28 Kasım 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Haziran 2017 Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Oğlaklar Haziran ayında evrendeki sırlara odaklanarak iç dünyalarına yönelecekler. Bu ay eski ve gereksiz inançlarınızdan kurtularak yaşamdaki anlamınızı değerlendireceksiniz. Bu süreçte pek çok kişi, içinizdeki gerçeği bulmanızda size yardımcı olacak veya size doğru yolları gösterecektir. Bazen insanların içlerinde bulundukları çıkmaz sokaklardan kaçarak, seyahatlerini tamamlamalarına yardımcı olacak yeni yolar bulmaları gerekebilir.

3 Haziran tarihinde iş hayatınızda şanslı gelişmelerle güçlenerek ön planda olacağınızı müjdelemekte. Kararlı cesur ve girişimci davranmanız gereken zamanlardasınız. 1nci önceliğiniz iş hayatınız ve kariyeriniz olmalı tüm olumsuzlukları ardınızda bırakmalı ve tamamen hedeflerinize kitlenmelisiniz

4 Haziran'da işbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın.9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay,size iletişimde yeni kanallar açacak ve sevecenliğinizi göstermenize olanak sağlayacak. Soğuk yaklaşımlarla yakalayamayacağınız pek çok fırsatsı sevecenliğinizi göstererek yakalayabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile var olan ilişkinizi derin bir analizden geçirebilir yüreğinizden gelen sesi can kulağı ile dinleyerek öfkeyi sevgiyle yenen yüreğiniz le ilişkinizi daha iyi hale getirmek için mücadele etmeyi seçebilirsiniz.

11 Haziran tarihinde işle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissederek telaşla hareket edebilirsiniz bu durum gözden kaçan ayrıntılara ve sıkıntılara neden olabilir.

20 Haziran tarihinde özel yaşamınızda üzüntü duymanıza neden olan ve bir türlü beklediğiniz şekilde ilerleme olmamasına takılıp kalmayacak yeni bir bakış açısı ile sorunlardan uzaklaşıp doğru adımlar doğru kararlar vererek mutlu olacaksınız. İ

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, derdinizi duygusal veya pratik şekilde anlatma kapasitesine sahip olacaksınız.

29 Haziran'da tedirgin etmesi sonucu yaşamınızda tartışma, kaos veya kargaşa yaşayabilirsiniz. Başkalarının güvensizlikleri veya tuhaf davranışları ya da baskı yapması karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Bu ay sonu  elinizdeki kaynaklar sizin iyi bir âşık, arkadaş veya meslektaş olduğunuzu ispat etmenize yeterli.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder