17 Kasım 2016 Perşembe

Boğa Burcu Haziran 2017 Yorumu

Boğa Burcu

Boğa Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay engellerin üstüne gitmek yerine çevrelerinden dolaşmanız halinde hedeflerinize daha hızlı varabilirsiniz.İş hayatınızda ise önemli bir teklif alabilir ciddi ve yeni bir oluşumun içinde olabilirsiniz yeterki değişime ayak uydururken yetenekelerinizden şüphe etmeyin.

1 Haziran'da kendinizi son derece huzurlu hissederek iş hayatınızda olumlu sonuçlar elde edeceğiniz kararlar alıp hızlı hareket ederek kazançlı çıkacağınıza işaret etmekte. Gün sizin için öylesine bereketlidir ki beklediğiniz beklemediğiniz birçok fırsatla karşılaşarak her birini akıllıca değerlendireceksiniz.


9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, sosyal olarak biraz engelleyebilir. Bugün siz coşkulu iken çevreniz ciddi kalabilir ve bu nedenle frekanslarınız uyuşmayabilir. Yine bugün olan Yay Dolunay'ı içinde espri, öfkeye karşı en iyi panzehir olacaktır.


5 Haziran tarihinde yaşamdaki güzellikleri görmenizi sağlayacaktır. Sevimli olmak bazen en sert insanların kalplerini bile yumuşatabilir ve şirinlik bazen istediğinizi elde etmenin en kolay yoludur.

Özel yaşamınızda ise evli Boğa’lar düzeltmediğiniz konular üzerinde tartışma içine girmeden suskunluğunuzu koruyarak kararlar almalı ve uygun zamanı bekleyerek hareket etmelisiniz. Bekar Boğa’lar sürpriz ilişkiler söz konusu olabilir. Haksız bir eleştiriye uğradığınızı düşünüyorsanız sakın karşılık vermeye çalışmayın. Vereceğiniz ters bir karşılık ile gelecekte size çok önemli olabilecek bir dostu kaybedebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi çevrenizi kızdıracak şekilde açığa vurmak yerine gelecekteki projelerinize saklamalısınız.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, ilişkilerinizdeki bir problemi veya maddi bir engeli ortadan kaldıracaktır. Duygularınız sizi şüpheye sürüklese de geçmişe bakmak yerine geleceğe yönelmek, problemlerinize çözüm bulmanızı kolaylaştıracaktır.

29 Haziran tarihinde birinci önceliğinizi işinize vermeli dikkatinizi başka yerlere çekme çabası içinde ki kişilerin oyunlarına dikkat etmelisiniz. Uzun yıllardır aynı işte devam eden bir Koç burcuysanız emeklerinizin geri dönüşümünü sürpriz bir terfi ya da zamla alabilirsiniz.

30 Haziran tarihinde ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. İnsanlara son derece çekici ve semptatik görüneceksiniz. Bu etki bir çok işinizin kolaylıkla ilerlemesini sağlayacak. Sağlık problemleri olan Boğa’lar olumlu haberler alabilir ve rahatsızlıklarınızdan tamamen şifa bulabilirsiniz. Sizin bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder