31 Aralık 2016 Cumartesi

İrem Su Ocak 2017 Aylık Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

Astrolog İrem Su Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Koçlar, Ocak ayının ilk etkili enerjisi, 3 Ocak’ta Venü~s’ün Balık burcunda seyrine başlaması olacak. İç dünyanızda ilişkiniz ve yakın çevrenizle ilgili olaylara sakin ve hoşgörülü bir şekilde bakarak kendinizi geri çekecek ve güzellikleri dileyeceksiniz. Ruhsal ve bedensel anlamda sevginin ne kadar etkili olduğünu keşfedeceksiniz.

4-8 Ocak tarihlerinde, Merkür Yay burcuna doğru gerileyecek. Bundan bir ay önceki meseleler tekrar gündeme gelerek incelenecek. Merkür 8 Ocak tarihinde ise tekrar düz hareketine devam edecek. Ancak gölgeli günlerini de hesaba katmakta yarar var. Üzerine bir hafta koyarak, 15 Ocak tarihine kadar, yurtdışı, eğitim, kendinizi geliştirme gibi konular üzerinde daha dikkatli bir şekilde düşünecek ve sorumluluklarınızı ele alacaksınız. 15 Ocak sonrasında daha önce ele aldığınız girişim ve kararlarınızı yürürlüğe koyabilecek güce kavuşacaksınız.

12 Ocak tarihinde ise Yengeç burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu Dolunay birazcık sorumluluk almanız gereken bir Dolunay. İş hayatınızla ilgili meseleler üzerinde ciddiyetle durmanız gerek, çünkü Merkür de aynı gün Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Bu durumda, kariyer hayatınızla ve ailevi ilişkilerinizle ilgili meseleleri ciddiyetle ele almanız gerek. Böylelikle bu Dolunayın rehavetinden ciddiyetle ve başarıyla çıkacaksınız. Yengeç Dolunayının gerçekleştiği gün ayrıca Venüs-Neptüm kavuşumu Balık burcunda gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili konuları ciddiyetle almanız gerek. Duygularınızı kimseye belli etmek istemiyorsunuz ve ciddiyetle hareket etmenize yarar var. Yengeç Dolunayında her şeyi iyice gözlemlemek gerekiyor. Ani refleks ya da aşırı refleksle karar vermemek gerek. Bu Dolunay iş, aile ve ilişki konularında ciddiyetle hareket edip her şeyi dikkatli bir şekilde ele almanız gerekecek.

19 Ocak tarihinde Güneş, Kova burcunda seyrine başlıyor ve 28 Ocak tarihinde de bir Yeniay doğacak. Bu Yeniay, özellikle Mars da aynı gün Koç burcunda seyrine başladığı için bir yanıyla hem sizin yeni adımlar atmanızı işaret ediyor, hem de kendinizle ilgili kararlar vermenizi ve sosyal ilişkilerinizde daha güçlü hareket edebilmenizi sağlayacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Boğa Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Boğalar, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlayacak. Genellikle hayatı güzel ve olumlu bir açıdan ele almak isteyeceğiniz, güzel dileklerde bulunacağınız, ilişkilerinizde daha naif olacağınız bir dönem olacak bu. Hayal kırıklığı yaşamamak için yine de her şeyi kontrol altında tutmanızda yarar var.


4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcuna gerilediği için bu dört günlük süreçte finansal konularda hesabı kitabı bilmek çok önemli. Biraz daha dikkatli olmalısınız. 8 Ocak’ta Merkür düzeliyor ancak gölgeli günleriyle birlikte 15 Ocak tarihinden itibaren finansal konularda tekrar kendinize yeni hedefler koymaya başlayabilirsiniz. Son haftalarda gözden geçirdiklerinizle ilgili finansal anlamda da uygun bir ortam oluştuysa adım atabilirsiniz.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda bir Dolunay oluşacak. Farklı bir şeyler yapıp, farklı denemeler yapmak istiyorsunuz. Buna etki eden Merkür’ün Oğlak burcunda ilerlemesidir. Artık tanıdık çevrenizden ziyade uzaklara odaklanmak istiyorsunuz. Kanıksanmış şeyler bu Dolunayda ortaya çıkıp, size ne yapmak istediğinizi soracak. İnanç konularında da bu dönem oldukça önemli. Bu Dolunayda ailenizden uzaktaysanız onları düşüneceksiniz. Venüs-Neptüm kavuşumu özellikle bu Dolunayda dostlarınızdan destek görmek ve yeni bir aşkın habercisi olabilir. Çok zorlanacağınız bir Dolunay değil. Sadece yeni çevrelere hazır olmalı ve yeteneklerinize göre hareket etmelisiniz. Ancak eğer bir iş kararı veriyorsanız bunun üzerinde daha dikkatli davranmalısınız. Eğer adım attığınız şey verimsizse bunu daha fazla sürdürmemek, iletişiminize dikkatle eğilmelisiniz.

19 Ocak tarihinde Güneş, Kova burcunda seyrine başlıyor ve 28 Ocak tarihinde de Yeniay aynı burçta doğacak. Sizin için bu, yeni bir alanda ya da işinizdeki yenilikleri takip etme konusunda önemli. Kin, öfke gibi duygulardan uzaklaşarak fiziksel ve ruhsal sağlığınıza yönelmelisiniz. Farklı yönlerinizi ve yeteneklerinizi öne çıkartarak ve kendinize güvenli hareket ederseniz bu Yeniay size yeni bir iş getirebilir. Sağlığınıza ve beslenmenize bu Yeniayda dikkat etmelisiniz. Sinir ve strese yatkın insanlardan uzak durmalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

İkizler Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili İkizler, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. İş hayatınızda ılımlı ve hassasiyetinizin yüksek olduğu bir zaman. Sorumluluklarınıza hakimsiniz ancak gönlünüze uygun ve hayallerinizi gerçekleştirecek bir iş beklentisi içerisindesiniz. Hassassiyetiniz var ve ilham gücünüz yüksek. Sizi rahatsız etmeyecek bir ortamda çalışmak istiyorsunuz.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür Yay burcuna doğru bir gerileme gerçekleştirecek. Bu dönemde iş hayatınızda çok önemli kararlar vermeyip bir durup düşünmeniz gerek. Evlilik ve boşanma gibi konularda hızlı kararlar vermekten kaçınmalısınız. 8 Ocak’ta Merkür düzelecek ancak 15 Ocak tarihine kadar evlilik, boşanma gibi ciddi kararlar vermeye başlayabilirsiniz.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay oluşacak. Tamamen maddi konular üzerinde etkili olacak bu enerjide, sıkıntı verecek kararlar almayıp dikkatli davranmanız gerek. Mevcut sıkıntılarınız ortaya çıkabilir, mutlaka ciddiyetle hareket etmelisiniz. Sizin için daha önceden yaşanmış maddi sıkıntılara çözüm bulmanın gerektiği bir dönem olacak. Merkür aynı gün Oğlak burcunda olacak. Sorumluluklarınızı bilip iş hayatınızla ilgili konularda hareket ederken beraberliklerinizi gözden geçirmelisiniz. Venüs-Neptün kavuşumu da Dolunay’la aynı gün gerçekleşecek. Özellikle bu, bir işin sonuçlanması ve bir projenin kabulünü gösterebilir, yeni bir iş olanağı ortaya çıkabilir. Sorunlarınızın uzun süredir gerçekleştiği kişilerle olan ilişkilerinizde, artık vericiliğin bir sınırı olduğunu size hatırlatacak. Finansal anlamda, özellikle bir bebek sahibi olmak istiyorsanız ve maddi açıdan durumunuz müsait değilse bunu biraz ertelemek ya da bir yatırıma girişmeden önce planlamasını ve bütçesini iyi yapmanız gerek.

19 Ocak tarihinde Güneş, Kova burcunda olacak ve 28 Ocak tarihinde ise Yeniay Kova burcunda doğacak. Aynı gün Mars da Koç burcunda ilerliyor. Yeni bir işle, bir yolculuk planlamasıyla karşılaşabilirsiniz. Tüm bunlar sizin için yeniliklere adım atma konusunda önemli bir tarih. Organizasyon ve gruplarla temas konusunda liderlik gücünüzü göstermeniz açısından önemli bir dönem olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Yengeçler, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Bu da uzakları işaret ediyor. Uzaklardan gelecek olumlu haberleri ve kurulacak önemli ilişkileri size duyuruyor. Biraz da kutsal yerleri ziyaret ve yeni biriyle tanışma anlamında önemli. Ancak Merkür aynı zamanda gerilediği için karşınıza çıkan kişinin ne kadar güvenilir olduğunu düşünmek önemli.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcunda gerileyecek. Karşınıza çıkan fırsatların ne kadar düzgün ve güvenilir olduğunu test etmeniz gereken bir dönem olacak. 8 Ocak tarihinde Merkür düzelecek ancak gölgeli günlerini de hesaba katmakta yarar var. Birkaç haftadır yaptığınız planlığı yoluna koymak için 15 Ocak’a kadar beklemeniz yararlı olacaktır.

12 Ocak tarihinde burcunuz üzerinde bir Dolunay oluşacak. İlişkinizde karşı tarafın sorululukları almasının önemi kadar, sizin de tutumlarınız önemli. Farklı fikirlere sahip olmanın getirdiği ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir. Evlilikle ilgili konularda sakin olmakta yarar var. Bu Dolunay size sorunlarınızın temelinde bir iletişim problemi olduğunu işaret ediyor. Sorunlu bir evliliğiniz varsa yabancı bir kişiyle karşılaşabilir, ya da problemli evliliğinizin bir anda düzelmesi ya da evli değilseniz yeni biriyle tanışma şansı bulabilirsiniz. Evlilik, ev hayatınız, bir başka yere yerleşim konularında maddi anlamda dikkatli olmanız gerek.

19 Ocak’ta Güneş, Kova burcunda olacak, 28 Ocak’ta ise yine Kova burcunda bir Yeniay doğacak. Yeniayın doğduğu günün anlamı ise finansal konularda hesabı bilmeniz gerektiğini işaret ediyor. Kendi paranıza sahip çıkarak onu değerlendirebilmek için ayağa kalkmanız gerektiğini işaret ediyor. Yeni bir iş için adım atacak, bununla birlikte sizi güçlendirecek konularda dikkatli olursanız çok iyi bir ay sizi bekliyor. Her şey gönlünüzce olsun.

Aslan Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Aslanlar, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Bu enerji içinde bir saflık, temizlik ve arındırılmışlık barındırıyor. İş veya eşinizle olan alışverişlerinizde iyi niyetinizin suistimal edilmesine karşı olup, bütçenizin dengesini elinize almalısınız.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcunda gerileyecek. Aşk hayatınızla ilgili konularda şöyle bir bakıp yeni bir adım attıysanız pişmanlık duyabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili sorunlar varsa biraz mesafeli durmalı, yeni biriyle tanıştıysanız da bu kişiyi doğrudan hayatınızın merkezine oturtmaktan kaçınmalısınız. Bununla birlikte, çocuklarınızla ya da hamilelikle ilgili konularda kontrollerinizi bu dört gün içerisinde yapmalısınız. Haftalar önceki meseleleri tekrar masaya yatıracaksınız. 8 Ocak’ta Merkür düzelecek. Ancak gölgeli günleri nedeniyle 15 Ocak itibariyle aşk, yolculuk gibi konularda işlerinizi yoluna koyup gayet hızlı bir şekilde devam edebileceksiniz. Hiç yoktan birkaç hafta önceki meseleleri daha net görebileceksiniz.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşan Dolunay ise mesleğiniz ve sağlığınızla alakalı meselelere biraz daha dikkatli davranıp sorumluluğu ele almalısınız. İşinizle ilgili konularda birileri size işinizi ihmal ettiğinizi söyleyebilir. Rutin bir sıkıntınız varsa bunu tekrar kontrol edebilirsiniz. Bu Dolunayda özel hayatınız, aileniz ve işinizle ilgili tüm konularda herkesi kucaklamak istiyorsunuz ancak sorumluluklarınızın bilincinde olup hem suistimal edilmeyi hem de bütçenizi incelemenizi işaret ediyor. Bu Dolunayda psikolojik anlamda kendinizi toparlayabilir, psikolojinizi rahatlatabilirsiniz. Ancak sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Yeniay ile aynı gün, Mars Koç burcunda seyrine başlıyor. Bu, yeni bir tanışmanın, evliliğin ya da sorunlu bir ilişkinin sonlanması anlamına gelebilir. Biraz özgür olmak ve farklı bir şeyler yaşamak istiyorsunuz. Bu da sürpriz bir kararı ya da ilişkiyi işaret edebilir. Bu etkiyle Şubat ayında aşk hayatınızda oldukça güçlü bir döneme gireceksiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Başaklar, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir aslında biraz da romantik, ılımlı bir partnerin işaretçisidir. Hayatınızdaki kişi size bu şekilde yaklaşabilir ya da bu nitelikleri taşıyan biriyle tanışabilirsiniz. Sorunlu beraberliklerinizde de sorunlar hasır altı edilebilir. Yine de iyi niyetinizin suistimal edilmesini engellemekte yarar var.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcunda gerileyecek. Bu süre içerisinde yeni bir yere taşınma ve ailenizle ilgili konularda temkinli hareket etmelisiniz. 8 Ocak’ta Merkür düzelecek ancak gölgeli günlerini de hesaba katarak 15 Ocak itibariyle eviniz ve ailenizle ilgili konularda kararlarınızı tekrar gözden geçirerek yürürlüğe koyabilirsiniz. En azından bir aydır düşündüğünüz konuları tekrar planlamak için bu düz hareket bir fırsat olacak.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşan Dolunay ise ileriye dönük anlamda işlerinizi restore etmenizi işaret ediyor. Sosyal yaşam ve kariyerinizle ilgili konularda artık gözden geçirmeniz gereken bir şey olduğunu işaret ediyor. Aşkta ise birazcık ciddiyet gerekiyor çünkü Merkür, Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Bütün dygular bu etkiyle ciddiye alınır. Çocuklarınızın iş ve aşk hayatlarına bir anne veya baba olarak dikkatli yaklaşmalısınız. Bu Dolunayın bir diğer özelliği de Venüs-Neptün kavuşumu. Aslında ilişkinizi tekrar restore etmenize rağmen partnerinizle ilgili yanlışlıklar sizi birazcık silkeleyip her şeyi ciddi bir şekilde ele almanızı sağlayacak. Eğer bu ayrıntı canınızı sıkacak bir şeyse yüzeye çıkacak. Aşk hayatınız ve finansal konularda temkinli olmakta yarar var. Ailevi düşündüğünüz için aşkta da güçlü ve ileriye dönük düşüneceksiniz ancak temkinli olmalısınız.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Bu Yeniayın oluştuğu gün de Mars Koç burcunda olacak. Çalışma hayatınızla ilgili konularda sosyal açıdan güvende olup olmadığınızı inceleyeceksiniz. Seçeceğiniz iş veya iş ortamınızdaki konulara dikkatle bakmalısınız. Yenilikler için bu Yeniay iyi bir etkiye sahiptir. Sağlık kontrolleriniz anlamında da olumludur. Finansal konularda yatırıma dönük açıdan fazla hızlı hareket etmenize neden olabilir. Her şey gönlünüzce olsun.

Terazi Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Teraziler, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Yöneticinizin Balık burcunda olması, iş hayatınızla ilgili sorunları yüzeye çıkartabilir. Kurban olmak istemediğiniz için biraz daha dikkatli davranmakta yarar var. Ayrıntıları gözden kaçırdığınızda dikkatinizi dağıtmak için önemli görünüyor. Yarım kalan bir işte detayların ele alınması açısından önemli. İş ilişkilerinizde de destek görme arzunuzu öne çıkartıyor. Sağlığınızla ilgili konuları da tetkik altında tutmakta yarar var. Bazı meseleler üzerinde fazla iyi niyetli hareket etmenin sorun oluşturabileceğini bu hareket bize söylüyor.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcunda gerileyecek. Bu da, yolculuklar anlamında hızlı kararlardan kaçınılmasını işaret ediyor. Son zamanlarda verdiğiniz kararları da biraz bekletmenizde yarar var. Bazı yolculuklar gerileyebilir. 8 Ocak tarihinde Merkür düzeliyor ancak 15 Ocak itibariyle üzerinde durmanız gereken konu son haftalarda verdiğiniz kararları yürürlüğe koymanız anlamına geliyor. İş, eğitim, ailenizle ilişkiniz gibi konularda harekete geçebilirsiniz.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşan Dolunay ise size iş-ev arasındaki dengenin sağlanması gerektiğini işaret ediyor. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızı dikkate almanız gerek. Merkür aynı gün Oğlak burcunda seyrine başladığı için ailenizle olan ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerek. İş ve aile sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Bu Dolunayda Venüs-Neptün kavuşumu yaşanacak. Bu etkiyle işinizle ilgili sorunların ve ilişkilerin incelenmesi mümkün olacak. Sorunları abartısız v e daha dengeli ele alacaksınız. Ciddiyetle takip ederseniz, görevlerinizi ihmal etmezseniz bu Dolunayda bir sorun yaşamazsınız.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Bu Yeniayın oluştuğu gün de Mars Koç burcunda olacak. İkili ilişkiler üzerinde çok etkili olacak. Demek ki, ikili ilişkilerinizde evlilik ve boşanma gibi kararlarda çok dikkatli olmalısınız. Her şeyi iyice gözden geçirerek hareket etmelisiniz. Dikkatli olmanız gereken konu, ilişkinizde hedeflerinizin aynı olup olmadığını incelemelisiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

Akrep Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Akrepler, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir, oldukça iyi bir etki. Aşkta güzel ve naif duygulara eğileceksiniz. Sevgi ve şefkat duyguları ön planda olacak. Ailenizden çok sevgi göreceksiniz. Çocuklarınızın yeteneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında aşka çok yatkınsınız. O kadar güzel bir enerji ki, yaşamın farklı bir yönünü ve kendi gücünüzü keşfedeceksiniz.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcunda gerileyecek Kişisel kararlarınızı bir daha gözden geçirmenizi işaret ediyor. Maddi konularda aceleci kararlar vermemelisiniz. Bütçenizi önemseyerek ilerleyip garantiyi önemsemelisiniz. 8 Ocak’ta Merkür düzeliyor, 15 Ocak’a kadar opsiyonlu olursanız maddi konularda vermek istediğiniz kararları yürürlüğe koyabilirsiniz. Ancak yine de, dikkatli olun.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşan Dolunay ise yolculuklar, yakın çevre, iş hayatı gibi konularda hesabı bilememe etkisi yaratabilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde mümkün olduğunca özenli olmalısınız. Merkür deOğlak burcunda olacağı için sorunları görebilirsiniz, bu nedenle temkinli olmalısınız. Sizin hoşunuza gitmeyen taraflarını ve insanları tekrar keşfedebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde sevdiğiniz kişiye karşı özlem duyabilirsiniz. Yüreğinizin sesine gitmeniz önemli ancak karşınızdaki kişiyi iyi tanımalısınız. Bürokratik konular da etkili. İletişime son derece önem vermelisiniz. Biraz hassas bir dönem olacak ancak hayatınızın düzelmesi gereken yönlerini düzeltebileceksiniz.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Bu Yeniayın oluştuğu gün de Mars Koç burcunda olacak. Özellikle aile ilişkilerinde bir kopma mümkün olabilir. Ancak bu kopma, olumsuz bir kopma değil. Farklı ve sıradışı bir şeyler yapmak istiyorsunuz, ancak sizi engelleyen bir şeyler olup olmadığını incelemelisiniz. Mevcut iş koşullarınız sizi engelliyor olabilir. Özellikle çalışma hayatı ve sağlığınızla ilgili konularda çok dikkatli olacaksınız. Her şeyi yapmaya çalışmak yerine ekip olarak çalışmaya yönelmelisiniz. Farklı yönlerinizi öne çıkartacak şekilde hareket etmeli, sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Yay Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Yaylar, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir ailevi ilişkilerde naif, ılımlı olmanızı sağlayacak ve daha ılımlı davranacaksınız. Aile içinde birlik ve düzen varsa bu dönemde birbirinizle olan iletişiminiz son derece yumuşak olacak. Önceden gelen sorunlar veya iyi niyeti suistimal eden bir durum varsa bunlar gündeme gelebilir.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcunda gerileyecek Kişisel kararlarınızı bir daha gözden geçirmenizi işaret ediyor. Yeni kararlarınızı 15 Ocak tarihiyle yürürlüğe koymalısınız.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşan Dolunay ise hesabınızı bilmenin önemini vurguluyor. Başkasından sizi desteklemesini beklemeyip sizin kendi ayaklarınız üstünde durmanızı işaret ediyor. Sorumluluklarınıza sahip çıkarsanız kimse sizin üzerinizde baskı kuramayacak. Aynı gün Merkür, Oğlak burcunda olacağı için hesabınızı bilmeniz gerekecek. Elinizdekine göre hareket edeceksiniz. Bu Dolunayda bir diğer önemli nokta ise aile ilişkileriniz ve aile sevginiz. Birbiriniz üzerinde gerçekten dürüst ve açık olmanız gerek. Paranız yoksa harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Birilerinize destek oluyorsanız ya da destek alıyorsanız hesabınızı bilmelisiniz.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Bu Yeniayın oluştuğu gün de Mars Koç burcunda olacak. Atağa geçmeniz anlamında ve yeni bir projeye girişmeniz anlamında, her konuda liderliğinizi göstereceksiniz. Ayrıca yeni bir tanışmanın da işaretçisi ve bu tanışma, aşka dönüşebilir. Her yönüyle 28 Ocak yılın iyi bir döneminin başlangıcı olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Bu, Oğlaklar için hakikaten hoş bir etki. Yönetme halinizi biraz disipline alıp sizi mutlu edecek bir geçiş. Genellikle ılımlı davranacaksınız. Becerilerinizi geliştirip destek görme anlamında bu iyi bir etkidir.

4-8 Ocak tarihlerinde Merkür, Yay burcunda gerileyecek. Her şeyi çok iyi yapan olmak yerine, kendinize biraz zaman hediyesi olarak bunu yorumlamalısınız. Kendinizi biraz dinlendirmelisiniz ve söylenenlere kulak asmamalısınız. 8 Ocak’ta Merkür düzeldikten sonra gölgeli günleriyle birlikte 15 Ocak itibariyle her şeyi daha sakin bir şekilde, tıpkı gerileme hareketindeki gibi, ele alıp sizi kaygılandıran meselelerdeki detayları fark ederseniz sorunları çözebilirsiniz.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşan Dolunay ise ilişkilerinize dikkat etmenizi işaret ediyor. İlişkilerinin sorumluluğunu alamayan bir partner sizi zorlayabilir. İlişkilerinizde mutlaka her şeyi güven, saygı ve sevgi ölçüsünde ele almanız gerekiyor. Evlilik ve boşanma gibi konuları çok dikkatle ele alın. Sorunlar varsa Dolunaylarda çözmelisiniz. İşinizle ilgili meselelerde maddi kazanç çok önemli. İşverenlerinizin verdiği kararları da maddi perspektiften inceliyorsunuz.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Bu Yeniayın oluştuğu gün de Mars Koç burcunda olacak. Bu Yeniayda maddi anlamda hemen karar vermek yerine acelesiz ilerlemelisiniz. Kendinize dikkat edip moralinizi yüksek tutmanız önemli. Ailevi konularda da hakimiyet çok önemli. Mars Koç burcunda seyrine başladığı zaman Şubat ayındaki gelişmeler çok hızlı olacak. Taşınma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Agresif tavırlardan ve herkesi yönetmeye çalışmaktan uzak durmanız önemli. Her şey gönlünüzce olsun.

Kova Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Kovalar, 3 Ocak tarihinde Venüs, Balık burcunda seyrine başlıyor. Parasal konularda sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz ve yardımcı olma isteğiniz harcamalara neden olabilir. Hesabı şaşabilirsiniz. Hayatın farklı güzelliklerine yatkınsınız. Alım gücünüz bu dönemde çok etkili. Sizin için bu dönemde, bütçenizi ayarlayabilmek çok önemli.

4-8 Ocak tarihleri arasında Merkür, Yay’a geriliyor. Birileriyle bir araya gelip bazı kararlar aldıysanız bu dört gün içinde tekrar bir araya gelebilirsiniz ancak hemen karar vermeyin. Çünkü 8 Ocak tarihiyle Merkür düzelecek. Mutlaka hedefinizle ilgili meselelerde ve iş tekliflerinde doğrusunu ve aslını öğrenmeye yönelmelisiniz. Yurtdışıyla ilgili veya bürokratik işler olabilir. Bu gibi işlerde de ölçüp biçmekte yarar var. Kasım ve Aralık ayında verdiğiniz kararları yürürlüğe koymak anlamında oldukça etkili.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda oluşan Dolunay ise sağlığınızın önemini vurguluyor. Psikolojik ve bedensel sağlığınızı önemsemeniz gerek. İşiniz gereği kendinizden taviz vermiş olabilirsiniz. Ancak işinizi ve kararlarınızı bu Dolunay gözden geçirmeniz gerektiğini söylüyor. Aynı gün Merkür de Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Bu, sizi olumsuza yönelmeye itiyor. Olumsuz düşünmeye eğilimli ve biraz fazla abartmaya meyilli olacaksınız. Kendinize yönelip sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Destek, çalışma, aileyi ilgilendiren konularda dikkatli olmalısınız. Biraz hassasiyet var ve belki de sağlıkla ilgili harcamaların da bir göstergesi olabilir.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Bu Yeniayın oluştuğu gün de Mars Koç burcunda olacak. Bu Yeniay size, 2017’nin ilk bonusu olacak. Yeni bir adım, yeni bir hedef ve yeni amaçlar yönünden oldukça olumlu bir tarih. Birçok seyahat görülüyor bu tarihler arasında. Özellikle bu Yeniayla yeni bir çevre değişimi mümkün görünüyor. Her şey gönlünüzce olsun.

Balık Burcu Ocak 2017 Yorumu

Sevgili Balıklar, 3 Ocak tarihinde Venüs, burcunuzda seyrine başlıyor. Güzel dileklerle 2017’ye adım atarken bu enerji, güzel bir ilişkinin de işaretçisi. Birazcık nefes alıp hayatın güzel yönlerini keşfedeceksiniz.

4-8 Ocak tarihleri arasında Merkür, Yay’a geriliyor. Bu dört gün içerisinde iş hayatınızla ilgili konularda aceleci hareket etmeyin. Düzelme 8 Ocak’ta başlıyor ancak gölgeli günlerle birlikte hesaplayarak verdiğiniz kararları 15 Ocak itibariyle yürürlüğe koyabilirsiniz. Sözgelimi geçtiğimiz ay verdiğiniz kararları gözden geçirip uygulayabilirsiniz. Temkinli olduğunuz ve beklettiğiniz kararları yürrülüğe koyabilirsiniz.

12 Ocak tarihinde Yengeç burcunda bir Dolunay oluşacak ve bu güçlü bir Dolunay. Sizin iyi niyetiniz sabit olsa da, ileriye dönük hedeflerinizde ne durumda olduğunuzu sorgulamanız gerektiğini işaret edecek. Mutlaka ciddi şekilde planlarınızı gözden geçirmelisiniz. Nitekim Venüs-Neptün kavuşumu da bir teklifin gelmesi ihtimalini güçlendiriyor. Ailevi durumlar ve ikili ilişkilerde ne durumda olduğunuzu sorgulayacak ve kendinizi düşünerek karar vermeniz gerektiğini size fark ettirecek. Bir yeni aşkın müjdecisi olabilir ancak aceleci olmamak gerekli.

19 Ocak’ta Güneş Kova burcunda seyrine başlıyor, 28 Ocak’ta ise Kova burcunda bir Yeniay doğuyor. Bu da sizi psikolojik anlamda etkileyecek. Özgür olmadığınızı, baskı altına alınacağınızı hissedebilirsiniz. Ancak siz adım atmaktan korkmazsanız, hiçbir şey sizi engellemeyecek. Kiminle bağlantı kurabileceğinizi ve hedeflerinizi incelemeniz yeterli olacak. Belki de yeni bir çevreye girip liderlik gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi hafife almayın ve sizi üzen kişilere taviz vermeyin. Sırlarınızı, bilmediğiniz insanlardan uzak tutun. Sizi sıkan bağlardan bu Yeniay ile kurtulacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder