7 Aralık 2016 Çarşamba

Başak Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Başak Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay özel yaşamın gizliliği ve detaylara verdiğiniz önem sınanacak. Gerçekler özenle paylaşıldıklarında önem kazanırlar. Çünkü bazen gerçeklerin herkese yayılması sorun anlamına gelir.Finansal konularda beklediğiniz olumlu haberi bu ay alabilirsiniz.

3 Temmuz'da Uzun zamandır emek verdiğiniz duygusal bir konuda korkuya kapılarak hareket ederseniz isteklerinize ulaşmanıza ramak kalmışken giden şansın arkasından bakakalırsınız. İşinizle ilgili konularda da bugün her doğruyu her yerde söylemek başınızı ağrıtabilir. Yaşamdan zevk almak için başkalarına verdiğiniz mutluluğun büyüklüğü sizi yorabilir ve bazı ilişkilerinizi bitirebilirsiniz.

4 Temmuz'daiş hayatınızda tüm planlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz iletişim konularında karışıklıklar yaşamanız olası. Bugün eski problemlere yeni çözümler üretebilirsiniz.

9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Davranışlarınızın başkalarında yarattığı etkilere karşı duyarlı olmalısınız çünkü duyarsız olmanız halinde vakit veya para kaybedebilirsiniz.


14 Temmuz'da çevrenizdekilerin özel hayatlarında yaşadıkları olumsuz olaylardan bir hayli etkileneceğinize işaret etmekte. Müdahale etmeniz konular söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun adaletli davranmalı ve haklı olanın yanında durmalısınız.

15 Temmuz'da eş ya da sevgilinizden kaynaklanabilecek Olumlu etkilere işaret etmekte ilişkinizle ilgili evlilik teklifi ile gelebileceği gibi evli Koç’lar da eşinizin uzun zamandır istediğiniz bir gayrimenkulü ile sevinebilirsiniz. Bir beraberlik te sıkıntı da sevinçte paylaşılır fakat işin içine gizlenen olaylar girdiğinde durum fazlası ile değişecektir.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, kendinizi görünmez hissedeceksiniz. Bu başkalarından ilgi görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Sadece yapacağınız gizli faaliyetler süresince bugün ortalıklarda olmayacaksınız. Metafizik konularda düşünerek günlük olaylardan uzaklaştığınızda manevi açıdan zenginleştiğinizi hissedeceksiniz. Bugün sahne ışıklarından kaçarak manevi eğitiminize önem vermeniz daha yararlı olacak.

28 Temmuz'da amaçlarınız ve dünya görüşünüzü paralel hale getirebileceksiniz.İş hayatınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullandığınız takdirde meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir alana yönelebilir dostlarınızdan aldığınız destekle yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder