19 Aralık 2016 Pazartesi

Aslan Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Aslan Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Ağustos ayında hedeflerinize ulaşabilmek ve iyi hissetmek için ilgi alanınızı daraltıp belli konulara odaklanmalısınız.

1 Ağustos tarihinde bu etki maaşınızda artış olabileceği gibi yeni alacağınız bir görevde olabilir. Yurt dışı ile bağlantılı girişimleriniz varsa bugün önemli bir gelişme yaşayabilir büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz.

4 Ağustos'da iş hayatınızda önemli bir anlaşmanın altına imza atabilir maddi anlamda mükafatlandırılabilirsiniz. Bugün iletişime çok önem vermeli Konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Çevrenizdekileri yaratıcı hayallerinizle etkilemenize olanak sağlayacak. Bugün samimi olmanız halinde çok güzel ve tatlı yeni bir aşka başlayabilirsiniz. İçtenliğinizi kaybetmeniz halinde gelecekte hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.15 Ağustos'ta iş ve aile yaşantınızda yaşanan sorunların sizin özverili davranışlarınızla yoluna gireceğine işaret etmekte. Hatalı davranışların farkına varmak bir erdemdir. Sizde göstermiş olduğunuz erdemli davranışınızın mükâfatını sevgi saygı ve destekle fazlasıyla alacaksınız.

Ancak 17 Ağustos tarihinde iş hayatınızın oldukça yoğun ve stresli geçeceğine işaret etmekte. Stresi mümkün olduğunca azaltmaya çalışmalı diplomatic olmalı ve hakimiyet kurma çabası içinde olmadan yapmanız gerekenlere odaklanmalısınız.

24 Ağustos'ta Güneş'in 2. Özgüven Evinize girmesiyle yanlış anlaşılabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizden çok şeyler beklediğini sanabilirsiniz.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, sizi kendinizi iyi ifade edebilir ve rüyalarınızı sözlere dökebilir hale geleceksiniz.

29 Ağustos tarihinde birlikte çalıştığınız insanlardan gelecek eleştirileri yapıcı yönde değerlendirmeli ve anlayışlı davranmalısınız. Bunu başardığınız takdirde zorlandığınız kendinize problem ettiğiniz birçok konunun çözüme kavuştuğunu göreceksiniz.

31 Ağustos'ta işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanabilecek sorunların ilişkiniz üzerinde olumsuz bir etki yaratmasına izin vermemelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder