29 Aralık 2016 Perşembe

Aslan Burcu Eylül 2017 Yorumu

Aslan Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları


Eylül ayında içinizden gelen ses sizi geleceğe taşısa da sizin günü yaşayarak problemleri çözmeniz gerekecek. Bu ay hızlı başlayacaktır ancak bu eğlenceli veya rahatsız edici olabilir.

1 Eylül tarihinde iş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunmak için bugün acele etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Aslan’lar düzeltmediğiniz konular üzerinde tartışma içine girmeden suskunluğunuzu koruyarak kararlar almalı ve uygun zamanı bekleyerek hareket etmelisiniz. Bekar Koç’lar sürpriz ilişkiler söz konusu olabilir.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor.Özellikle eş ya da sevgilinizin yaklaşımlarını adil bir şekilde değerlendiremeyebilir. Geçmişte yaşananlarla hesaplaşarak ona karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz.

13 Eylül'de birinci önceliğinizi işinize vermeli dikkatinizi başka yerlere çekme çabası içinde ki kişilerin oyunlarına dikkat etmelisiniz.

15 Eylül'de iş hayatınızda ise önemli bir teklif alabilir ciddi ve yeni bir oluşumun içinde olabilirsiniz yeterki değişime ayak uydururken yetenekelerinizden şüphe etmeyin.


20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, okumak ve öğrenmek arzunuz bu tarihte çok artacak. Evde beklenmeyen olaylar yaşandığında insanlardaki bastırılmış duygular açığa çıkarlar.

25 Eylül'de iş hayatınızda da zamanı yeterince iyi değerlendirememenize sebep olabilir ve buna bağlı olarak çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir.

25-26 Eylül tarihlerinde ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. İnsanlara son derece çekici ve semptatik görüneceksiniz. Bu etki bir çok işinizin kolaylıkla ilerlemesini sağlayacak.

29 Eylül tarihinde maddi gelişmelerle ilgili gelecek olumlu haberlerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Bugün işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere.

29 Eylül tarihinde, yeni aşk ve ilişkilere açık olmalısınız. Kalbinizin kapılarını kapatmayın. Bugün duygularınız için çok tatmin edici bir olay yaşayabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder