9 Aralık 2016 Cuma

Akrep Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Akrep Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay sizi iş ve aile hayatınızda yenilenmeniz ve olumlu yönde yapılanmalar gerçekleştirmeniz için destekliyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konular araç kullanırken dikkatli olmak ve diğer sürücülerle tartışma içine girmemek bir anda öfkenize yenilerek geri dönüşü olmayan sıkıntılı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz

3 Temmuz'da İş hayatınızda bir konuya çok iyi hazırlanmış olsanız bile o konuyu başka bir bakış açısı ile incelediğinizde daha önce görmediğiniz pek çok yeni şey öğrenebilirsiniz. Bu ay bu prensibi aklınızdan çıkartmayın ve her olaya çok boyutlu bakın.

9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Olayların göründükleri gibi olmadıklarını size ispat edecek. Bu olayları derinlemesine incelediğinizde size büyük yarar sağlayacak şeylerle karşılaşacaksınız.

4 Temmuz'daki iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba deyin. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi bir çok konuda güçlü kılacaktır.


8 Temmuz'da yaşamınızda bulunacağınız kaygan zeminde sadece akıllı kararlar alarak ayakta kalabilirsiniz. Ancak buna çok fazla üzülmeyin çünkü 9 Temmuz'da gezegenlerin konumları sizi planlarınızdan ne kadar saparsanız sapın doğru yöne sokacak kadar kuvvetli olacaktır. Bugün basit başarılar sizi şımartmasın ve uzun vadeli planlarınıza sadık kalın

17 Temmuz'da işinizle ilgili konularda sorumluluğunuz dışında kalan olaylarla çok fazla ilgilenmeden hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Siz üzerinize düşeni yapın ve yaşanan gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

18 Temmuz'da çabalarınızın karşılığını ancak iyi bir plan sahibi olmanız halinde alacaksınız.Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak İletişimi mükemmel hale getirmek için uygun zamanlardasınız.

19 Temmuz'da gerek iş gerekse özel hayatınızda içinizden yükselen enerjiyi en doğru cümlelerle ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınız şanslı bir süreçtesiniz.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, sizi eski dostlarınızla yeniden kaynaştırabilir veya geçmişte yarım bıraktığınız işleri tamamlamanız için size olanak yaratabilir. Bugün Güneş'in Aslan Dönencesi'ndeki 10. Statü Evinize girecek olması iş yaşamınızda daha kararlı ve yaratıcı olmanızı sağlayacaktır.

30 Temmuz'da Güneş-Plüton ikilisi sizi iş yerinizde güç mücadelesine sokabilir. Bu mücadele içinde çabalarınızın yetersiz kaldığınızı fark ettiğinizde geri çekilin ve kendinize biraz zaman ayırarak rahatlamaya çalışın. Gerçekten de tıkanmış veya kilitlenmiş gibi gözüken tartışmalarda ortamdan uzaklaşmak insana çözüm için daha geniş bir perspektif sağlar. Büyük müzakereciler bu tekniği en önemli anlaşma masalarında bile ustalıkla sergilerler. Sizin de bu yöntemi kullanmayı öğrenmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder