14 Aralık 2016 Çarşamba

Balik Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Balık Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay enerjiniz iş ve özel yaşamınızda hayranlık uyandırarak insanların sizinle iletişime önem vermesine ve iş birliği içerisinde düşüncelerinize saygı duyarak hareket edeceklerine işarettir. İşinizle ilgili talepleriniz ya da rahatsızlıklarınız söz konusu ise bugün bu isteklerinizi dile getirmelisiniz.

Jüpiter'in iş hayatınızla ilgili konularda yaşanacak bir tartışmaya işaret etmekte. Profesyonel ilişkilerinizde açık görüşlü olursanız sizin için uygun olan bir şeyin başkaları için uygun olmayabileceğini anlayabilirsiniz dürüst ama taktiksel bir konuşmayla uzun zamandır yaşadığınız sorunları kökten çözüme kavuşturabilirsiniz.

9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor..Kaba güç yerine yumuşak yaklaşımlar sizi başarıya taşıyacaklardır. Bugünlerde güç gösterisi yapmanın anlamı yoktur çünkü uzlaşmazlıklarda adapte olabilme yeteneğiniz sizin için önemli olacaktır. Bu ay kendinize de yumuşak davranmalısınız çünkü fiziksel güç kullanımı insanın enerji rezervlerini tüketir. 11-12 Temmuz tarihlerinde fırsat bulmanız halinde doğa, sanat veya maneviyatın yardımları ile kendinizi yenilemelisiniz.


14 Temmuz'da iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır uzlaşma sağlayamadığınız bir işiniz bugün gerçekleşebilir. Aşırı heyecana kapılarak ayrıntıları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Bugün maddi konularda şans sizden yana alacaklarınızı kolaylıkla tahsil edebilir unuttuğunuz bir alacağınızın aniden gelmesi ile şaşırabilirsiniz.

17 Temmuz'da özellikle iş hayatınız da hak ettiğiniz değeri ve yeri almaya başlayacaksınız.Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda hiç beklemediğiniz insanlardan gelecek fikir ve öneriler eş ya da sevgilinize olan yaklaşımınızı çok olumlu bir yönde değiştirebilir.

18 Temmuz'da inançlarınız ve korkularınız arasında kalabilirsiniz. Bu süreçte bulunduğunuz finansal durumdan bıkmanız halinde karşınıza mantıksız fikirlerle çıkacak biriyle sert bir tartışma yaşayabilirsiniz.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, karşılık beklemeksizin üzerinize aldığınız iş ve sorumluluk duygunuz takdir edilecek şeyler olmakla beraber kendinizden vermeye devam etmeniz halinde çok zararlı çıkabilirsiniz.  Bugün kendinizi koruma altına almaya özen gösterin! Bugün dikkatli olmanız ve riskli faaliyetlerden uzak durmanız gerekecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder