29 Aralık 2016 Perşembe

2-8 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

2 - 8 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Sevgimizi göstermekte zorlanmayacağımız, iştahımızın açık olabileceği bir hafta.

Sezgilerimiz kuvvetli, duygularımızı göstermek isteyebiliriz. Spiritüel konular veya rüyalar önem kazanabilir. Ancak gereğinden fazla iyimser olma ya da bazı şeyleri hafife alma riski söz konusu.
Yüksek hayal gücümüz bir taraftan yaratıcılığımızı ve sanatsal yönümüzü artırırken, bir yandan da hayallere dalmamıza neden olup, dalgınlıklara, yanılsamalara veya unutkanlıklara sebep olabilir.

Koç Burcu (2-8 Ocak 2017)

Sevdiğiniz veya güvendiğiniz kişilerle uzun vadeli anlaşmalar yapabilirsiniz. Ancak, maddi içerikli detaylara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, arkadaşlığınız zarar görebilir.Önümüzdeki on gün içerisinde, iş hayatınızı ilgilendiren olaylar ya da oluşan hoş olmayan durumlar sizi rahatsız edebilir. İş hayatınıza özenle yaklaşmanız gerekebilir. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Boğa Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bugünlerde, seyahatler, keyifli programlar veya tatil planları gündemde olabilir. Kişisel gelişiminize katkısı olabilecek etkinliklere katılabilirsiniz.Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda hassasiyetler söz konusu olabilir. Maddi başlıklı konularda da sonuç almaya başlayabilirsiniz.İkizler Burcu (2-8 Ocak 2017)

Kendinizi iyi hissedeceğiniz, hayata olumlu bakabileceğiniz bir gün. Şanslı durumlar veya fırsatlar da söz konusu olabilir.Yaşanabilecek yeni gelişmeler hayata yeni bir gözle bakmanıza veya yeni bir hedef belirlemenize yardım edecektir. Yakın çevrenizden kişilerin (akrabalar, kardeşler, kuzenler, komşular gibi) hayatlarında yaşanabilecek problemlerle ilgilenmeniz de gerekebilir.

Yengeç Burcu (2-8 Ocak 2017)

Romantik veya yaratıcı rüzgarlar sizi sanatla ya da edebiyatla daha fazla iç içe hale getirebilir. Yeni tarzlar, kitaplar veya sanatçılar ilginizi çekebilir. Sizinle aynı zevkleri paylaşmayan kişilerle tartışmamaya çalışmalısınız.Otorite konumundaki kişilerle paylaşmak isteyeceğiniz önemli ve çarpıcı fikirleriniz ya da projeleriniz olabilir. Bu fikri kazanca çevirme şansı bulamasanız bile, diğerlerinin dikkatini çekmeniz size olan hayranlığı artırabilir. Ya da sevdiğiniz kişilerle problemlerinizi görüşme şansı bulabilirsiniz. Maddi başlıklı konularda, bazı hassasiyetler oluşabilir.

Aslan Burcu (2-8 Ocak 2017)

Bugünlerde, aldatıcı kişiler veya durumlar dikkat gerektiriyor. Kime güveneceğinizi şaşırabilirsiniz. Aileniz hariç herkese şüpheyle yaklaşmanızda fayda var.Başarılarınızla göz doldurabilir, imajınızı güçlendirebilir veya olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Size duyulan hayranlık artacaktır. Sonlanma veya sonuçlanma enerjileri de devrede. Hayati kararlarınız söz konusu olabilir. Stresli enerjiler bitmeden karar almamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Başak Burcu (2-8 Ocak 2017)

Ailenizi veya evinizi ilgilendiren başlıklarda keyfinizin yerinde olduğu güzel bir gündesiniz. Aşırı veya coşkulu tavırlarınız dikkat çekebilir.Uzun zamandır sahip olduğunuz fikirleriniz ve düşünceleriniz tamamen değişime uğrayabilir. Sevme ve sevilme ihtiyacı duyabilirsiniz bugünlerde. Arkanızdan çevrilen olaylar ortaya çıkabilir, rüyalarınızda artış yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu (2-8 Ocak 2017)

Rutin akışınızda yaşanabilecek değişiklikler nedeniyle başkalarından yardım almaya ihtiyaç duyabilir ve aradığınız yardımı bulabilirsiniz. İş hayatınızda veya maddi başlıklı konularda düşünceli davranmanın olumlu karşılığını görebilirsiniz.Entelektüel kişilerle bir araya gelebilir, ortak zevkleriniz üzerine derin tartışmalarda ve fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlilik görülebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde esnek olmanız gerekecek.

Akrep Burcu (2-8 Ocak 2017)

Hoşunuza gitmeyecek gelişmelerden kaçmak için farklı uğraşlar içerisine girmek veya olanları unutmak isteyebilirsiniz. Ancak, gerçeklerden kaçmak gerçekleri değiştirmiyor malum. Yine de sosyalleşmek ve arkadaşlarla vakit geçirmek size iyi gelecek. Davetler ve teklifler söz konusu olabilir.Özellikle kariyerinizi, toplum içerisindeki duruşunuzu veya iş hayatınızı ilgilendiren konular neticeye kavuşabilir ya da sonlanabilir.

Yay Burcu (2-8 Ocak 2017)

Ailenizle ilişkilerinizde yardımsever tavırlarınızla göz dolduruyorsunuz. Aile üyelerinize katkılarınız, desteğiniz veya yardımlarınız ya da evle ilgili uğraşlarınız ön planda. İş hayatınızda bazı konuları hafife almamalı ya da aşırı pozitif olmamalısınız.Eğitimsel, seyahat, hukuk, medya, pazarlama, halkla ilişkiler başlıklı konularda hassasiyetler oluşabilir. Yeni kararlar almanız mümkün.

Oğlak Burcu (2-8 Ocak 2017)

Sosyal faaliyetleriniz esnasında ya da sosyal ortamlarda katkılarınız ve yardımlarınızla göz doldurabileceğiniz, bu kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz günler.Bazı kişilerin duygu ve düşüncelerinizi bilmesi gerektiği fikrinden hareketle bu kişiyle açık açık konuşabilirsiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerinizde (nafaka, kredi, borç alacak, eşinizin gelirleri ve giderleriyle ilgili problemler, burs, vergi, sigorta, komisyon gibi) sıkıntılı durumlar oluşabilir.

Kova Burcu (2-8 Ocak 2017)

İşle bağlantılı ya da birlikte iş yaptığınız kişilerle olumlu ilişkiler kurabilir, bu kişilere yardım edebilirsiniz. Yaptıklarınızın maddi anlamda olumlu geri dönüşleri söz konusu olabilir. Planlarınızın bazılarında değişiklikler yapmanız gerekebilir. Hayatı ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Evlilik, ortaklık, yer değişikliği ve ikili ilişkilerinizle ilgili olaylar ve kararlar ön plana çıkabilir.

Balık Burcu (2-8 Ocak 2017)

Aileniz ve arkadaşlarınız güvenilir bir kişi olmanın yanı sıra neler yapabileceğinizi de görebilirler. İstediğiniz kişiye dönüşme şansı bulabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizin kuvvetleneceği, eğlenceli aktivitelere açık günlerde olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder