22 Kasım 2016 Salı

Başak Burcu Haziran 2017 Yorumu

Başak Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Haziran ayında evinizde sağlayacağınız sağlıklı ortam size iş yerinizde başarı getirecek. Mantıklı ve hedefe odaklı düşünceleriniz başkalarını kırmadan kendinizi ifade etmenize olanak sağlıyor.

4 Haziran'da finansal konularda ve iş hayatınızda daha kararlı olmalı ve söylediklerinizin arkasında durmalısınız. Özel yaşamınızda ise önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve huzurunuzu bozacak tavırlardan uzaklaşmalısınız.

5 Haziran'da İşinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay zamanında duygusallaşacak ve davranışlarınızı yumuşatacaksınız. Bu durum arkadaşlarınız veya iş ortaklarınız karşısında objektif bakış açınızı zedelese de yumuşak tavrınız sayesinde ilişkilerinizi çok güçlendireceksiniz.


11 Haziran'da Merkür'ün Uranüs ve Plüton ile yaratacağı dik açılar iletişim problemleri yaşamanıza neden olabilir. Daha önce sessizlik içine bastırılmış olan öfke veya saldırganlık, bugün bir basit kelimenin söylenmesiyle ortaya çıkabilir. Bu durumda olağandışı fikirlerinizi ifade ederken veya başkalarının derin duygularını anlamaya çalışırken sıradan bir dil kullanımının yetersiz olduğunu kavrayacaksınız. Bugün birden parlamak yerine başkalarını anlamaya özen gösterin ve kendinizi net anlatmaya çalışın.


20 Haziran'da özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir. Aman Dikkat! Duygusal davranır geçmişin izlerini bir anda unutup yeni bir başlangıç içine girerseniz canınız bir hayli yanabilir

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı,  konumlanması ilişkilerdeki yanlış anlaşılmaları veya hataları gidermenize yardım edecek olmasına rağmen, sağlıklı bir birliktelik için derinde gömülü olan problemleri önce çözmeniz gerekecektir.

29 Haziran'da İşinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder