31 Aralık 2016 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 2-8 Ocak 2017 Haftası Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 2017

Astrolog Hakan Kırkoğlu 2 - 8 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu (2-8 Ocak 2017)

Haftanın ilk günlerinde riskli ve bilemediğiniz konulara girmemek doğru olacak. Kimi zaman cesaret başımıza iş de çıkarabilir. Bu hafta aşkta ve duygusal beklentilerinizde tam olarak göremediğiniz ya da kontrol edemediğiniz durumlar olabilir. 5’i civarında ise daha yeniden harekete geçebileceğiniz, daha hızlı ve becerikli olabileceğiniz imkanlar var. Kişisel konulara odaklanabilirsiniz. 7’si civarında kendinizi sorumlu olarak hissettiğiniz bir konu üzerinde daha ciddi durmanız gerekebilir. Aşkta ise çok yüksek beklentiler içinde olmamak daha iyi.

Boğa Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde yeni beklentiler ve arkadaşlıklar açısından daha hassas olabileceğiniz günler var. Venüs aşk ve keyif konularını canlandırıyor ancak bazı karmaşalar ya da tatminsizlikler de olabilir. Gelecek beklentilerinizde daha iyimser olmaya gayret edin. Bugünlerde ortaklaşa konularda kafanızı yoran işleri yeniden ele almanız gerekebilir. Eksik kalan işlerinize odaklanabilirsiniz. 5’i civarında daha fazla gayret ama aynı zamanda önlemci olmak gerekebilir. 7’si civarında hayata bakış açınızda kendinizi yenilemeniz gerekiyor olabilir.

İkizler Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde kafa karıştırıcı durumlar ya da belirsizlikler gündeme gelebilir. İş hayatında ya da sorumluluklar alanında daha dikkatli ve özenli olmaya gayret etmelisiniz. Yanlış anlamalar ve değerlendirmelerin kurbanı olmamaya bakın.
3’ü sonrasında sizi daha fazla öne çıkarabilecek koşullar var ancak işte ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 5’i civarında yeni kararlar ve hayatınıza daha fazla heyecan getirebilecek olanaklar var. Bugünlerde gelecek yönünde yeni beklentiler ve istekler içinde olabilirsiniz. Ortaklı konular içinde ise bazı baskılar olabilir.


Yengeç Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu hafta Güneş Oğlak burcunda ilerlerken önemli muhasebeler ve değerlendirmeler içindesiniz. Son altı aydır süregelen koşullar değişmekte. Bu dönemde uzaklarla ilgili konular, düşünce dünyanızı genişletebileceğiniz imkanlar var. Yabancılarla daha fazla görüşebilirsiniz ancak bu konularda daha tedbirli de olmaya bakın. 5’i civarında iş hayatınızı ve ünvanınızı ilgilendiren alanlarda hızlı adımlar atabilir, yenilikler yapabilirsiniz. Ancak 7’si civarında kişisel planda ve ilişkiler içerisinde daha diplomatik ve gerçekçi olmaya bakın.

Aslan Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde Güneş Oğlak burcunda ilerlerken zaman alan ya da sabırlı olmayı gerektiren işler dikkat çekiyor. Aynı zamanda finansal işlerde, borç alacak ya da mirasa ilişkin konularda daha gerçekçi ve tedbirli olmaya bakın. Ortaklaşa konularda ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. 5’i civarında size daha çok heyecan ya da sabırsızlık getiren koşullarla karşılaşabilirsiniz. Uzaklarla ilgili yenilikler ve sürprizler de gündeme gelebilir. Diğer yandan bu dönemde iş ve çalışma koşullarınızda gündeme gelen değişiklikler sıkışıklık da yaratabilir.

Başak Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde kişisel açıdan önemsediğiniz ve arzu ettiğiniz konularda daha hırslı ve mücadeleci olabilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde özellikle ilişkilerinizde, eşinizle ilgili konularda daha özenli ve akılcı olmaya bakın. Kimi zaman mantıksız tepkilerle ya da karmaşık durumlarla karşılaşabilirsiniz. 5’i civarında hızlı karar vermenizi gerektiren, huzursuzluk çıkaran bir durum olabilir ancak sakin kalarak işleri toparlayabilirsiniz. Bu dönemde aşkta ve ilişkilerde yeni imkanlar ve hareketlilik var ancak hayalci olmamalısınız.

Terazi Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde Oğlak burcundaki Güneş, evinize, ailenize yönelik iş ve sorumlulukları daha fazla vurguluyor. Bu alanda sizi baskılayan koşullar da söz konusu olabilir. Özellikle 5’i civarında gerek ortaklaşa konularda gerekse kişisel alanda hızlı kararlar almak durumunda olabilirsiniz. Bu dönemde iş ve çalışma koşullarına dikkat etmek gerekebilir. İş ortamında fedakarlıklar ya da sizi zorlayabilecek gelişmeler gündeme gelebilir. Bu arada sağlığınıza ve düzeninize de dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde ziyaretler, görüşmeler yeniden artabilir.

Akrep Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde 3’ünde Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesi aşk hayatınıza ve zevklerle ilgili konulara yumuşama ve daha fazla hayal getiriyor. Ancak bu alanda biraz daha gerçekçi olmakta fayda var. Aşkta ve güzel şeyler için harcamalarda fazlasıyla duygulara kapılabilir, kimi zaman kendinizi kurban edebilirsiniz. 5’i civarında iş ortamında daha gayretli ve hızlı olmak gerekebilir. Aniden çıkan koşullarla ilgilenmek gerekebilir. Ayrıca bu dönemde parasal alanda, iş konularında yeniden gözden geçirilmesi gereken koşullar olabilir.

Yay Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde eve ait konuları, ailenizi ilgilendiren konular daha fazla gündeme geliyor. Haftanın ilk günlerinde eve, toprağa ya da babanıza ait konularda daha önlemci ve gerçekçi olmak gereği var. 3’ünden itibaren eve ait harcamalar ya da uğraşlar artabilir. Bu dönemde kişisel kararlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. 5’i civarında çocuklarla, aşk hayatınızla ilgili konularda daha cesur ve yenilikçi olabilirsiniz. Risk alarak kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu dönemde iş hayatında ve özellikle parasal alanda daha fazla sorumluluk var.

Oğlak Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde yakın çevrenizdeki gelişmelere, ziyaret ve görüşmelere daha fazla önem verebilirsiniz. Ancak görüşmelerde, yazışmalarda daha özenli ve detaylara dikkat etmelisiniz. Bazı yanlışlıklar ya da ihmallerle karşılaşmak mümkün. 5’i civarında hızla gelişen konular içinde çok şey yapabilirsiniz. Eve, toprağa, güvenliğinize ait konulara dikkat etmekte fayda var. Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken size yeni farkındalıklar ve kararlar getirmekte. Kişisel alanda daha hırslı ve mücadeleci olduğunuz günlerdesiniz.

Kova Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde iş ve parasal konulara daha gerçekçi yaklaşmak gerekiyor. Yeni kazançlar ve imkanlar olabileceği gibi harcamalarınızda kontrolsüzlükler ve sizi kurban edebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hilelere, ihmalkarlıklara dikkat etmelisiniz. 5’i civarında hızlı adımlar ve başlangıçlar içindesiniz. Sürpriz gelişme ve haberlere açıksınız. Ancak bu dönemde pek çok konu belirsizlik de içermekte. Özellikle geçmişten kaynaklanan konular yeniden gündeme geliyor olabilir. Endişelerden uzak, daha iyimser kalmaya çalışmalısınız.

Balık Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bu dönemde burcunuzda büyük hareketlilik var. Bu nedenle kişisel alanda pek çok konuda daha aktif olabilirsiniz. 3’ünde Venüs burcunuza ilerleyerek sizi her zamankinden daha sempatik ve ruhsal kılıyor. Ancak bu dönemde yanlış değerlendirmeler, dikkatsizlikler yüzünden sizi kurban edebilecek koşullar da olabilir. Özellikle yakın ilişkilerinizde ve parasal konularda daha gerçekçi davranmaya özen göstermelisiniz. 5’i civarında parasal alanda ve iş hayatında yeteneklerinizi ortaya çıkarabilecek girişimler ve cesaret içerisinde olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder