27 Kasım 2016 Pazar

Yay Burcu Haziran 2017 Yorumu

Yay Burcu

Yay Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Ay başında içinde bulunduğunuz ortaklıklar istikrarsız olmalarına rağmen çok zevkli birliktelikler olacak. Haziran ayında Yayların yaşamlarına giren herkesten bir şeyler öğrenme fırsatları olacaktır. Tabii ki bu fırsatları değerlendirip değerlendirmemek sizin seçiminiz ancak öğrenmenin zarar getirmeyeceğini unutmayın!

1 Haziran tarihinde iş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız. Özel yaşamınızda da günler sonra gelen keyifli bir günün getirdiği huzur yüksek enerjinizi daha da arttıracak.

2 Haziran tarihinde finansal bir konuda önemli bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Tercih yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Ya riske girip ve kazançlı çıkacaksınız ya da geride kalıp bir fırsat kaçıracaksınız.


4 Haziran'da yeniliklere karşı istekli davranmanız yönünde harekete geçiriyor sizleri. Yeni insanlar tanımaktan çekinmeyin, sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem verin. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla karşılaşmanın getirdiği şansı yakalayacağınız çok özel zamanlardasınız.


9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, tartışmaların sabırlı davranmanız halinde güzellikle bitmesine yol açacak.

11 Haziran'da Uranüs-Plüton dik açısı ve Merkür'ün bulunacağı konum nedeniyle bir kişi söylediklerinizi herkesin içinde çürütmeye çalışabilir. Ya da siz herkesin sizinle aynı fikirde olması için aşırı ısrar gösterebilirsiniz. Ne olursa olsun Güneş'in Satürn ile 12 Haziran'da alacağı konum sayesinde ısrarcılığınız ve inatçı davranışlarınız devam edecek.

13 Haziran'da başkalarıyla ortak nokta bulmaya çabalamayacaksınız. Ancak insan ilişkilerinin iki yönlü bir yol olduğunu unutmayın! Vermeden almak durumu ilişkilerde söz konusu olamaz. Yine bugün ulaşacağınız beklenmedik bilgiler, esnek davranmamanız halinde savunmanızı düşürebilir. Bu ay esnek davranarak yeni perspektif geliştirmeye çalışın.

19 Haziran'da işinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz.

20 Haziran'da önemli görüşme ve toplantılarınızda istekleriniz kabul görecektir. Daha önceden planladığınız pek çok konu ile ilgili konuşma ve görüşme imkanı bulabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyabilir iş birlikleri ile yeni teklifler alabilir farklı bir projenin başında yer alabilirsiniz.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı sizi geçmişinizle barıştıracak olması bir süredir hareketsiz olan aşk ilişkinizi canlandıracak.

29 Haziran tarihinde yaratacağı 60 derecelik açı nedeniyle orantısız olarak büyüyecek. Doğal olarak bu planlarınıza çevrenizden pek çok tepki alacaksınız. Ancak bir tatsızlık çıkmadan Güneş'in Uranüs ile alacağı konum, planlarınızı gerçekçi hale getirmenize yardım edecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder