24 Kasım 2016 Perşembe

Terazi Burcu Haziran 2017 Yorumu

Terazi Burcu

Terazi Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Yaşamınızdaki değişikliklerin büyük boyutta olacağı Haziran ayında sabırlı olmak size başarıyı getirecektir. Özel ilişkilerinizde bu ay gerçekten yaşamdan ne beklediğinizi ve özgürlük özleminizi samimiyetle açıklamalısınız.aşamınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda sizden yaşça büyük dostlarınız vasıtasıyla hayallerinizi gerçekleştirme imkânı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız.

3 Haziran'da iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır belirsiz bir işiniz bugün gerçekleşebilir.
 
9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, sizi edebi konuşmalara itebilir fakat bugün önemli konuları şiirsel konuşmalar içinde saklamamalısınız. Direkt konuşmanın gerektiği yerde sürtüşmelerden kaçmak işlerinizi zora sokabilir.11 Haziran tarihinde aşk hayatınızda önemli bir gündesiniz. Bugün eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki iletişim oldukça iyi olacaktır. Bu süreçte var olan problemlerin üzerinde konuşabilir ve birbirinize anlayışlı davranarak ortak çözümler üretebilirsiniz.

12 Haziran'da işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

19 Haziran'da gerçekleşecek olan İkizler Yeni Ay'ı 9. Seyahat ve Eğitim Evinizi harekete geçirerek, sizi plan yapmaktan harekete geçmeye zorlayacaktır. Ancak çok hızlı hareket etmenize gerek yok çünkü

20 Haziran'da aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir. İşinizle ilgili kalıcı ve güçlü bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Karakteriniz nedeniyle bu nefes alma süresi sizin için kısa olabilir ve gelecek üzerine yaptığınız planları bir an önce yaşama geçirmeyi deneyebilirsiniz. 24-25 Haziran tarihlerinde çarpışacak olan iki dairesel döngü, yaşamınızdaki her şeyin yoğunlaşmasına neden olacaktır.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, birlikteliği sizin odaklanmanızı engelleyecek ve şu anki sorumluklarınızdan kaçmaya zorlayacak. Odaklanmamış yaşamlar ya da aynı anda pek çok konuya birden saldırmak, insanın enerjisini azalttığı gibi dikkatini dağıtır ve başarı şansını ortadan kaldırır!

1 yorum: