5 Aralık 2016 Pazartesi

Aslan Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Aslan Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay kariyerinizde çok hırslı olabilirsiniz ancak yaşamın işten ibaret olmadığını kavramalı ve kendinize tatil vermelisiniz. Temmuz ayında alacağınız büyük miktarda mesajı şimdiye kadar ki deneyimleriniz ve bilginizle kolayca kontrol edebileceksiniz. Mars bu ay size ilişkilerinizde üstünlük sağlayacak ve diğer insanların sizin liderliğinizi kabul etmelerine yol açacak.

1 Temmuz tarihinde aşk hayatınızda ve güzelliklerin konu olduğu alanlarda olumlu gelişmelere işaret etmekte, Bu süreç içinde uzun süreden beri devam eden aşk ilişkilerinizde yeni başlangıçlar var olan sorunların ortadan kaldıracak düzenlemeler söz konusu olacaktır.

3-Temmuz tarihinde finansal konularda gecikmeler gerginlikler söz konusu olabilir sizlere önerim haklı olsanız bile ısrarcı olmayın. Beklentilerinizin istediğiniz anda olmaması telaşa Kapılarak hatalar yapmanıza neden olabilir dikkatli davranın.

5 Temmuz'da son derece keyifli paylaşımlarla moral depolayacağınız bir güne işaret ediyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir işinizle ilgili konularda onlarında önerileri ile yeni fikirler edinebilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz.


9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Yaşamınızda zorluk çıkararak ilerlemenizi engelleyen fırtınaları dindirecektir. Bugün net yön tayini yapamasanız bile kafanızda hedeflerinizin oluşu yeterli olacaktır. Biraz kendinizi olayların akışına bırakmalısınız.

15 Temmuz'da oldukça güçlü hissedeceğiniz bir güne işaret etmekte. Her türlü zorluğu alt edecek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceksiniz. Duygusal konularda duyarlı olmalı tartışma yaratacak davranışlarda bulunmamalısınız.

17 Temmuz'da size Mars-Plüton dik açısı ile iş yerinizde güç mücadelesine girebilirsiniz. Ancak aynı gün oluşacak 120 derecelik Mars-Uranüs açısı sizi ve rakibiniz ortak bir hedef için çalışmaya yönlendirebilir.

18 Temmuz'da her konuda iyimser yaklaşımlar içinde olmalı hırsınızı kontrol altına almalı kendinizi motive etmelisiniz. Özellikle iş ilişkilerinizde nefret ve kıskançlık duygunuz başınıza ciddi sıkıntılar açabilir. Özel yaşamınızda ise beklenmedik gelişmeler söz konusu.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, iş yerindeki anlaşmazlıkları bıçak gibi keserek düşüncelerinizi özel yaşamınıza çevirmenizi sağlayacak. 22 Temmuz'da Güneş'in burcunuza girmesiyle kendinizi dünyanın en önemli kişisi gibi görecek ve parti yapmaya başlayacaksınız. Bugün oluşacak Jüpiter-Uranüs konumlanması size yeni olanaklar sağlayacak ve bunları değerlendirmek sizin maharetinize kalacak.

28 Temmuz'da Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder