30 Aralık 2016 Cuma

Başak Burcu Eylül 2017 YorumuBaşak Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları

Bu ay bilişsel olarak esnek davranmanız sizin düşünce tarzınızı kolay değiştirmenizi, önceliklerinizi düzenlemenizi ve beklenmeyen gelişmelere karşı kullanacağınız yöntemleri iyi seçmenizi sağlayacaktır. Aybaşından itibaren hedefleriniz kafanızda net ve bunlara ulaşmak için planlarınızı önceden hazırlamış olacak.

1 Eylül tarihinde kafanızı karıştırabilir ve yanlış anlamalara neden olabilir. Kafanızdaki karmaşık düşünceler sizi yanlış sonuçlara götürebilir. Bu hayal dünyasında yaşayacağınız macera size zevk de verebilir. Burcunuz Güneş'inin sınır tanımayan Jüpiter'le alacağı konum nedeniyle kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk almanız veya beklentilerinizin akıl sınırlarının ötesine taşması

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Alacağınız mesajları abartmanıza neden olabilir. Düşünce sınırlarınızı genişlemeye zorlamak, ayaklarınız yere bastığı sürece iyidir. Düşüncelerinizi toparlamanıza, gereksiz bilgilerden kurtulmanıza ve kendinizi iyi ifade etmenize olanak sağlayacak.


20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, sizi sonuçsuz ve tuhaf konuşmalara katılmaya zorlayabilir. Bu konuşmalarda sözler bastırılmış duyguları veya rahatsız edici gerçekleri işaret edebilirler.

22 Eylül'de iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşması ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız

25-26 Eylül tarihlerinde sizde aşırı ve olağan dışı istekler doğuracak. Bugün kaçmak ile yaklaşmak arasında kalarak insanlarla olan mesafenizi ayarlamakta zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca özgürlüğe karşı duyduğunuz açlık ve dış baskılara olan direncinizi kontrol etmeniz de zor olabilir. Dolayısıyla bugün ilişkileriniz veya kaynaklarınız konusunda büyük kararlar alacağınız bir gün değildir.

26 Eylül'de Merkür ve Jüpiter'in yaratacakları 120 derecelik açı, bulunduğunuz durumu iyi yönetmenize istediğiniz cevapları alacağınız soruları sormanıza yardım edecektir. Sizi boğar gibi hissettiren sorumluluklarınızdan kaçmak istemeniz

29 Eylül tarihinde ne kadar özel ve değerli olduğunuzu fark edeceğiniz olaylar deneyimleyebilir ve akıp giden hayat koşturması içinde kendinize hiç zaman ayırmadığınızı fark edebilirsiniz. Bu farkındalık iş ve özel yaşamınızda doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak. Gün sizin gününüz uyanın ve yenilenin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder