16 Aralık 2016 Cuma

Koç Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Koç Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay çok yoğun olacaksınız ve yaşamınızdaki değişikliklere ayak uydurma durumunda kalacaksınız.


2 Ağustos tarihinde maddi konularda oldukça şanslısınız unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir. Ev hayatınızı ilgilendiren konular da ise gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız. .

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor.. Ortaya çıkabilecek bir fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Aklınızdan geçenler her şeyi gayet tabii ki gerçekleştiremezsiniz ancak elinizden gelenin en iyisini yapmak durumundasınız. Yaratıcılığınız içgüdülerinize yansıyacaktır. Bugün bundan sonra ne yapmak istediğiniz konusunda hayal kurmalısınız.

9 Ağustos'ta duygusal bir ruh hali içine olabileceğinize dikkat çekmekte. Özellikle eş ya da sevgilinizin yaklaşımlarını adil bir şekilde değerlendiremeyebilir. Geçmişte yaşananlarla hesaplaşarak ona karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz.


11 Ağustos ‘a kadar gelecek planlarınız konusunda fazla üzülmemeli ve hayal kurmalısınız.  Özel ilişkilerde duyduğunuz heyecanı azaltabilir.

17 Ağustos'a iş ve özel yaşamınızda gerçekleşmesini istediğiniz arzu ve isteklerinize odaklanarak tüm kalbiniz ve zihninizle isteklerinizi Gerçekleştirmeniz için bir adım atmanız için destekliyor sizleri. Ev ve ailenizdeki gerilimin yüksek oluşu nedeniyle bu alanlarda yakın vadeli geleceği tahmin etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak Yeniayın 5. Yaratıcılık Evinizi harekete geçirmesi

18 Ağustos tarihinde oldukça huzurlu olmanıza rağmen yakın çevrenizde huzurunuzu kaçırmak için size geçmişte yaşadığınız olumsuz olayları hatırlatacak ve enerjinizi düşürmek için uğraşacak kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, artık her alanda kontrolü ele alabilirsiniz. Ancak otorite kullanırken saldırganlıktan uzak kalmalısınız. Otorite kolay suiistimal edilen bir güçtür ve herkes otorite kullanma yeteneğine sahip değildir. Bu nedenle konumunuzu iyi düşünmelisiniz.

29 Ağustos ‘ta işyerinizde üstünüze düşen tüm görevleri yerine getirecek kapasiteye sahip olacaksınız. Ancak bugün oluşacak Güneş-Plüton birlikteliği onlara Uranüs'ün katılımıyla yaptıklarınızı beklenmedik sonuçlara taşıyabilir, dikkatli davranın!

31 Ağustos'ta iş arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz dayanışma uzun zamandır yaşanan finansal sorunların ortadan kalkması için olumlu sonuçlar alınmasını sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise durgun haliniz birlikte olduğunuz insanın sizin için kaygılanmasına neden olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder