18 Aralık 2016 Pazar

İkizler Burcu Ağustos 2017 Yorumu

İkizler Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay yaşamınız sürpriz dolu değişikliklerle sürecek. Bugün geleceği düşünmekten bugünü düşünmeye fırsat bulamayacaksınız. Yalnız içinde bulunduğunuz iyimserlik yanlış varsayımlar, yanlış anlamalar veya yetersiz hazırlıklar nedeniyle kötümserliğe dönebilir. Bu nedenle dikkatli olmalısınız.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Zevklerinizi tatmin peşinde koşarken enerji ve zamanınızı boşa harcayabilirsiniz. Bu sorumsuz davranışların sonuçlarından kurtulmak için kendinizi disipline etmelisiniz.

8 Ağustos'ta iş hayatınızda davranışlarınızdaki keskinlik yüzünden huzursuz olabilir. Yaptıklarınızdan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz.

9 Ağustos'ta özel yaşamınızda ise şaşırtıcı gelişmeler söz konusu, Uzun süredir zaman zaman tekrar eden sorunlarınız eş ya da sevgilinizin uyumlu ve yaptığı davranışın hatalı olduğunu anlaması ile sorunlarınızı aşabilirsiniz.14 Temmuz tarihinden yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

14 -15 Ağustos döneminde kendinizi duygularınızın yaşadığı fırtınalar ve aşk konusunda tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu süreçte değişken durumların içinde kendine sağlam ve istikrarlı bir yer bulamamak korkusuna kapılabilirsiniz.

15 -16 Ağustos tarihlerinde Uranüs ve Plüton'un Yengeç Dönencesi'ndeki zıt konumları kıskançlık ve aşırı sahiplenme duyguları içine girdiğinizde sizi aşkın zor yüzüyle tanıştıracak. 15 Ağustos devam eden problemlerle yüzleşmenizin ölçüleceği bir sınav günü olacaktır.

17 Ağustos'ta iş hayatınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir gündesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, neyin gerçek neyin hayal olduğunu anlamak çok zor olacak. Hayal kapasitenizi yaratıcılık konusunda kullanmayıp kısa vadeli zevkler ve gerçekleşmesi zor planlar için kullanmanız halinde yaşama ve gerçeklere odaklanmanız imkânsız olur.

24 Ağustos'ta ailevi konuların ön plana çıkarak huzursuz olduğunuz hemen her konuda karşılıklı anlayışla çözüm bulacağınıza işaret etmekte. Anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder