22 Aralık 2016 Perşembe

İrem Su 2017 Burç Yorumları

İrem Su 2017 Yıllık Burç Yorumları

Koç Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Aşk hayatınız güçleniyor.

-Bir çocuğunuz olabilir veya yaşınıza göre torun sahibi olursunuz.

-Yeteneklerinizi değerlendirme fırsatı bulacaksınız.

-Güçlü arkadaşlara sahip olacaksınız.

-Bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi mümkündür.

-Çocuklara yönelik bir iş sahibi olabilirsiniz.

-Hobi olarak uğraştığınız sanatsal veya farklı türdeki çalışmalar ilgi uyandıracak. Bunlara alıcı bulabilirsiniz.

-Hukuki bir davanız lehinize sonuçlanacaktır.

-Evlenebilirsiniz.

-Güçlü bir ortaklık kurarsınız.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs : Mal-mülk, iş-ticaret, yatırım kararların bilinçli şekilde ele alınması, aceleci karar verilmemesi, olanın muhafaza edilmesi, harcamaların zaruri ihtiyaçlar dışında dikkatli şekilde yapılması şarttır. Alınan malın, ürünün kalitesi, garantisine mutlaka önem verin. Ekonomik düşünün. Gelir-gider dengenizi şaşmamaya özen gösterin.

13 Ağustos-5 Eylül : Çalışma hayatınızla ilgili konularda detaylara takılarak zaman kaybedebilirsiniz. Yaptığınız işten zevk almadığınızı, emek ve gayret sarf ettiğiniz halde bir türlü karşılığını alamadığınızı düşünürsünüz. Tabii ki bu performans düşüklüğüne neden olur. Bu dönemde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, sürekli her şeyden kendinizi sorumlu tutmamaktır. Bazen iş şartları, sektörel açıdan durgun bir dönem oluşu hesaba katılmalıdır. Sağlığınıza önem veriniz. Aşırı derecede çalışmak veya iş problemleri fiziksel anlamda rahatsızlıklara neden olabilir. Doktor kontrollerinizi bu dönemde mutlaka yaptırın.

3-23 Aralık :Yurtdışı eğitim-iş-yolculuk-hukuk-medya yayınla alakalı işlerinizi mutlaka iyi takip ediniz. Gecikmeler olabilir. Aceleci kararlar vermeyiniz. Parasal konulardaki işlerinizi bir daha gözden geçiriniz. Görüşlerinizi dini veya farklı konularda insanlara zorla kabul ettirmeye çalışmayınız. Eğitime öğretime, bilgilenmeye özel önem veriniz.

Boğa Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Öyle birisi karşımıza çıkar ki, sizi yenileştirir, farkındalığınızı yükseltir.

-Ev sahibi olmak, evlenmek, ailenizle sıcak ilişkiler kurmak, yeni bir yere taşınmak bu yıl gündeminizde yer alıyor.

-Yeteneklerinize göre iş, eğitim tercihinde bulunacaksınız.

-Hayata dört elle sarılacak, hedefiniz için çabalayacaksınız.


-Sevdiğiniz işi yapın, sevdiğiniz bir yaşamı kurun, dış dünya ile iç dünyanızı dengede tutun.

-Yalnızlık veya birilerinin himayesinde yaşamak zor geliyorsa, şikayet etmek yerine çözüm bulmaya çalışın.

-İşinizde yenilikleri takip edin, teknolojiden yararlanın.

-Dijital ve sosyal medyayı iyi kullanın.

-Barışçıl olun, insanlara destek verin fakat kendinizden taviz verme düzeyine getirmeyin.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Her şeyin merkezine parayı koyabilir ve buna göre hayatı, insanları, geleceği ele alabilirsiniz. Oysaki hangi şartta olursa olsun yaşamın bir armağan olduğunu unutmayalım. İnsan önce kendisiyle barışık olmalı ve dış dünyadan kopmadan problemlerine çözüm bulmayı bilmeli. Bu tarihlerde kendinizi çok fazla kasmayın.

13 Ağustos-5 Eylül: Önceden başlanmış proje üzerinde çalışabilirsiniz. Eksikleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda eleştirel bakış açınız, karşı cins tarafından yanlış değerlendirilmeye neden olabilir. Bunun ayarını iyi yapınız. Her şeyde bir kusur aramak hali, bu dönemde etkilidir. Mükemmel olmadığı için bir ilişkiyi bitirebilirsiniz. Fakat geri hareketi bitiminde tekrar geri dönebilirsiniz. Onun için dikkatli düşünün. Yeni bir ilişkiye başlamak veya eski sevgiliye geri dönmek gibi kararlarınızı gerçekçi analiz ediniz. Bu dönemde yazmak, el sanatlarıyla uğraşmak, bir işi detaylı şekilde gözden geçirmek, araştırmak gibi çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Çocuklarınızın iş veya eğitim hayatıyla ilgilenirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız önce sağlık kontrollerinizi yaptırınız.

3-23 Aralık: Maddi-manevi anlamda önemli olan her konuda sağlamlığa önem veriniz. Banka kredileri, yabancılarla yapılan işler, ortaklıklar, eşinizle alakalı her türlü meseleyi dikkatlice gözden geçiriniz. Hukuk dışı uygulama, iş veya ortaklıktan kaçınınız. Bağınız olan kişilerin de güvenilir olmasına özen gösteriniz. Boşanma aşamasında olanlar için nafaka konusu önemli. Bu devrede gecikme veya ödemelerin aksaması mümkündür. Hukuki anlamda takibinizi iyi yapınız, önceden verilmiş kararınızı değiştirmeyiniz.

İkizler Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu    -Çevreniz genişleyecek, fikirlerinizi gayet rahat ifade edeceksiniz.

    -Yeteneklerinizi geliştirme ve bunları işe dönüştürme fırsatları karşınıza çıkacak.

    -Kardeş ve yakınlarınızla ilişkiniz güçlenecek.

    -Yeni bir yere taşınacaksınız.

    -Çevrenizdeki sorunlara, gelişmelere kayıtsız kalmayacaksınız.

    -Farklı din, sosyal, kültürel konular ilginizi çekecek.

    -Yeteneklerimizi hedefe yönelik şekilde yönlendireceksiniz.

    -Eğitime önem vereceksiniz.

    -Sanatsal konulara merak duyacaksınız.

    -Yazışacak, konuşacak, bağlantılar kuracak ve dünyada gelişmeleri, trendleri takip edeceksiniz.

    -Güçlü projeler, organizasyonlar içinde yer alacaksınız. İş ortaklığı kurabilirsiniz.

    -Sağlığınızla ilgili araştırma veya tedavileri önemseyeceksiniz.

    -Kıskançlık, öfke, intikam gibi olumsuz duygulara karşı dikkatli olunuz.

    -Hırstan uzak durun lütfen. Siz bu dönemde potansiyel gücünüzü gelişim ve büyüme anlamındaki işlere yöneltirseniz muazzam başarılar elde edersiniz.
    -Hileli işlere karşı dikkatli olalım.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Psikolojik ve bedensel sağlığınıza önem verin. Düşünmeden evlilik, ilişki, boşanma, iş ortaklığı gibi konularda karar vermeyin. Parasız kalacağım, geleceğim tehlikede gibi olumsuz düşüncelerle kendi kendinizi hasta etmeyin. Gizli ilişkiler, kaçamaklara karşı dikkatli olun. Kimseye borç vermeyin. Sırlarınızı kendinize saklayın.

13 Ağustos-5 Eylül: Önceden başlanmış bir işe devam edelim, eksiklerimizi tamamlayalım. Yeni bir plan ve proje varsa, üzerinde düşünelim. Bakım-onarım gibi işlerimizi varsa onları bitirelim. Çocuklarımızın okul işleri, dersleri veya sağlık durumlarıyla yakından ilgilenelim. Ev veya ofis kiralanması gibi işlerimizi yeniden gözden geçirelim. Bilgisayarımızı kontrol edelim. Evimiz veya ofisimizdeki dosyalarımızı kontrolden geçirelim. Sağlık problemi olan bir büyüğümüzle veya yakınımızla ilgilenebiliriz. Eğer şu anki mevcut durum ve şartlarda beklenmeyen bir değişiklik olursa, mutlaka konuyu mercek altına alalım, hemen tepki göstermeyelim. Belki de bu değişiklik hayrımıza olacaktır. Üzerinde düşünelim. İzah ettiğim bu konularda aceleci veya endişeli şekilde karar vermeyelim.

3-23 Aralık: ilişkide anlaşmazlıkların en önemli nedeni, iletişim problemidir. İki taraf da birbirini dinlemeyi, fikirlerine saygı göstermeyi bilmelidir. Evlilik, boşanma, iş ortaklığı gibi konularda aceleci kararlar vermeyiniz. Bir anda evlenmek, bir ufak sorunla boşanmak gibi hayati meseleleri lütfen bir daha gözden geçiriniz. Sevdiğiniz kişi yabancı uyruklu ise, bu dönemde evlilikle ilgili belgeler gecikebilir. Yabancı bir ülkede evlenmeyi düşünüyorsanız, bürokratik aksamalar olabilir.

Yengeç Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Yeteneklerinizi kazanca dönüştürecek, yatırıma yönelecek, çıkarlarınızı öne alacaksınız

-Kazancınızı yükseltici fırsatlar karşınıza çıkacak.

-Sahip olduklarımıza şükür duygusu yılın mottosu olacak.

-Aşk hayatınız canlanıyor. Çocuklarınızla ilgili konular gayet olumlu seyredecek.

-Çocuk sahibi olabilirsiniz.

-Herhangi bir isteğimizi, projemizi, arzumuzu adanmışlık duygusuyla ele alacağımız için, yenilgi sözcüğüne hayatımızda yer vermeyeceğiz.

-Kendi gücünüze güveneceksiniz.

-Sezgileriniz yükselecek.

-Cinsel çekiciliğiniz karşı cins üzerinde etkili olacak.

-Maddi açıdan güçlü partner hayatınıza girecek.

-Güçleniyorsunuz, her türlü baskının üstesinden geleceksiniz.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: İlişkilerde bilinçli düşünme vaktidir. Sosyal yaşamınız, arkadaşlıklar, dostluklar bu dönemde güven olgusu çerçevesinde ele alınmalıdır. Para kazandırıcı işler, projeler üzerinde durunuz. Çünkü bu dönemdeki gözden geçirmeler oldukça işinize yarar.

13 Ağustos-5 Eylül: İletişimde dikkatli olmak gerekiyor. Eleştirel davranmak çözüm değil. Hiç kimse kusursuz değildir. Bize karşı bu şekilde yaklaşan olursa kibarca uyaralım. Ancak pire için yorgan da yakmayalım. Bu süreçte eğitmenlik, ticaret (satış-pazarlama) tayin, atama, iş gereği çevre değişiklikleri gündeme gelebilir. Bunlarla ilgili konularda epeyce uğraş veririz. Bir şeyler tam olarak yerine oturmayabilir. İşlerimizin takibini iyi yapalım. Bir şey hakkında tam bilgi sahibi olmadan konuşmayalım, kararlar vermeyelim. Notlar alalım. Bilgisayarımızı kontrolden geçirelim. Ajandamıza bakalım. Unutma riskine karşılık bunlara önem vermekte yarar görüyorum. Kardeşlerimiz gibi yakın çevremizde bulunan kişilerin sağlık, iş gibi konularda yardıma ihtiyaçlarında yanlarında olmamız gerekebilir. Yolculuklarda güvenilir firmaları tercih edelim. Trafik sigortamızı yaptıralım.

3-23 Aralık: Sağlık kontrollerimizi mutlaka yaptıralım. Şikayetlerimizi hafife almayalım. İş hayatında bürokratik sorunlar yaşanabilir. Belgelerinizi bu devrede iyi koruyunuz. Bilgisayarınızı şifreleyiniz. Maillerinizi kontrol ediniz, bilmediğiniz, tanımadığınız insanlardan gelen mesajları açmayınız. Unutmamak için not almaya önem veriniz. Tedavilerinizi ihmal etmeyiniz. Yetenekli olduğunuz işlere önem veriniz. Aceleci kararlar almayınız. Karşınıza çıkan işi kabul etmeden önce enine boyuna araştırınız.

Aslan Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 2017 yılında,

-Kararlı şekilde başarıyı hedefleyecek, sabırla engellerin üstesinden geleceksiniz. Kendinize ve hayata inancınız yüksek olacak.

-Fiziki görüntünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Saç şekli, rengi, vücut geliştirme, estetik operasyon gibi. O eşsiz endamınız, etkili tavırlarınız, doğal ışıltınızla dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.

-Cesur adımlar, güven duygusu, kararlılık yıla damgasını vuruyor.

-Sanatsal güzellikler, estetik dokunuşlar, giyim ve kuşamımızdaki yenilikler kimsenin gözünden kaçmayacak.

-Bekar Aslanlar yeni bir ilişkiye adım atacaksınız.

-Sorunlu bir evlilik bitebilir.

-Home-ofis tarzı çalışmalar.

-Ekip, takım yerine, tek başınıza çalışma fikri hoşunuza gidecek. Bu sizin gelişim yolunuz olacak.

-Bir hobinizi işe dönüştüreceksiniz.

-Bir mirastan yararlanır rahatlarsınız. Bir ev satın alabilirsiniz.

-Takıntı, aşırı tutkulu, kin ve öfkeden uzak durunuz. Aşırılıktan kaçının.

-Bir davayı kazanacaksınız. Sizden gizlenen önemli bir sırrı öğreneceksiniz.

-Toprağa yatırım yapabiliriz.

-Maddi durumu güçlü birinden destek göreceksiniz.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Mesleki konularda lütfen bilinçli düşününüz. İşten ayrılmak, yeni bir işe başlamak yönündeki kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar var. Kadın patron veya yöneticilerle ilişkinize dikkat ediniz. Amacınıza yavaş ancak emin adımlarla ulaşacağınızı biliniz. İş proje ve planlarınızı gözden geçirerek, eksiklerinizi tamamlayın. İş ortamında ve aile içindeki ilişkilere özen önem verin.

13 Ağustos-5 Eylül: kazancınızı riske atacak kararlardan kaçınınız. Ekonomik düşünmekte yarar var. Eğitmenlik, ticaret, sağlık, ulaştırma, haberleşme gibi konularda işleriniz yavaşlayabilir. Bu sizi çileden çıkartmasın. Bir daha duruma bakmak hayırlı olabilir. Parayla alakalı iş görüşmeleri tekrarlanabilir. Sağlık harcamaları olabilir. Muhasebenizi bu dönemde iyi yapınız. Kenarınızda az veya çok gücünüze göre bir paranız olsun. Mantıklı düşünün. Ancak eleştirel yaklaşımlarda bulunmayınız. Öncelikli ihtiyaçlarınızı alınız. Gereksiz harcamalardan kaçınınız.

3-23 Aralık: Aşk hayatımızla yakından ilgili konularda daha dikkatli olmalıyız. Özellikle yeni tanışanların birbirlerini iyi dinlemeleri, hayat görüşlerini öğrenmeleri, zevkleri hakkında bilgi sahibi olmalarında yarar var. Bu süreçte flörtçüyüz. Bir ilişkiden diğerine çabucak atlayabiliriz. Ancak bunlar kalıcı olmaktan uzaktır. O nedenle karşınıza çıkan kişiyi iyice tanımalısınız. Ayrılmış çiftler bu dönemde tekrar bir araya gelebilirler. Hamilelikle ilgili kontrollerinizi yaptırınız. Çocuklarınızın eğitimi, bilgilenmesi, sağlık ve yeteneklerinin değerlendirilmesi önemlidir. Okul veya diğer tercihlerini dikkatlice yapmakta yarar var. Bu süreçte el becerileri, sportif faaliyetler, yolculuk, keşif gibi konular gündeminizde yer alır. Yarım kalan işlerinizi bitiriniz.

Başak Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 2017 yılında sizler,

-Issız adam-ıssız kadın olma eğilimindesiniz. Oysaki insan ne yaşarsa yaşasın veya ne durumda olursa olsun asla çaresiz değildir. Mucizenin kendisi, insanın bedeninde ve ruhunda mevcuttur.

-Sizi güçlendirecek bir insana, desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

-Yaratıcı becerilerinizi keşfedeceksiniz.

-Dinlenmeye, toparlanmaya önem vereceksiniz.

-Hayal gücünüz sanat veya farklı bir yolla esere dönüşebilir.

-Önemli bir projeye hazırlanacaksınız.

-Belli kurallara bağlı bir işte çalışmak yerine, özgür çalışmayı tercih edeceksiniz. Bu sizin için faydalı olacaktır.

-Sağlık kontrollerinizi yaptırınız. Beslenme düzeninize önem veriniz. İdeallerinizi, hedeflerinizi akılcı biçimde gözden geçirerek kendiniz için yepyeni bir sayfa açın.

-Bir proje, eğitim ve işle ilgili araştırma yapacaksınız.

-Sezgileriniz rehberinizdir. İnsanları etkileme ve ikna gücünüz yükselecek.

-Bir projede önemli bir görev üstleneceksiniz.

-Aileye ait mal ve mülkün paylaşılması, bir davanın sonuca bağlanması mümkündür.

-Size tavsiyem, öğrendiğiniz önemli bir sırrı veya bilgiyi, başkalarının aleyhine kullanmayınız. Her ne olursa olsun, yükselen ruhsal gücünüzü iyi kontrol ediniz.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Seyahat-eğitim-finansal-iş ve yurtdışıyla bağlantılı konuların çok dikkatli şekilde analizi yapılmalıdır. Maddi-manevi anlamda değer ve prensiplerinize uygun olup olmadığı gözden geçirilmelidir. Uyum sağlamakta, ayak uydurmakta, tercih yapmakta zorlanabiliriz. Özellikle iş seçimlerinin bu devrede çok iyi analiz edilmesinde yarar var.

13 Ağustos-5 Eylül: İşlerinizi başarılı şekilde sürdürme arzusu yoğundur. İstediğiniz gibi olmadığında veya işler yavaşladığında daha fazla detaylara takılırsınız. Fakat bu hem zamanı doğru biçimde değerlendirmemeye hem de endişelenmeye neden olur. Siz bu süreçte kendinize fazla yüklenmeden gücünüz yettiği kadar işinizi yapınız. Çevrenizle iletişimde ılımlı yaklaşımlar faydalıdır. Bir hedefiniz varsa, çekilen sıkıntıların o hedefe varmada sizi güçlendirici olduğunu düşünün.

3-23 Aralık: Başka ülkeye gidiş-geliş gibi işlerinizde aksamalar olabilir. Yasal veya bürokratik engellerle karşılaşabilirsiniz. Ev alımı, kiralanması gibi konularda acele karar vermeyiniz. Eğitim, iş veya ailenizi ilgilendiren yurtdışıyla alakalı konularda gecikme, evrakların yerine ulaşmasında aksamalar yaşanabilir. Önceden tedbirli olunuz.

Terazi Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 2017 yılında,

-Sosyal ilişkileriniz canlanacak.

-Yeni ve güçlü dostluklar kuracaksınız.

-Beden ve zihniniz tazelenecek.

-Yaz aylarında sanatsal bir projeniz toplumca beğenilecek.

-Yardım amaçlı kuruluşlarda görev alacak veya maddi destek sunacaksınız.

-Çok önemli bir projeye imza atacaksınız.

-Çocuklarınızın başarısıyla gurur duyacaksınız.

-Önemli bir davaya kazanacaksınız.

-Dostça paylaşımlar, cömert ve samimi yaklaşımlarla karşılaşacaksınız.

-Önceliklerinize, ihtiyaçlarınıza, arzularınıza göre başarılı tercihlerde bulunacaksınız.

-Evlilik yapabilirsiniz, iş ortaklığı kurabilirsiniz. Miras paylaşımı veya hissenize düşen pay, mal, mülkle alakalı konular gündeminizde yer alacak.

-Aşırı hırs bazen gözünüzü karartır. Daha fazla kazanmak için oyunlara kalkışmayın.

-Önceliğiniz ekmeğiniz olsun fakat para ve güç sarhoşu olmayın. Elinize geçen paranın vergisini zamanında ödeyin.

-Yatırıma yönelin.

-Kazandığınızın şükrünü bilin. İnsanlara karşı böbürlenmeyin. Hayattan zevk alın. Bir lokma ekmeği yerken huzurlu iseniz, vicdanınız rahat ise, bunun en büyük zenginlik olduğunu biliniz.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: kredi-borçlar-ortak finansal kaynaklar-kazanç-ilişki-cinsel yaşamımızla ilintili her meselenin mutlaka maddi-manevi anlamda güvence merkez alınarak gözden geçirilmesinde yarar var.

13 Ağustos-5 Eylül: Bilgisayarınızı kontrolden geçirin. Önemli bilgileri şifreleyin. Bir projeniz üzerinde çalışabilir, eksik kalan işleri bitirebilirsiniz. İyi tanımadığınız kişilere sırlarınızı emanet etmeyiniz. Gizli aşk veya kaçamaklara dikkat edin. Sağlığınıza önem verin. Özellikle sigara, alkol gibi alışkanlıklardan uzak durun. Gönüllü yardımda bulunun. Engelli insanlara destek verin. Bu sizi manen destekleyici ve zihninizi rahatlatıcı, şükür duygusunu yüreğinizde büyütücüdür.

3-23 Aralık: eğitim-işe girme-yabancı ülkeye seyahatler-görüşmelerde aksamalar olabilir. Evraklar yerine ulaşmaz veya gecikmeler yaşanabilir. Öğrendiğiniz bilgiyi hafızanızda tutmak zor olur. Bilgisayarınızdaki belgelere ve korumaya önem veriniz. Çevrenizle iletişimde dürüstlük ve güvenilirlik olgularını mutlaka gözetiniz. Sosyal medyadaki paylaşımlarda dikkatli olunuz. Tanımadığınız kişilerden gelen mesajları açmayınız. Bilgilenmeye önem veriniz. Aceleyle kararlar almayınız.

Akrep Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 2017 yılı,

-Krizleri fırsata dönüştürme yılınız.

-Anne-baba-işveren gibi otorite figürleri size destek verecek.

-Geçmişte yaşanmışlara takılmayın.

-Sorumluluk alacak, toplum yaşamına önem verecek, hedefinizi yüksek tutacak, kararlı olacaksınız.

-Arkadaşlarınızla bir arada olmak, yazışmak, konuşmak, sosyal medya ile haşır neşir olmak yıl boyunca etkilidir.

-Bir iki kez ev değiştirebilirsiniz.

-Sanatsal projeler, bir grubun liderliği, resim, iç mimari, moda, tasarım alanlarında çalışabilir ve bu anlamda sosyal medyayı etkin kullanabilirsiniz.

-Yenilenme, yapılanma, farkındalık ve kendinizi yeniden keşif yıl boyunca etkili olacak.

-Ortaklık, evlilik ve ilişkiler yoluyla büyümek, gelişmek zamanıdır.

-Yanlışlarınızla yüzleşerek doğru yönde gelişeceksiniz.

-Dünya ile barışçıl, kendinize ve başkalarına karşı iyileştirici, yapıcı olduğunuz sürece kazanacaksınız.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Evlilik-boşanma-iş ortaklığı-hukuk-sözleşmelerle ilgili konuların mutlaka maddi-manevi güvence açısından ele alınarak gözden geçirilmesinde yarar var.

13 Ağustos-5 Eylül: arkadaşlarımızla ilişkimizi, plan ve projelerimizi ve yaşadığımız toplumu gözden geçireceğiz. Hazırlık aşamasında olduğumuz işlerimize detaylı şekilde bakacağız. Başkalarını kolay kolay beğenmediğimiz için eleştireceğiz. Kimileri bizi itici bulacak bazıları açık sözlü diyecek. Ancak şunu unutmayalım ki bu süreçte ağzımızdan çıkanı kulağımız duymalı, başkalarının da bizi eleştirme hakkı olduğunu unutmamalıyız. İşlerimizi düzgün şekilde yapalım.

3-23 Aralık: paranıza sahip çıkınız. Özellikle aldığınız ürüne, hizmetin kalitesine önem veriniz. Finansal konularda daha dikkatli hesabınızı yapınız. Yabancılarla olan parasal ilişkilerde özellikle dikkat ediniz. Güvenilir firmalarla çalışınız. Alacağınıza vereceğinize bir bakınız.

Yay Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 2017 yılında, -Yurtdışı eğitim veya iş amaçlı yolculuklar gündeminizde yer alacak. -Bir proje hazırlığı, bir tez çalışması, akademik faaliyetler, sergi, sahne, master yapabilirsiniz. -Leyleği havada gördüm sözü yılın ikinci yarısında bir hayli etkili olacak. Gidip görmek, araştırmak, keşfetmek, yeteneklerimizi geliştirmek yılıdır. -İş veya özel anlamda bir müddet farklı bir ülke ve şehirde yaşayabilirsiniz. Hayatınıza yabancı uyruklu veya yabancı ülkeyle alakalı biri girecek. -Medya, yayıncılık, eğitim, politikada kendinizi gösterme olanağı bulursunuz. -Bağımlılık, kaygı gibi olumsuz duygulardan uzaklaşacak, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.
-Yılın sonunda, maddi açıdan geleceğinizi garanti altına alacak fırsatlar, işler karşınıza çıkacak. -İçinizde birikmiş kin, öfke veya hırstan uzak durun. Bu duyguların sizi engelleyici olacağını bilin. -Zayıflıklarımızın kölesi, hırslarınızın kurbanı olmayın. Ayrılıkların, kayıpların da hayata dair olduğu bilinciyle, olumsuz enerjileri kendinize çekmeyin.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: çalışma hayatınız-sağlık-günlük yaşantımız-ilişki-güzellik ve bakımla ilgili konularda kararlarınızı mutlaka iyi incelemekte, maddi açıdan hesabınızı bilmekte, manevi anlamda prensiplerinize uygunluğuna bakmakta yarar var.

13 Ağustos-5 Eylül: iş hayatımızla ilgili konulara ağırlık vereceğiz. Detaylar üzerinde duracağız. Plan ve projelerimizi gözden geçireceğiz. Bazı aksamalar olabilir, hatta çoğunlukla aynı mesele veya konu üzerinde fazlasıyla durabilir, zaman yetmediği için endişelenebiliriz. Bunlar doğaldır. Önemli olan soruna yol açan nedenleri tespit etmektir. Bu dönemde hizmet öncelikli düşünülmelidir. İllaki sırtımız sıvazlanacak veya takdir edileceğiz diye düşünmeyelim. Biz işimize sahip çıkalım. Bilgisayarımızı kontrol edelim. Dosyalarımızı düzenleyelim. Eleştirel davranmayalım. Çünkü bu dönem tüm burç mensuplarında zihinsel yorgunluğa neden olabilir.

3-23 Aralık: kararlarınızı mutlaka tekrar gözden geçirmeyi unutmayınız. Aceleci karar vermeyiniz. İletişim, haberleşme, yolculuk, hukuk, eğitim ve finansal konularda dikkatlice düşününüz. Önceden verilmiş bir kararı değiştirmeyiniz. Yorgunluk, dalgınlık, acelecilik nedeniyle yapılacak hatalara karşı dikkatli olunuz.

Oğlak Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 2017 yılında,

-Kendi değerinizin, gücünüzün, sahip olduğunuz her şeyin farkına varacaksınız. Neye ihtiyacınız olduğunu ve bunu hangi yolla, kaynakla ve kiminle elde edeceğinizi bileceksiniz.

-Parasal konularda daha dikkatli hareket edecek, yatırıma yöneleceksiniz.

-Kredi, miras, eş veya iş ortaklığı gibi konularda lütuflanırsınız.

-Cinsel anlamda güçlü, tutkulu bir ilişki yaşayacaksınız. Bağlanmam derken, aşık olabilirsiniz.

-Size tavsiyem, hayırlı kazanç isteyin, ağız tadı ve huzur dileyin. Bunu içtenlikle isteyin, sizin olsun.

-Sizi hedefinize ulaştıracak bilgiyi, araştırarak bizzat elde edeceksiniz.

-Engeller sizi yıldırmayacak bilhassa güçlendirecek.

-Sezgileriniz başkaları için ışık olacak. Mistizmle ilgileneceksiniz. Bu yönde ders verebilir, ders alabilirsiniz.

-Liderlik yönünüzle toplumda beğeniliriz.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs: Aşk hayatınız-çocuk sahibi olma veya çocuklarınızla ilgili konular-cinsel yaşamınız-zevklerinizle ilgili olarak, güvence ilkesini merkez alarak düşünmenizde ve kararlarınızı gözden geçirmenizde yarar var.

13 Ağustos-5 Eylül: Eğitim hayatınızla ilgili hazırlıkları tekrar gözden geçirelim, gerekli evrakları, araç ve gereçleri düzenleyelim. Eğer bir başka şehre, ülkeye iş öğrenim veya özel nedenli gideceksek mutlaka araştıralım, soruşturalım, bilgi sahibi olalım. Bir takım gecikmeler yaşanabilir. Bizim planımıza uymayan şartlar oluşabilir. Bunların düzelme imkanı vardır. Hemen endişelenmeyelim. Eleştirel tavırlardan kaçınalım.

3-23 Aralık: Emin olmadığınız konularda bilgilenmeye özel önem veriniz. Yarım kalan işlerinizi bitiriniz. Yurtdışıyla alakalı eğitim veya diğer girişimleri takip ediniz. Gecikmeler olabilir. Evraklar kaybolabilir. Bunlara karşı her türlü araç ve gereçlerinizi kontrol ediniz. Birden fazla işle aynı anda uğraşmayınız. Öncelik sırasına göre hareket ediniz. Belgelerinizi koruyunuz.

Kova Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 2017 yılında,

-Bekar Kovalar aşk evliliği yapacaksınız.
-Problemli evlilikler sona erecek. -Kimsenin üstünüzde baskı kurmasına izin vermeyeceksiniz. -Sizi destekleyici yeni ve güçlü bir ortaklık kuracaksınız. Eski bir ortaklık bitecek. -Hırslı, kararlı ve amaca yönelik şekilde çalışacaksınız.
-Alanınızda lider olacaksınız.
-Analiz yeteneği, derinlikli düşünme, odaklanma gücüyle, fırsatları doğru şekilde kullanacak, rakiplerinizi saf dışı bırakacaksınız. -Yaptığınız işte uyguladığınız yeni taktikler ilgi uyandıracak. Önemli bir projeniz kabul edilecek.
-Bu zamana kadar sıradan bir konumda görev yaparken, önemli bir teklif alacaksınız. Sorumluluklarınız artacak. -Yaratıcı ve doğru çözümler, dürüstlük, ve güvenilirlik ilkelerini önemsediğinizde, iş hayatında huzurlu, başarılı, sevilen ve örnek alınan bir kişi olacaksınız.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında evinizle ilgili işler (tadilat, dekorasyon, müteahhitlik, bakım v.b) -aileyi ilgilendiren mal mülk alış-satış meseleleri, aile ilişkilerinin huzur, maddi ve manevi konfor, güvence ve rahatlık anlamında yeniden ele alınmasında, gözden geçirilmesinde yarar var.

13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, muhasebeyle ilgili evraklarınızı mutlaka gözden geçiriniz. Hesap hatalarına dikkat ediniz. Bankaya yatırdığınız paraya, elden aldığınıza, verdiğinize iyi bakınız. Makbuzsuz iş yapmayınız. Üretime dönük düşününüz. Başkalarının sizin hakkınızı gasp etmemesi gözünüz açık olsun. Siz de başkalarına karşı aynı özeni gösteriniz. Vergilerinizi zamanında ödeyiniz. Ödenmemiş bir borç gündeme gelebilir. Evraklarınızı iyi muhafaza ediniz.

3-23 Aralık tarihleri arasında, tanımadığınız kişilerden gelen mailleri açmayınız. Sosyal medyada paylaşımlara dikkat ediniz. Plan ve projelerinizi tekrar gözden geçiriniz. Bilmediğiniz kişilerle iş yapmayınız. Söze değil, belgeli işlere önem veriniz. Araç ve gereçlerinizi kontrol ediniz. Görüşmeler tekrarlanabilir veya gecikmeler olabilir. Bir iş bitti derken, eksikleri çıkabilir. Eski bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz. Ansızın karşınıza çıkan kişi, iş veya tekliflere dikkat ediniz. Araştırmadan soruşturmadan kimseye inanmayınız. İnternetinizi, bilgisayarınızı, belgelerinizi koruyunuz.

Balık Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Balıklar 2017 yılında,

-Eğitim, ticaret, uluslar arası, yabancı ülke, felsefe, din, yayıncılık, akademik alanda başarılı olacaksınız. -Başkalarına rehberlik yapabilirsiniz. -Bir yolculuk, proje, organizasyon kanalıyla kendinizi tanıtabilirsiniz. -Öyle insanlar ve öyle fırsatlar karşınıza çıkar ki, yaşam felsefeniz, inancınız, bakış açınız değişir. Bu olumlu yöndedir. -Çalışma hayatınız, sağlığınız, kendinizle gurur duyacağınız işlere yönelecek ve kendinizi geliştireceksiniz. -Çevrenizdeki insanlar üzerinde etkili olacak. İş ortamında başarınızdan söz edeceksiniz. yeteneklerinizi bir alanda ustalaşarak değerlendirmeyi seçersiniz. birileri sizi takdir etmese de, insanlara gönülden yardımcı olmayı sürdürün. İnanın karşılıksız kalmayacak. -Kalp rahatsızlıklarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Aşırı yorulmaktan, stresten, riskli diyetlerden, bilip bilmeden alınan ilaçlardan uzak durunuz. Uzman olmayan kişilere sağlığınızı emanet etmeyiniz. -Hobilerinizi işe dönüştürebilirsiniz. -Çocuk sahibi olabilirsiniz. -Bir ilişki hayatınızda çok önemli bir dönüşümün, değişimin başlangıcı olur. Birbirinize özel anlamda değer katarak, hem kendinizde hem de ona var olan gizli güzellikleri tutkuyla buluşturarak farklı bir aşkla buluşabilirsiniz.

Dikkat edilecek Tarihler:

10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında çevre değişimleri, yolculuk, eğitim hayatı, iş ortaklığı, iletişim, kardeşlerinizle ilgili konuları sağlamlık ve güven olgusu çerçevesinde ele almalısınız. Maddi-manevi açıdan duruma bakmadan karar vermemelisiniz. Bu dönemde imzaladığınız evraklara dikkat ediniz. Yaşam koşullarınızın iyileştirilmesi, sağlıklı hale getirilmesi önemlidir. İletişimde verilen sözler kadar, söylediklerinizin de güvenilirliğini mutlaka gözetmelisiniz.

13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, ilişkide en ufak bir pürüz dahi çiftlerin birbirini eleştirmesine neden olabilir. Çünkü fazla kritik ediyoruz, mükemmel olmadığını düşünüyoruz. Hayatta tam olarak mükemmel bir şey var mı? Yok. O zaman biraz daha anlayış lütfen. Evlilik, boşanma gibi hayati konuları tekrar gözden geçirmekte yarar var. Bu dönemde yıllar önce tanıdığınız biri karşınıza çıkabilir veya yakın bir zamanda ayrıldığınız kişiyle tekrar bir araya gelmeniz mümkündür. Bu gibi durumlarda 12 Eylül tarihine kadar bekleyiniz. Gözden geçirmelerde bulununuz.

3-23 Aralık tarihleri arasında, işinizde bilgilenmeye önem veriniz. Size söyleneni değil, gerçekten doğruluğundan emin olduğunuz bilgiyi merkez alınız. İşlerinizi yetiştirmek bu dönemde zor olabilir. Çabuk dağılabilirsiniz. Bir işten diğerine atlamayalım. Bilgisayarımızı koruma altına alalım. Evraklarımızı iyi saklayalım. İş görüşmeleri tekrarlanabilir veya gecikebilir. Bunları göz önüne alarak düşünelim. İletişim, nakliye, haberleşmeyle alakalı her türlü belgeyi kontrol edelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder