2 Aralık 2016 Cuma

Boğa Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Boğa Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Temmuz ayında beklenmedik şekilde ek bir iş ya da ekstra kazanç elde edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş yerinde değişimler olabilir bu değişim direk sizinle ilgili olmayabilir işinizle ilgili hemen her konuda bilgi sahibi olmaya özen gösterin.

3 Haziran'da istek ve amaçlarınıza ulaşabilmek için konsantrasyon ve irade gücünüzü ortaya koymanız ve çalışmaya istekli olmanız için destek veriyor. Hayatta hiçbir şey mücadele etmeden bedel ödemeden istediğimiz gibi gerçekleşmez. Bu dönem sorumluluklarınızı sonuna kadar sahiplenerek hareket etmelisiniz.

3 Haziran'da ilişkileriniz veya para konusunda belirsizlik ortaya çıkarsa beklemeyi tercih edin. Çünkü çözüm çok kısa vadede gelecek. Bugün Venüs-Plüton konumlanması duygularınızı yaralayabilir veya kayıplardan dolayı korku yaratabilir.

9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Hiç beklemediğiniz bir anda size tüm çözümleri sunacak. Merkür ve Venüs birlikteliği bugün çok eğlenmenize neden olacak.


8 Haziran'da güç yerine duygusallığı kullanmaya çalışmalısınız. Bugün zor kullanmak sizi sadece hedefinizden saptıracaktır ve zaman kaybına neden olacaktır. Hâlbuki göstereceğiniz anlayışlı tutum sizin engelleri aşmanıza yardımcı olacak.

9 Haziran'da güvendiğiniz bir kaynaktan hatalı bilgiler alabilirsiniz. Bu nedenle hemen sonuç çıkartmak yerine elinize geçen verileri iyice incelemelisiniz. Mars'ın 4. İşyeri Evinizde olacağı

17 Temmuz tarihinde kariyerinizin başarısı için uyumlu olmaya çalışmalısınız. Bugün üzerinizdeki enerji büyük projelere imza atmanızı teşvik edebilir ancak Mars ve Plüton'un işinize konsantre olmanız konusundaki ısrarcı tutumları sizi hayallerden gerçeklere çekecektir.

18 Temmuz'da iş arkadaşlarınıza karşı tutumunuzun oldukça önem taşıdığı konusunda sizleri uyarıyor. Durup dururken alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek onları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, Dolayısıyla sözlerinizi iyi seçin ve her duyduğunuzu ciddiye almayın. Bugün çok basit sözler bile büyük problemlere neden olabilirler ancak karşınızdaki kişiye güvenirseniz ilişkiniz zarar almadan kurtulabilir.

31 Temmuz tarihinde yenilik ve sağduyu el ele çalışacaklardır. Bugün Güneş'in Uranüs ile gireceği dik açı problemleri çözebilir veya size yeni fikirler verebilir. Ancak harika fikirler harekete geçilmediği sürece bir anlam taşımazlar. Bugün Satürn ve Venüs arasındaki ilişki insanlar hakkında doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Bu birliktelik ayrıca hedeflerinize varmak için gerekli kaynakları bulmanızı ve başarınızın maliyetini hesaplamanızı kolaylaştıracak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder