3 Aralık 2016 Cumartesi

İkizler Burcu Temmuz 2017 Yorumu

İkizler Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ayın başında yaşamınızdaki gelişmelerin hızını artırmaya çalışabilirsiniz ancak şimdi işleri aşırı hızlandırmanın zamanı değil. Aslına bakarsanız amaçlarınıza ulaşmak için sandığınızdan çok daha fazla zamanız var. Yaşamınızda geçen ay başlayan değişiklikler sonuç vermeden önce belki aylar hatta yıllar geçebilir. Fakat ne olursa olsun yaşamınızda yeni bir dönemde olduğunuz kesin. Bunu aklınızda tutarak olayları ve gelişmeleri hızlandırmaya çalışmayın. Tam tersine her gelişmeyi sindirerek yenilerine kendinizi hazırlayın.

3 Temmuz'da işinizle ilgili konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermenizin önemine dikkat çekiyor. Kontrolü karşı tarafa bırakmanız bir takım gecikmeleri ve buna bağlı maddi sorunları beraberinde getirebilir. İşinizle ilgili konulara daha fazla hassasiyet göstermeli ve farklılığınızı ön plana çıkaracak tarzda hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız sıkıntılı süreçlerin zihninizde uyanmasına izin vermeyin.

4 Temmuz tarihinde özel yaşamınızda ise birden fazla duyguyu yaşamak gün boyu ruhsal anlamda sizleri yorabilir. Anlık kızgınlıklarınız pişman olacağınız kararlara sebep olsun istemiyorsanız otokontrollü olmaya özen gösterin..


9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Akıllı ve mantıklı sorular sormanıza yol açsa bile kafanızı karıştırabilir ve sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir.

10 Temmuz tarihinde Güneş'in Neptün ile alacağı konum sizi yaşamınızdaki kesinlik duygusundan uzaklaştırabilir. Zamanla sorularınıza gerçekçi yanıtlar ortaya çıkacaksa da şu anda içinde bulunduğunuz karmaşık ruh hali, sizin gerçekleri görmenizi engelleyecektir.

14 Temmuz'da rastlayacağınız zor bir durumdan kurtulmanıza olanak sağlayacak. Ancak bir gün sonra Güneş'in Satürn ile oluşturacağı dik açı sizin sorumluluklarınızdan biraz kurtularak rahat etmenizi veya gelecekte doğabilecek olumsuz sonuçları önlemenizi olanaksız hale getirecek.

17 Temmuz'da birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak iki zeki ve birbirine değer veren insanın aşkla birbirine bağlı olması kıskanç insanları rahatsız edecektir.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, size her şeyi olduğundan büyük görünür hale getirecektir. Problemleriniz bu dönemde çözülemez gibi gözükürken, bulacağınız çözümler de size sanki mucize yaratacaklar gibi görünebilirler. Ancak içinde bulunduğunuz ilişkilerdeki problemleri çözmenin tek yöntemi olmayacağını bilmelisiniz.

25 Temmuz tarihinde sizden yaşça büyük ya da konusunda tecrübeli insanlarla fikir alışverişinde bulunarak hareket etmelisiniz girişimlerinizi beklemeye almanız hiç olmamasından iyidir düşüncesi ile davrandığınızda olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.

27 Temmuz'da özellikle finansal konularda zorlanabilirsiniz, Şimdi birlikte hareket etmekte zorunda olduğunuz konu ve insanlara karşı akılcı yaklaşımlarda bulunarak maddi kaynakları arttırmanın ve düzenli hale getirmenin yollarını bulmalı ve uygulamaya başlamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder