21 Aralık 2016 Çarşamba

Akrep Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Akrep Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Akreplerin yaşamlarında sağlamak istedikleri kontrol için bu ay özel yaşamlarıyla iş hayatlarını dengelemeleri gerekecektir. Bu ay başarıya ulaşmak için standartlarınızı iyi ayarlamalısınız ve bu standartları yakalayacak sürate çıkabileceğinizden emin olmalısınız. Yaşamda başarı ancak mükemmel karışımlar ve ayarlar sayesinde kazanılır.

2 Ağustos'ta kendinize olan güven eksikliğiniz ve geleceğe ait umutlarınızı belli ölçüde yitirmiş olmanız sizi istikrarsız bir yaşam tarzına sürükleyebilir.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Yaşamınıza yeni girecek olan biri size yeni eğitim ve seyahat olanakları sunabilir.

8 Ağustos'ta özellikle işyeriniz ve kariyer yaşamınızda kullanabileceğiniz pek çok önemli bilgiye ulaşacaksınız. Bu bilgileri oldukları gibi kullanmak yerine filtreleyerek kullanmanız gerekecek.


9 Ağustos'ta kalbiniz sevgi ve sanatsal arzularla dolacak ve bu duygular sizi sınırlarınız ya da limitleriniz içinde kalmanız halinde

14 Ağustos'ta çok başarılı kararlar almanıza yardımcı olacak. Bugün iş yerinizde çıkabilecek sürtüşmelere hazırlıklı olmalısınız.

18 Ağustos'ta özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın kırıcı davranışlarına karşı sakinliğinizi korumanız fakat geçmişte yaşananların tekrar etmesine de izin vermeden hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Haklıda olsanız tartışma içine girmeyin ve otokontrolünüzü elden bırakmayın.


16 Ağustos'taki yaşam enerjinizi yükseltirken, Siz de geçmişin ruhunuzda bıraktığı izleri tamamen silebilmiş olmanın heyecanı ile iş ve özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız. Aklınız ruhunuz ve yüreğiniz değişim yenilik diye haykırırken farklı bir davranış içinde bulunmanızda beklenemez.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, size yaşamınızda ve kariyerinizde büyük işleri başarmanın yöntemini göstereceklerdir. Bu yöntemleri kullanmanız halinde iş ve özel yaşamınızın geleceği için sağlam temeller atabilirsiniz.

20 Ağustos'ta özellikle işinizle ilgili konularda fikir ayrılıklarında ısrarcı olmak istenmeyen sonuçları beraberinde getirebilir.

29 Ağustos tarihinde kavga etmeden başkalarını yönlendirmenizi sağlayacak kozmik enerjiyi size verecek. Bugün iyi algılama yeteneğiniz, amaçlarınıza olan sadakatiniz ve enerjinizi önemli yerlere harcama beceriniz ile çok başarılı olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder