31 Aralık 2016 Cumartesi

1 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları 2017

KOÇ BURCU:
Yeteneklerinizin sınırlarını zorlamada üstünüze yok. Bugün becerilerinizi ruhsal bir maneviyatla birleştirecek ve kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız. Planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU:
Yanlış zamanlarda karşınıza çıkan fırsatları kullanırken dikkatli olmalısınız. Ani hevesle sarıldığınız konuların kendinizi kanıtlamak uğruna yaptığınız güç gösterisi olabileceğini unutmamalısınız.

İKİZLER BURCU:
İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir.

YENGEÇ BURCU:
Bugün, kendinize güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekecek ve çevrenizle fikir alışverişi içinde bulunacaksınız. Rutin olaylardan hemen sıkılıyorsunuz.


ASLAN BURCU:
Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kişisel zevklerinizi onlarla paylaşmaktan mutlu olacaksınız. İş konusundaki gelişmeler, istemeseniz de ruhunuzda fırtına yaratıyor.

BAŞAK BURCU:
Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek istiyor ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir gün. Ortak çalışmalar içinde olacaksınız.

TERAZİ BURCU:
Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz tarzda gelişmeler sizi sevindirecek. Bu nedenle, ağzınızdan çıkan sözleri iyice tartarak ve nelere mal olacağını düşünerek harekete geçmeniz gerekiyor.

AKREP BURCU:
Kafanız çok dolu olmasına rağmen, amaçlarınız ve arzularınız üzerinde çok fazla düşünmek istemediğiniz bir gün. Çevrenizin yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat, konuyu çok da uzatmayın.

YAY BURCU:
Yakın ilişkilerinizde istediğiniz desteği sağlarken, zihninizi meşgul eden ve gerçekleştirmek istediğiniz konularda da fırsatlar doğacak ve iletişim konularında istediğiniz performansı yakalayacaksınız.

OĞLAK BURCU:

Verdiğiniz kararlarla, engellerden kurtuluyorsunuz. Fakat, her zamanki temkinli yapınızı mutlaka koruyun. Ve gelişen olayları yeniden düşünün. Duygusal yönünüzü tatmin etmekte güçlük yaşıyorsunuz.

KOVA BURCU:
İkili ilişkilerinize ayırdığınız zaman nedeniyle güncel çalışmalarınızı aksatabiliyorsunuz. Daha sonra fikrinizi değiştirme olasılığı olduğu için, hiçbir şekilde ileriye dönük sözler vermeyin.

BALIK BURCU:
Mantıklı olmakla övünmenize rağmen, duygular söz konusu olduğu zaman hata yapıyorsunuz. Duygusal saplantılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz zaman, gerçekleri daha iyi görebiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder