2 Kasım 2016 Çarşamba

Terazi Burcu Mayis 2017 Yorumu

Terazi Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Mayıs ayına gelene kadar sizin gelecekteki başarılarınıza engel teşkil eden şeylerden kurtulmuş olabilirsiniz ancak hala kendinizi daha iyi motive etmeniz gerekiyor. Sürekli geleceği düşünmeniz halinde anı yaşayamazsınız.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. İstediğiniz sonuçlara ulaşamamanız halinde mücadele yerine geri çekilmek daha akıllıca olacaktır.

8 Mayıs'ta maddi konularda şanslı bir gün olacağına işaret etmekte; Bu şansı bir yatırım planıyla daha da değerlendirebilirsiniz; Fakat bunun işin sabırlı olmakta fayda var cazip görünen yatırımlar kayıplar yaşamanıza sebep olabilir.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı duygularınızı en uçlara iterek tartışmalarda soğukkanlı yaklaşımınızı kaybetmenize neden olabilir, dikkatli olmalısınız.


12 Mayıs'ta ektiğinizi biçmenin getirdiği avantajlar sizleri maddi anlamda güçlendirirken yatırım yapma yönünde araştırmalar yapmalı ve en kısa sürede gerçekleştirmelisiniz. Ev yaşamınızdaki bu enerji artışı 13-16 Mayıs tarihlerinde sizin kişisel yaşamınızı çok olumlu etkileyecek.

Yalnız 15 Mayıs'ta hemen herkesin onay ve desteğinizi alabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Özel yaşamınızda ise, bekar Terazi’ler çevrenizi saran aşk enerjisini görmezden gelmemeli, karşınıza çıkan fırsatları fark etmeli ve değerlendirmelisiniz.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay,  çıkabilecek problem ve endişeleri giderecek. İlk başta yenilik planlarınızın gerçekleştirmeye değer olduğunun farkına varacaksınız..

23 Mayıs'ta maddi anlamda oldukça şanslı bir günü müjdelemekte. Aklınızı işinizle ilgili konulara verin ve kazanın. Öğrenme gücünüzün oldukça kuvvetli olduğu zamanlardasınız bunu fırsat bilin ve kendinizi iş ve eğitim hayatınızda geliştirin.

27-28 Mayıs tarihlerinde kendinizi ağırlıklarınızdan kurtulmuşçasına huzurlu ve dinamik hissederek güne başlayacaksınız. Kararlı oluşunuz ve değişimi tüm benliğinizle kabul etmeniz her geçen gün sizleri daha da güçlendirecek. Sizdeki bu değişiklik yakın çevrenizdeki kişileri şaşkına çevirebilir..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder