30 Aralık 2016 Cuma

Akrep Burcu Eylül 2017 Yorumu

Akrep Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları


Eylül ayında Akrepler iş arkadaşlarıyla uyumlu olmak için çok fazla çaba harcayacaklar. Ancak tüm iyi niyet ve çabalarınızın iş yerindekilerle uyum sağlamaya yetmemesi halinde Akrepler bu ayı kariyer planları yaparak geçirebilirler veya iş değiştirmeleri söz konusu olabilir. Nezaket insani ilişkilerde çok öneli olmakla beraber bu ay nazik olacağım diye kalbinizdeki doğruları açıklamaktan korkmayın.

3 Eylül'de aile vi meselelerle ilgili konular da da sessizliğinizi korumalı haklıyı haksızdan ayırt edebilmeniz için zamana ihtiyacınız olduğunu kabullenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin işinizle ilgili yaptığı uyarıları dikkate almanız akıllıca olacaktır.

4 Eylül'de başladığınız işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir ve belirlemiş olduğunuz hedefe emin adımlarla yaklaşabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilir işinizle ilgili önemli bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor, algılarınızın derinleşmesine, sözlerinizin güçlenmelerine ve iddialarınızı ispat edeceğiniz bilgilere kavuşmanıza olanak sağlayacak.


11 Eylül'de iş hayatınızda ön görüleriniz doğrultusunda alacağınız karalar size kazanç ve başarı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir.

12 Eylül'de ilişkilerinizde güven kaybı yaşayabilirsiniz, hazırlıklı olun! Yaşamınızda hissedeceğiniz maddi veya manevi kaynak eksikliklerini, önceliklerinizi iyi ayarlayarak ve kaynaklarınızı öncelik sıranıza göre kullanarak aşabilirsiniz.

16 Eylül'de işinizle ilgili işbirlikleri size aydalı olacak kazanımları beraberinde getirebilir. Emeklerinizin mükafatını maddi manevi almaya başlıyorsunuz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel yaşamınızda sorun çıkarmak için ellerinden geleni yapan sözde arkadaşlarınız olmalı. Kimsenin etkisi altında kalmamalısınız.

17 Eylül'deki Mars-Venüs yarım kare konumlanması sizi sert sözlerin sarf edileceği tartışmalara sokabilir ancak bu tartışmalar yaşamınızda süregelen problemlerin çözülmelerine de neden olabilir.

20 Eylül'de gerçekleşecek olan Başak Yeni Ay'ı sizi dost ve iş arkadaşlarınıza yaklaşırken yeni yöntemler kullanmaya itebilir. Bu yöntemleri geliştirmeden ilişkilerinizi iyice kontrol ederek zayıf noktaları iyi tespit etmelisiniz.

23 Eylül'de iş hayatınızda görüşmelerinizin olumlu sonuçlar vereceğini müjdelemekte. Özel yaşamınızda anın anınıza uymayabilir söylemek istediklerinizle yaptıklarınızda tutarsızlıklar eş ya da sevgilinizin duygusal patlamalarına neden olabilir.

25 Eylül tarihinde işinizle ilgili tartışmalar ani sağlık sorunlarına neden olabilir. Dikkatli olun ve hiç bir şeyin sizi sağlığınızdan edecek kadar etkili olmasına izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise sağduyu her iki taraf içinde fayda sağlacaktır.

25-26 Eylül tarihlerinde öfke patlamalarınız ilişkilerinizi bozabilir. Bu nedenle ilişkilerinizde daha objektif, esprili olmalı ve yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

2 yorum: