12 Kasım 2016 Cumartesi

Kova Burcu Mayis 2017 Yorumu

Kova Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Kovalar, kendinizi ağırlıklarınızdan kurtulmuşçasına huzurlu ve dinamik hissederek güne başlayacaksınız. Kararlı oluşunuz ve değişimi tüm benliğinizle kabul etmeniz her geçen gün sizleri daha da güçlendirecek.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. Çözümlere yaklaşmanız çok kolay olacak. Bugün fazla risk almayın ve istikrarlı davranmaya özen gösterin.

9 Mayıs'ta bir iş teklifi olabileceği gibi alım satımla ilgili bir konuda olabilir. Kimsenin sizi engellemesine fırsat vermeden görüşme ve girişimlerinize hız vererek hareket edin ve kazanın.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, paniğe kapılmadan zor konular hakkında başarılı konuşmalar yapmanıza olanak sağlayacaktır.


16 Mayıs tarihinde ise fiziksel, ruhsal ve inançsal enerjileriniz artarak engelleri hızla kaldırmanız mümkün. Bu ay kendinizi son derece huzurlu hissederek iş hayatınızda olumlu sonuçlar elde edeceğiniz kararlar alıp hızlı hareket ederek kazançlı çıkacağınıza işaret etmekte. Gün sizin için öylesine bereketlidir ki beklediğiniz beklemediğiniz birçok fırsatla karşılaşarak her birini akıllıca değerlendireceksiniz. Ruhunuzda ki güçlü enerji işinizle ilgili her konuda şansınızı arttıracak ve yaptığınız işe hakimiyetinizi kuvvetlendirecek.

21 Mayıs'ta özellikle eş ya da sevgilinizin yaklaşımlarını adil bir şekilde değerlendiremeyebilir. Geçmişte yaşananlarla hesaplaşarak ona karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu durum iş hayatınızda da zamanı yeterince iyi değerlendirememenize sebep olabilir ve buna bağlı olarak çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir.

27 Mayıs'taki ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. İnsanlara son derece çekici ve semptatik görüneceksiniz. Bu etki bir çok işinizin kolaylıkla ilerlemesini sağlayacak. Sağlık problemleri olan Kova’lar olumlu haberler alabilir ve rahatsızlıklarınızdan tamamen şifa bulabilirsiniz. Sizin bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.

29 Mayıs'ta iş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunmak için bugün acele etmemelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder