8 Kasım 2016 Salı

Yay Burcu Mayis 2017 Yorumu

Yay Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Yaylar, Mayıs ayı büyük heyecan duymanızı sağlayacak. Bu ay ilişkilerinizi belli kalıplara sokmak yerine onların size sağladığı manevi zevk ve tatminlerden sonuna kadar yararlanmalısınız. İş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır uzlaşma sağlayamadığınız bir işiniz bugün gerçekleşebilir. Aşırı heyecana kapılarak ayrıntıları gözden kaçırmamaya özen gösterin.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. Görüşlerinize karşı çıkan biri sizi sinirlendirse de bugün oluşacak  kendi avantajınıza kullanabileceğiniz bir ortam hazırlayacak. Bazen tatsız başlayan ilişkiler tartışmalarda yakalayacağınız fırsatları iyi değerlendirmeniz halinde büyük yarar sağlayabilir.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, çekiciliğinizin ilişkilerinizdeki problemleri çözmede yetersiz kalmasına neden olabilir. Bugün sizi üzen yakın bir arkadaşınız veya sevdiklerinizin sizin söylediklerinizi dinlememeleri olacaktır. Niyetinizin iyi olduğu halde çevrenizde gördüğünüz ilgisizlik moralinizi bozsa da bunu geçici bir durum olarak kabul etmelisiniz. Bazen böyle durumlar her insanın başına gelir.


12 Mayıs'ta maddi konularda şans sizden yana alacaklarınızı kolaylıkla tahsil edebilir unuttuğunuz bir alacağınızın aniden gelmesi ile şaşırabilirsiniz.

İletişime ve kendinizi yeterince iyi ifade etmeye özellikle önem verin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin tavırları önemli bir ayrıntıyı fark ederek ona karşı tutumunuzun kökten değişime uğramasına sebep olabilir. .

20 Mayıs'ta işinizle ilgili konularda dikkatli davranmalı eleştirileri ile yaptığınız işi yeren konuşmalara itimat etmeden dostu düşmanı ayırt ederek kendi kararlarınızın peşinden gitmelisiniz. Yerleşimle ilgili değişiklikler ya da taşınmayı düşünüyorsanız önümüzdeki ayı beklemeniz yararınıza olacaktır.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, önünüzde bulunan alternatifleri iyi değerlendirip sonra harekete geçin. Her önünüze gelen fırsat elinizde var olanlardan daha iyi olmayabilir. Bunu aklınızın bir kenarından tutarak elinizdekilerin kıymetini bilmeli ve her fırsata balıklama dalmamalısınız!

30 Mayıs'taş hayatınızda tereddütlere kapılarak kendinizi geri planda tutmamanız yönünde uyarıyor sizleri. Bugün sezgilerinize güvenin sizi yarı yolda bırakmayacak kadar kuvvetli ve yol göstericidirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder