17 Aralık 2016 Cumartesi

Boğa Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Boğa Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Geleceğiniz sadece etrafınızda gördüğünüz dünyadan ibaret değildir ve hayaller insanın gelecek için geniş vizyon edinmelerini sağlar. Bu ay siz de aktif ve kararlı davrandığınız bir sürece gireceksiniz.

2 Ağustos tarihinde  ev veya aile yaşamınıza yeni bir perspektif kazandıracaktır. Kendinizi küçük görmeniz en küçük eleştiri karşısında bile savunmaya geçmenize neden olabilir. Her duyduğunuzu ciddiye almayın ve insanları değerlendirirken insaflı davranın.

6 Ağustos'ta özel diyaloglar başlatmanıza neden olabilir. Başkalarının gereksinimlerini samimiyet ve içtenlikle dinlemeye başladığınızda o kişi ile olan yakınlığınız artacaktır.

8 Ağustos'ta 7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Özellikle aşk, aile ve yaratıcılık konularında şimdiye kadar çözülememiş problemleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.9 Ağustos'ta romantik duygular ve hayalleri zirveye taşıyacaktır. Bugün duygusal Boğa Dolunay'ı yaşamınıza tat katacaktır. Kendinize vakit ayırıp arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmeye, güzel bir yemek yemeye veya doğaya zaman ayırmaya bakın.

15 Ağustos tarihinde Yengeç burcundaki Venüs Plüton'a karşı konum aldığında herkesin sinirleri gerilecek. Mars-Satürn bağlantısı işyerinizde strese neden olabilir. Bugün ev veya işyerinizde ani karar verip harekete geçmekten uzak durmalısınız. Bugünlerde maddi yaşamınız ve aşk hayatınızda ortaya çıkan problemleri günlük yaşamınıza anlam katan monoton işlerinizi yaparken çözebilirsiniz.

16 Ağustos'ta açığa çıkacak sırlar en güçlü ilişkileri bile sarsabilir ancak aynı zamanda bu sırların açığa vurulmaları gerçeklerin tespitine de yardımcı olacaktır.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, yaratıcı projeler ve yeni aşklar hakkında size cesaret verecektir. Kendinizi sunumunuzu rafine hale getirerek diğer insanları etkileyebilirsiniz. Olduğunuz gibi kabul etmelerini istemek yerine biraz çaba harcayarak çevrenizdekilere pek çok şey katabilirsiniz.

23 Ağustos tarihinde kariyer hayatınızda bir çok önemli fırsatla karşılaşabilir şartları zorlayarak olumlu gelişmelerin istediğiniz yönde olmasını sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden gelen uyarıları dikkate almış olmanın avantajlarını göreceksiniz. Etrafınızdaki kişiler fazla talepkâr olabilirler ancak insanlarla ilişki kurma yeteneğiniz, gereksiz dostlarınızdan kurtularak gelecekte çok yararlı olabilecek ilişkilere başlamanızı sağlayacaktır.

Ayın 29'unda sağlığınızın daha çok ilgiye ihtiyacı var. Daha çok dinlenmelisiniz. Rahatlamaya çalışın ve yüksek enerji seviyenizi koruyun. Ay sonunda içinde bulunduğunuz aşk ilişkisi kuvvetlenecek ve sevgilinizle daha uyumlu hale geleceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder