29 Kasım 2016 Salı

Kova Burcu Haziran 2017 Yorumu

Kova Burcu

Kova Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Haziran ayında eğlence istekleriniz ile geleceğe dönük arzularınızı dengelemelisiniz. Bir yandan zevklerinizi tatmin etmek isterken, diğer taraftan uzun vadeli planlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Zevkli zaman geçirmenin mahzuru yoktur ancak bunu yaparken gelecekte size problem yaratabilecek konuları göz ardı etmemelisiniz.

3 Haziran'da yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin.


4 Haziran'da kendinizi yenilenmiş ve huzurlu hissedeceksiniz. Dikkat gerektiren tüm konuları bugün gündeminize alabilir önemli görüşmelerinizi yine bugün yapabilirsiniz.

8 Haziran'da işinizle ilgili tıkandığınız konularda yeni yollar aramalı aşırı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları yaşamadan kendinize zamanı daha iyi kullanabileceğiniz bir sistem kurmalısınız. Bu konuyla ilgili sizden yaşça büyük insanların tavsiye ve öğütlerini dikkate almalısınız.


9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, Eşinize maddi konularda temkinli olması ve beklediği alacaklara güvenerek yatırımlar da bulunmaması için uyarılarda bulunmalısınız. Eşinizle iletişiminizde anlayışlı tutumunuz ilişkinizin olumlu yönde ilerlemesi için fazlasıyla önem taşımakta.

20 Haziran'da daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyeceksiniz. Bitmemiş işleriniz aklınıza geldiğinde bu işleri bitirmek için gerekli motivasyonu içinizde hissetmeyeceksiniz. Yine de kendinizi yenik hissetmeyin ve elinizden gelenin en iyisini yaparak projelerinizi tamamlamaya çalışın.

24 Haziran tarihinde işinizde yerinizde saydığınızı düşünüyor veya ilişkilerinizde sıkışıp kaldığınızı hissediyorsanız artık bunları değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Uranüs-Plüton dik açısının oluşacağı

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniay, hızlı hareket etme yeteneğiniz artacak. Ancak planlarınızın başka birinin amaçlarıyla çakışması halinde 2

29 Haziran'da iyi mücadele ederek istediklerinize ulaşmanız gerekebilir. Yaşamda hiçbir şey kendiliğinden gerçekleşmez ve insanlar her zaman amaçları için mücadele etmek durumundadırlar. Dolayısıyla mücadele etmekten kaçınmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder