13 Kasım 2016 Pazar

Balik Burcu Mayis 2017 Yorumu

Balık Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Balıklar, bu ay işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanabilecek sorunların ilişkiniz üzerinde olumsuz bir etki yaratmasına izin vermemelisiniz.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. Kafanız pek çok yaratıcı fikirle dolacak. Yalnız unutmayın ki yanlış yönlendirici fikirler insanlara gereksiz harcamalar yaptırarak zarara neden olabilir.

5 Mayıs tarihinde iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşması ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı arzularınızın öfkeye dönüşmesi yerine onları yeni deneyimlerle tatmin etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bugünlerde başkalarına yapacağınız baskılar ters tepebilir, dikkatli olmalısınız.


13 Mayıs'ta özel yaşamınızda sevginizi doyasıya paylaşarak birlikteliğinizi kuvvetlendireceksiniz. Bekar Balık’lar Aşk’ın heyecanı ruhunuzu sarabilir. Uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınız özel bir ilişkiye dönebilir

14 Mayıs'ta işlerinizin sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız. .

23 Mayıs tarihinde en küçük kuvvetler bile zor engelleri ortadan kaldırmaya yetecek. Sert yüzleşmelerden kaçan yumuşak yaklaşım ile her şeyi başarabilirsiniz. Kendinizi önceden belirlenmiş şablonlarda yaşamaya zorlamak yerine biraz hayal gücünüze şans tanıyın.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, ne kadar özel ve değerli olduğunuzu fark edeceğiniz olaylar deneyimleyebilir ve akıp giden hayat koşturması içinde kendinize hiç zaman ayırmadığınızı fark edebilirsiniz. Bu farkındalık iş ve özel yaşamınızda doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder