19 Kasım 2016 Cumartesi

İkizler Burcu Haziran 2017 Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili İkizler, Haziran ayının ilk günlerinde diyaloglarınız ilişkilerinizi ön plana çıkıyor. Eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

3 Haziran tarihinde maddi gelişmelerle ilgili gelecek olumlu haberlerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Bugün işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, size uzak ufuklar açarak yakın plandaki gerçekleri görmenizi engelleyebilir. Bu dönemde duygularınıza dikkat etmezseniz yeni bir aşka çabuk ve yersiz şekilde kapılabilirsiniz.

5 Haziran'da ne kadar özel ve değerli olduğunuzu fark edeceğiniz olaylar deneyimleyebilir ve akıp giden hayat koşturması içinde kendinize hiç zaman ayırmadığınızı fark edebilirsiniz. Bu farkındalık iş ve özel yaşamınızda doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak.


12 Haziran'da içinde bulunduğunuz ilişkiden kaynaklanan veya finansal durumunuzda gerçekleşecek beklenmedik bir durum nedeniyle stres yaşayabilirsiniz.

20 Haziran itibarıyla enerjiniz içinizde yoğunlaşacak ve dış dünyada yapacağınız değişiklikler azalacak. Özel yaşamınızda sevginizi doyasıya paylaşarak birlikteliğinizi kuvvetlendireceksiniz.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, size yeni fırsatlar için gerekli enerjiyi sağlayacak.Yeni ay enerjisi yaşamınızın genelinde doğru kararlar alarak sorunların üstesinden gelmenizi sağlayacak. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşması ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız

27 Haziran tarihinde bu gezegenin hareketini terse çevirmesiyle gerek özel yaşamınız gerekse maddi durumunuzda çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Ancak tüm bunları gerçekleştirmeden önce

29 Haziran tarihinde işinizle ilgili her şeyi net bir şekilde değerlendirip ele alacağınıza işaret etmekte. Bu adil yaklaşımınız sorunlu yönlerinizi geliştirebilmeniz için önemli bir fırsat sizler için ve siz bunu yapabilecek irade gücüne sahipsiniz. İşlerinizin sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder