20 Kasım 2016 Pazar

Yengeç Burcu Haziran 2017 Yorumu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay çok yoğun temponuza rağmen hayal kurmanız sizin gerçeklerden kaçmanıza olanak sağlamaktan çok, geleceğe yönelik plan yapmanızı sağlayacak. Bu ayın başından itibaren geçmişten gelen yarım kalmış işlerinizi tamamlamalısınız ve yeni ilgi alanlarınıza ulaşmak için enerji toplamalısınız.


9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay zamanında zekânız keskinleşecek ve duygularınızı tanımlama yeteneğiniz çok artacak. Bugün gerçekleri net olarak görürken bir yandan da özel konuşmalarınızda kuramsal kargaşadan uzaklaşarak objektif bakış açınızı kaybedebilirsiniz.

8 Haziran'da içinde bulunacağınız tartışmalar yumuşayacak ve zıt kutuplar arası uzlaşma ortamı ortaya çıkacak.. İş hayatınızda ön görüleriniz doğrultusunda alacağınız karalar size kazanç ve başarı sağlayabilir.

11 Haziran'da ilginç fikirler ve ani değişiklikler sizi sarsabilir. Ancak esnek ve olumlu yaklaşım ile bu sarsıntıların size daha geniş bir yaşam perspektifi kazandırmasını sağlayabilirsiniz.
Bu süreçte birinin sizi kontrol ettiğini sanabilirsiniz ancak bu doğru değil. Bu yanlış anlama, içinde bulunduğunuz aşırı hassas ruh halinde en ufak ricaları en büyük emirler gibi algılamanızdan kaynaklanıyor.

19 Haziran'da gerçekleşecek İkizler Yeni Ay'ı bir sonun başlangıcı olacak ve siz yaşamınızda kontrolü ele almak için önceliklerinizi belirlemeye başlayacaksınız.

20 Haziran'da eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir. Bekar Koç’lar sizlerde bugün zihninizi dinlendirmeli ve hafta başı için yapacaklarınızı planlamalısınız.

Enerjisi yüksek keyifli bir gün sizleri karşılamakta. İş hayatınızda bugün rüzgar gibi esecek başarınızı arttıracağınız gelişmeleri akıllıca değerlendireceksiniz.

23 Haziran'da gözünüzden kaçan ya da ben bunu nasıl da düşünememişim dediğiniz parlak bir fikir önerisi ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz ve ortaklaşa aldığınız kararları başarı ile uygulayabilirsiniz.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, içinde yapmanız gereken, sizi kariyeriniz açısından geniş vizyona taşıyacak güçlü ortaklıklar kurmak olacaktır.

29 Haziran'da üstleriniz veya astlarınız ile aranızda çekişmeler gerçekleşebilir. Şansınıza bu ay problemlerin çevresini saracak ve yaratıcı çözümler önerecek esnekliğe sahip olacaksınız. Kendi doğrularınızı başkalarına zorla kabul ettirmek yerine yapıcı tartışmalara girmeniz sizin için çok daha yaralı olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder