28 Aralık 2016 Çarşamba

İkizler Burcu Eylül 2017 Yorumu

İkizler Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları

Sevgili İkizler, Bu ay iş hayatınızda  girişimlerinizin başlattığınız projelerin en iyi şekilde gerçekleşmesi için var gücünüzle işiniz konsantre olun ve sadece şansınıza güvenerek hareket etmeyin. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz.


3 Eylül günü maddi yatırımlar konusunda temkinli olmanız yönünde uyarıyor sizleri her hangi bir emlak araç gibi alımda bulunmak istiyorsanız bunu belli bir süre ertelemelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda sıkıntılar yaşanabilir. İş arkadaşlarınızdan birinden gelecek ilginç bir teklifle şaşırabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlarınız arasında beklediğiniz desteği görebilirsiniz.

7 Eylül'de Güneş güçlü Jüpiter'le karşılaşacak ve sizi eğlenceli bir iyimserliğe sevk ederken ayrıca kafanızda bir ikilem yaratacak.


8 Eylül'de işiniz gereği yeni tanışmalar size şans getirebilir ve yeni kapıların açılmasını sağlayabilir. İletişime ve kendinizi yeterince iyi ifade etmeye özellikle önem verin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin tavırları önemli bir ayrıntıyı fark ederek ona karşı tutumunuzun kökten değişime uğramasına sebep olabilir.

12 Eylül tarihinde iş hayatınızda ön plana çıkarak rakiplerinizi açık ara farkla arkanızda bırakacağınıza işaret etmekte. Azminiz inancınız sizi hayallerinize kavuşturacak. Gerçek dostlardan gelecek teşvik edici davranışlar da motivasyonunuzu fazlası ile güçlendirecek.

15 Eylül'de gerçekleşecek Başak Yeni Ay'ı sizin gerçek yaşamı görmenize yardımcı olsa da sizin her şeyi yapabileceğinize dair olan özgüveninizi dizginlemekte zorlanabilirsiniz. Özellikle 16 Eylül'de içine gireceğiniz yenilmezlik duygusuna karşı çok dikkatli olun!

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, sorunlarınızı büyütür hale getirecektir. Her tartışmada haklı olduğunuzu ispat etmek için mücadele etmek yerine bulunduğunuz durumun tadını çıkartmaya çalışın.

25-26 Eylül döneminde istikrarınızı riske ederek kaybettiğiniz yaşam kontrolünüzü geri kazanmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde daha önce sonuçlandığını sandığınız bir anlaşmazlık tekrardan alevlenebilir. İşlevini kaybetmiş olan aşk ilişkilerinizi düzeltmeye yönelik çabalarınız 29 Eylül tarihine kadar devam edecek gibi görünüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder