10 Kasım 2016 Perşembe

Oğlak Burcu Mayis 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Mayıs ayında Oğlakların kişisel ilişkileri mükemmel giderken iş dünyalarındaki ilişkileri biraz çalkantılı olabilir. Oğlakların ev yaşamları bu ay çok eğlenceli olmasa bile onlara işteki streslerini unutturacak kadar zevkli olacaktır.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor.Uzlaşmak ve konuşmak için gerekli alanı iyice kısıtlıyor. Bugün arkadaş ve meslektaşlarınızla aranızda güven temelleri atmak için basit ve anlaşılır şekilde konuşmalısınız. Bu yöntemi kullandığınızda iletişim olanaklarınız artacaktır.

13 Mayıs'ta sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz ve ortaklaşa aldığınız kararları başarı ile uygulayabilirsiniz.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, çıkabilecek problemleri önceden tahmin etmeye ve değişiklikler üreterek çözüm yaratmanıza neden olabilir. Bugün göstereceğiniz kararlılık ve sabır önünüzdeki engelleri kaldırmada kullanacağınız en önemli özelliklerinizdir.


15-16 Mayıs tarihlerinde eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, iyi haberler alacaksınız. Bugün küçük problemlere geniş perspektiften bakarak yaşamınızdaki dengeyi sağlayacak ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Yaşamda küçük problemlerle uzun süre harcamak gerek enerji gerekse zaman kaybına neden olsa da pek çok insan bunu fark etmeden yaşamaya devam eder.

28 Mayıs tarihinde, özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tartışma anında söylediği sözlere pişman olduğunu bilmelisiniz.

29 Mayıs hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder