26 Aralık 2016 Pazartesi

Filiz Özkol 2017 Yıllık Burç YorumlarıFiliz Özkol 2017

Astrolog Filiz Özkol 2017 Yıllık Burç Yorumları

Koç Burcu 2017 Yorumu

Koç burcu  2011 senesinde Uranüs ‘e geçmesiyle birlikte  enerjisi yükseldi. Koç’lar son yüzyılın en zeki dönemlerini yaşadılar. Kafaları çok iyi çalıştı. Çok sürpriz hayatları oldu. Bu yıl Jüpiter 2017’nin, 11 Ekim’ine kadar yedinci evlerinde. Yani birçok koç sınırlarını aşacak. Hiç kimsede olmayan cesaretleri olacak. Ama bunu yaparken de çok çelişkiler yaşayacaklar. Geçmişten aldıkları dersler, ya da yaşamda ne kadar cesurlar, cesaretlerini ne kadar kullanabilirler, önlerine gelen fırsatların ne kadarını değerlendirebilecekler. Bu yıl koçların kariyerleri ile ilgili değişimler olacak. Yeni meslekler, yeni ortaklıklar. Bazıları ise aşkla ilgili anlaşmazlıklar yaşayacaklar. 11 Şubat’taki ay tutulması aslanda olacak, bu koçlar için güzel. Aşk hayatları, sosyal ilişkileri canlanacak. Ama ay tutulması ve güneş tutulması onları çok fazla etkilemeyecek. Yaz aylarında aslanda ve kovada olacak tutulmalar koçları çok güzel etkileyecek.

Boğa Burcu 2017 Yorumu

Boğa’lar genellikle karar verdikleri konulardan taviz vermezler. Fakat Boğa’lar bu sene, retrolardan çok etkilenecekler. Ama güzel bir şekilde etkilenecekler. Bu yıl yeni çalışma alanlarında zaman zaman iniş çıkışlar yaşayacaklar. Son üç-dört yıl zorluklar yaşayan boğalar bu sene mirasla ile ilgili problemleri varsa, bunların sonuna gelmiş durumdalar. Bitmeyen davaları varsa, davaları
sonuçlanacak. Ev alacaklar ya da ev satacaklar. Mirastan faydalanacaklar. Boğalar bu yıl sınırlarını aşıyor ve çalışma hayatları çok güzel gidiyor. Fakat zaman zaman Mars onları yoracak. Mesela ilişkileri bozulacak ama ne olursa olsun 2017 senesini karlı kapatan burçlardan biri olacak.

İkizler Burcu 2017 Yorumu

Bu yılın şanslı burçlarından biri İkizler. Terazi’ye geçecek olan Jüpiter’den, ikizler çok güzel nasibini alacak. Satürn onları yaklaşık bir buçuk yıldır bayağı bir zorladı. İlişkilerini testten geçirdiler, hala geçirmeye hala sınamaya devam ediyorlar. Artık daha güçlü ilişkiler istiyorlar. Yeni oluşumların içindeler ama, eski oluşumlardan da ne kadar ders aldıkları çok önemli. Bu yıl sosyal ilişkileri düzenleniyor, ilişkileri güçleniyor, sanatsal faaliyetleri ortaya çıkıyor. 2017’nin 11 Ekim’ine kadar muhteşem bir hayat onları bekliyor. Ondan sonra dikkat etmeleri gereken tek şey, hayatlarına aldıkları insanlar. Zorlu, keyifli ve bol imkanlı bir yıl onları bekliyor.

Yengeç Burcu 2017 Yorumu

Yengeç’ler 2017 yılının en zor burçlarından biri. Uranüs, Jüpiter ve Platon karesinin içindeler. İşleriyle ilgili büyük bir değişim var. Ev alma, evlerini değiştirme durumları var. Yengeç’ler 2008 senesinden beri sürekli kabuk değiştiriyorlardı, en zor kabuk değiştirme yıllarından biri 2017. Eğer bu yılı başarılı olarak bitirirlerse 2018 senesini muhteşem karşılayacaklar. Yapmaları gereken tek şey, iş durumları iş fırsatlarını iyi kullansınlar geçmişe veda etsinler. Hırslarını iyi takip etsinler. Duygularıyla hareket etmemeleri gerekiyor. Bu yıl iş aşk ve ev hayatını dengeleyebilirlerse çok güzel bir 2017 yılı onları bekliyor. Ailelerin nüfusu artabilir. Yengeçlerin bir kısmı iş değiştirebilir. Hayatlarında kabına sığmama durumunu güzel bir şekilde gerçekleşecek. 2017 Ekim 11den sonra yeni bir hayata başlayacaklar.

Aslan Burcu 2017 Yorumu

Aslan burçları tutulmaları çok görecek bu sene. Bu yüzden aslanların hayatlarında radikal kararlar olacak. Çevreleri artacak, bunu yaparken yabancı ülkelere kulaç açacaklar. Adres değiştirecekler. Tüm bunları yaparken kararlı olacaklar. Aşk konusunda biraz seçici olacaklar. Herkese kapılarını açmayacaklar. Sanki ellerine sihirli bir anahtar verilmiş gibi, hayatlarından bir şeyler çıkacak ve yenileri girecek. Sezgisel, mantıksal ve yenilik. Hepsini birlikte kolaj yaptıkları muhteşem bir yıl onları bekliyor. 2017’nin en değişime açık, en farklı burçlarından biri. Artılar onlardan yana. Jüpiter onları kollayacak.

Başak Burcu 2017 Yorumu

Başaklar bu sene gerçek anlamda ortalamayı tutturacaklar. Öncelikle aile içindeki sorunları halletmesi lazım. Ev alma, ev satma gibi durumları olacak. Aşkla ilgili hala hayalleri var, ama hala hayallerine kavuşamamış gibiler. Ekim ayının 11’inden sonra ciddi ilişkiler çıkacak. Bu arada Başak’lar bu yıl bol para kazanacak. Aynı anda birkaç iş yapacaklar. Önlerine çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirecekler. Jüpiter bu sene Başak’lara artı olarak etki edecek.  Bu yazı eğlenceli geçirecekler. Bulundukları alanlardan kopup, hayallerini gerçekleşebilir.

Terazi Burcu 2017 Yorumu

Birçok Terazi bu sene kilo alabilir. Bu nedenle dikkatli olmaları gerekiyor. Sürpriz ilişkiler var.  Ailelerinde radikal değişimler olacak. Şimdiye kadar satamadıkları bir malları varsa, onu satabilirler. Önlerindeki radikal değişimler onlara güzel şeyler getirecek. Artı ve eksiyi bir arada görecek. Şimdiye kadar tanışmak isteyip de tanışamadıkları birçok insanla tanışacaklar. Çevreleri genişleyecek.

Akrep Burcu 2017 Yorumu

Akrepler iletişim konusunda muhteşem devrimler yaptılar. Şimdiye kadara ne yaşadılarsa, en uç noktalarını gördüler. Son 4 yıldır başlayan aksilikler, son 1 yıldır hafifledi. Ama parasal konularda hala kısıtlanmaları devam ediyor. Paralarını her yere harcamaları gerektiğini hesaplamaları gerekiyor. Bu yıl Akrep’ler iyi kazanıyorlar, kazanlarını güzel yatırımlar yapıyorlar. Çok mantıklılar çok akıllılar. Akrep’lerin zekasına hayran kalıp çevrelerine toplanacaklar. Bu sene daha da güzel bir dönemdeler. Jüpiter onların mistik güçlerini arttıracak. Toplumsal olaylarda misyonerlik görevlerini üstlenecekler.

Yay Burcu 2017 Yorumu

Yay'lar 1,5 senedir kötü bir dönem geçiriyor. bu kötü geçen dönemde, kendilerine ders çıkardılar. Bu sene yaylar için hayatlarında çok önemli değişiklikler olacak. Şimdiye kadar tanışmadığı insanlar, denemediği işler olacak. Yaylar artık yükselmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki 3 yıl onlar için çok iyi. Sürpriz ayrılıklar yaşayabilirler. Yaylar çok fazla evliliğe yatkın değiller. Bu yıl da evlenmek isterlerse iyi düşünsünler. Bu da özgürlüklerine bağlı oldukları için. Kendilerini çok iyi kullananlar, iç seslerini iyi dinlesinler. Tutulmalar onları çok iyi etkileyecek.

Oğlak Burcu 2017 Yorumu

2008 senesinden beri hayatlarını yeniden kurgulayan Oğlak’lar, bu yıl onlar için çok güzel olacak. Yalnız dikkatli olmaları gerekiyor. Aileden kopabilirler, kendilerini yeniden başka bir hayatın içinde bulabilirler. Her şey bir yana sadece kariyere odaklanabilirler. Kafalarında şimdiye kadar yapmak isteyip de yapamadıkları kariyer anlamında ne varsa yapacaklar. Görmedikleri ülkeleri görecekler. Yapmadıkları seyahatleri yapacaklar. Oğlak’ların artık eski tutuklukları da olmayacak. Ay tutulmalarında muhteşem aşklar da yaşayabilirler. Ama yine de çok dikkatli olsunlar. Mal mülk konusunda dikkatli karar versinler.

Kova Burcu 2017 Yorumu

Kova’lar ilginçler. Özgürlüklerine düşkünler. Akıllılar ve akıllı insanlarla birlikte olmak istiyorlar. Bu sene uzun vaatleri olan işlere el atacaklar. Kendilerine şans tepeden gelecek. Fakat çok ilginç ilişkiler yaşayabilirler. Şuanda ilişkileri varsa, farklı bir insanlar hayatlarını birleştirebilirler. Evliliklerini sorgulayacaklar. Fakat bu onlar için çok güzel. Ne zamandır ulaşamadıkları hedeflere ulaşacaklar. Yılın ilk 8 ayı değil ama, yılın ikinci yarısında çok güzel kariyer yapacaklar. Yabancı diller öğrenecekler. Tutulmalarla birlikte hayatlarında yeni bir düzen yaratabilirler.

Balık Burcu 2017 Yorumu

Kariyerleri 1,5 senedir güçlü bir değişimde. Balık’lar hayatlarında zorlu bir dönem geçiriyor. Bu sene inanılmaz bol para kazanacaklar. Geçtiğimiz sene çok çalıştılar. Bu yıl çalışmalarının meyvesini yiyecekler. Bunu yaparken dikkatli olsunlar. Özellikle etraflarındaki insanlara karşı. Fakat eski hataları yapmıyorlar. Mal mülk sahibi olacaklar, 2017’nin ekiminden sonra inanılmaz bir derece dışa sarılacaklar. Dünyalarını yeniden yaratmak gibi bir olgunun içinde olacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder