27 Aralık 2016 Salı

Boğa Burcu Eylül 2017 Yorumu

Boğa Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları


Eylül ayı içinde kendinizi daha açık ifade etmeye başlayacaksınız.. İşinizle ilgili konularda bir takım prosüdürlerle karşılaşabilir buna bağlı gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. İsyan etmeden once kısa sürede olsa düşünün belki de bir şeyler sizin hayrınıza işliyordur. Daha sonra pişmanlık duyacağınız maddi olarak külfet altında kalacağınız bir dert gelmeden gidiyordur. Yaşamı pozitif şekilde değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz.

3 Eylül tarihinde Venüs-Satürn birlikteliği kendinizi diğer insanlar karşısında zayıf hissetmenize neden olabilir. Ancak yakınlarınızın öğütlerini dinleyerek çevrenizin size saygısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bugün Plüton ve Mars'ın bulunacağı 60 derecelik konum, yaşamınıza zeki bir kişinin girerek size daha üretken ve başarılı olmayı öğretmesine yol açabilir.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizi yumuşatacak ve size destek olabilecek insanları çevrenizde toplayacaktır. Aşk yaşamınızda çok girişken davranacaksınız.


7 Eylül'de ektiğinizi biçmenin getirdiği avantajlar sizleri maddi anlamda güçlendirirken yatırım yapma yönünde araştırmalar yapmalı ve en kısa sürede gerçekleştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sezgilerinizi dinlediğiniz sürece doğru kararlar alacağınızdan emin olabilirsiniz…br />
13 Eylül'de maddi anlamda oldukça şanslı bir günü müjdelemekte. Aklınızı işinizle ilgili konulara verin ve kazanın. Öğrenme gücünüzün oldukça kuvvetli olduğu zamanlardasınız bunu fırsat bilin ve kendinizi iş ve eğitim hayatınızda geliştirin.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yenia, fikirlerinizi karıştırabilir veya tatsız konuşmalara neden olabilir. Ancak bugün Jüpiter-Venüs konumlanması, yaratacağı espri ve bonkörlük ortamı ile gerginliği azaltacaktır.

21 Eylül tarihinde kendinizi ağırlıklarınızdan kurtulmuşçasına huzurlu ve dinamik hissederek güne başlayacaksınız. Kararlı oluşunuz ve değişimi tüm benliğinizle kabul etmeniz her geçen gün sizleri daha da güçlendirecek. Sizdeki bu değişiklik yakın çevrenizdeki kişileri şaşkına çevirebilir,

25-26 Eylül tarihlerinde ilişkilerinizde çalkantı yaratabilir. Samimiyet isteği veya ani öfke patlamaları nedeniyle şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz önemli problemler ilişkilerinizde su üstüne çıkabilirler. Ancak bu gergin durum yeni ve içten bir dönemi başlatmanıza yardımcı olabilir. Yalnız bunu yaparken aşırı tepki göstermemeye özen göstermelisiniz aksi halde arkadaşlarınız, sevgiliniz veya bir meslektaşınıza karşı kırıcı olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder