıcılık alanlarında yaşamınızı aydınlatacaktır. Yaşamınızda amaçlarınız için gösterdiğiniz inançlı mücadele insanların sizi takdir etmelerine neden olacaktır.

3 Eylül tarihinde kendi fikirlerinizi geliştirerek mesleğinizde önemli işlerin altına imza atabileceğiniz bu şanslı duygularınızı bir tarafa bırakarak tamamen aklınızla değerlendirmelisiniz. Maddi konularda mucize niteliğinde gelişmeler olmasa da kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz.

5 Eylül tarihinde fırsatların kapınızı çalmasını beklemeden kendi fırsatınızı kendiniz yaratacağınız süreçtesiniz. Kendinize sistemli bir çalışma tarzı benimsemeli size güvenen seven insanların sözlerini önemseyerek bunları yaşamınızda uygulamaya başlamalısınız.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aşk yaşamınızda çok girişken davranacaksınız.. Bekar balıklar için evlilik zamanı diyebiliriz.. İlişkisi olmayanlar hayalindeki kişi ile karşılalabilir..


7 Eylül'de alacakları dik açı yaşamınızda çok ileri gitme riskinizi arttırabilir veya insanları fazla ciddiye almanıza neden olabilir.

12-13 Eylül tarihlerinde azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan cesur adımlar atmaktan korkmayın.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bugün tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız. Finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor.

25-26 Eylül tarihlerinde ilişkilerinizde çalkantı yaratabilir. Samimiyet isteği veya ani öfke patlamaları nedeniyle şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz önemli problemler ilişkilerinizde su üstüne çıkabilirler. Ancak bu gergin durum yeni ve içten bir dönemi başlatmanıza yardımcı olabilir. Yalnız bunu yaparken aşırı tepki göstermemeye özen göstermelisiniz aksi halde arkadaşlarınız, sevgiliniz veya bir meslektaşınıza karşı kırıcı olabilirsiniz. 27 Eylül tarihinde tüm ilişkilerinizin yoğunlaşmasına neden olacaktır.. Birlikte olduğunuz kişilerle eleştiriden uzak, ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız bugün gayet önemli. İletişimsel ve zihinsel açıdan gayet mantıklı düşünebilme ve planlama gücüne sahipsiniz.

29 Eylül'de ise 12. Kader Evinizde gerçekleşecek olan Dolunay duygularınızı daha da karmaşık hale getirebilir. 30 Eylül'de cesaret ve nezaket ile tartışmaları sevgiye dönüştürebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder