26 Aralık 2016 Pazartesi

Balik Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Balık Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Ağustos ayı Balıklar için maneviyat ve duygularını geliştirecekleri bir süreç olacaktır. Ruhunuz zenginleşecek ve hisleriniz çok kuvvetlenecek. Hayal kurmanın en büyük amacı bilinçaltınızdaki bilgileri su yüzüne çıkararak gerçek yaşama taşımak olmalı.

3 Ağustos'ta İnsan ilişkileriniz son derece başarılı ve size kazanç sağlayacak fırsatlarla doludur. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle ilgili rahatsızlık duyduğunuz fakat onun idaresinde olan ve ikinizin de canınızın sıkılmasına neden olan bir durum her ikinizin de müdahalesi olmadan sonlanacak ve rahat bir nefes alarak ilişkinizi sorunsuz devam ettirebilmenin huzurunu yaşayacaksınız.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. En akla yakın fikirleri bile inceden inceye düşünüp değerlendirmeden harekete geçmeyin. Sizi anlamak istemeyen kişilere bugün fikirlerinizi açıklamak için vakit harcamayın.

15 Ağustos'ta İş hayatınızda tüm planlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz iletişim konularında karışıklıklar yaşamanız olası. İş yerinizde gerginlikler yaşamanız çok yüksek bu durum işinize olan konsantrasyonunuzu bozabilir sabırlı olun..


20 Ağustos'ta çok sert olmamanız halinde amaçlarınıza uygun kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Bugün iyimserliğiniz sınırlarının ötesine taşsa bile motivasyonunuz açısında çok üstün bir konumda bulunacaksınız.


21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, mantık düzeyiniz normale dönecek ve tekrar güvenilir insanlarla ilişkiye gireceksiniz. Ayrıca ifade ve anlama yetenekleriniz de çok güçlü olacak

24 Ağustos tarihinde Uzun zamandır emek verdiğiniz duygusal bir konuda korkuya kapılarak hareket ederseniz isteklerinize ulaşmanıza ramak kalmışken giden şansın arkasından bakakalırsınız. İşinizle ilgili konularda da bugün her doğruyu her yerde söylemek başınızı ağrıtabilir.

26 Ağustos tarihinde en tuhaf ve akıl dışı hayalleriniz bile değerlendirmeye değer olacaklardır.Manevi gücünüz sayesinde omuzlarınızdaki ağır yükten kurtulacaksınız. Geçmişteki hatalarınız yüzünden kendinizi affettiğinizde geleceğe daha emin adımlarla ilerleyebileceksiniz ve size inanan ortaklar bularak hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder