20 Aralık 2016 Salı

Başak Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Başak Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Yaşamınızı zenginleştirecek bir yolculuğa çıkarken atacağınız her adımdan emin olmanız gerekmez. Özel ve iş yaşamınıza katacağı net görüş açısı ile başlayacak.

1 Ağustos'ta Mars, Uranüs ve Jüpiter sizi yüksek hedeflerinize doğru ilerlemeye teşvik edecek. Yeni yetenekler ve ilgi alanları, eski alışkanlıklarınızı yıkmada size yardımcı olarak ruhen ve fiziksel yenilenmenize imkân verecek.


8 Ağustos'ta yaşam enerjinizi yükseltirken, Siz de geçmişin ruhunuzda bıraktığı izleri tamamen silebilmiş olmanın heyecanı ile iş ve özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız. Aklınız ruhunuz ve yüreğiniz değişim yenilik diye haykırırken farklı bir davranış içinde bulunmanızda beklenemez. Önünüzdeki birkaç hafta içinde yeni fikirleri eyleme koymadan durup düşünmeniz ve iyice değerlendirmeniz gerekiyor.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor..Duyguları düşüncelerin önüne geçirecektir. Bugün arkadaşlarınız size güzel ve yeni deneyimler yaşatacaklar, ilişkileriniz eski problemleri unuttuğunuzda daha da güçlenecekler. Bugün anı yaşamalısınız.


15 Ağustos'ta size zor bir maddi problem getirebilir. Bugün kısa vadeli düşünmemelisiniz. Derhal giderlerinizi kısmak yerine uzun vadede size yüksek getiri sağlayacak bir yatırıma girişmelisiniz. Çevrenizde bulunan insanların tavır ve davranışları sizi bir hayli bunaltabilir. Sağlığınızı düşünerek sakinliğinizi muhafaza edin sinir sisteminizin oldukça hassas olduğu bir gündesiniz.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, yaşamınız aydınlanacak ve yeni umutlar yeşerecek. Bugün Merkür-Jüpiter'in oluşturacağı akıllı beraberlik sizi daha iyi plan yapmaya ve daha iyi iletişim kurmaya zorlayacak.

24 Ağustos'ta yakın çevrenizde gelişen şanslı olayların sizi de olumlu yönde etkileyeceğine işaret etmekte. Belki de yaşamınız boyunca yaşamadığınız güzel bir olayı deneyimleyebilirsiniz. Maddi konularda yapacağınız görüşmelerin olumlu gelişmesi ile kısa sürede isteklerinize ulaşabileceksiniz.

29 Ağustos'ta iş hayatınızda değişime açık olmayı başardığınız anda maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün içinde işbirliklerine açık olun. Ailevi konularda ise tartışmalar yaşanabilir aile bireyleriniz yaşam tarzınızla ilgili ciddi eleştirileri ile sizi yorabilirler olabildiğince sakin davranın ve olayları büyütmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder