16 Kasım 2016 Çarşamba

Koç Burcu Haziran 2017 Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay gezegenlerin yapacakları hareketler uzak gelecek hayallerinizi etkileyebilirler. Haziran ayında aileniz ve dostlarınızdan her zaman destek görmenize rağmen yaşamınızdaki nihai kararların size ait olduğunu unutmamalısınız. 

4 Haziran'da ilişkilerinizi ön plana çıkıyor. Eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, iş hayatınızda bugün rüzgar gibi esecek başarınızı arttıracağınız gelişmeleri akıllıca değerlendireceksiniz.

11 Haziran'da Jüpiter, yaşamınıza yeni bir kişinin girmesine neden olabilir. Bu süreçte uzun vadeli dost ve arkadaşlarınızı kendinizden uzaklaştırmamalısınız. Bu konumlanma sizin tedirginlik hissetmenize ve kendinizden şüphelenmenize neden olabilir. Yaşamda karmaşık hale gelen şeyleri düzeltmek zaman alır. Bunu unutmamalısınız.Şansınıza 13 Haziran tarihinde mantık timsali Satürn ile 7. Dostluk ve Ortaklıklar Evinize girecek olan Güneş sizin dostlarınızdan doğru tavsiye ve öğütleri almanızı sağlayacaktır.

20 Haziran'da fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir günü müjdelemekte sizlere. İş hayatınızda ön görüleriniz doğrultusunda alacağınız karalar size kazanç ve başarı sağlayabilir.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, Aile vi meselelerle ilgili konular da da sessizliğinizi korumalı haklıyı haksızdan ayırt edebilmeniz için zamana ihtiyacınız olduğunu kabullenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin işinizle ilgili yaptığı uyarıları dikkate almanız akıllıca olacaktır.

29 Haziran tarihinde sizi üzen şeyleri çevrenize stresi azaltacak ve uyumlu bir ortam sağlayacak şekilde ifade etmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder