30 Kasım 2016 Çarşamba

Balik Burcu Haziran 2017 Yorumu

Balık Burcu

Balık Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Haziran ayında 4. Ev ve Aile Eviniz ile 10. Kariyer Evinizde gerçekleşecek gezegen hareketleri nedeniyle yaşamınızdaki yerinizi belirlemeniz zor olabilir. Çıkacak krizlerde derhal müdahale etmekten bu ay kaçınmalısınız çünkü bu durumların çoğu zaman içinde kendiliğinden çözülecektir.

4 Haziran'da iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz.

5 Haziran tarihinde tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız. Finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, hayal gücünüz ve inançlarınız çok güçlenecektir. Bu entelektüel ve içgüdüsel gezegenlerin birlikteliği sizi gerçeklere taşıyacak. 4 gün boyunca ne hissettiğinizi ifade edecek sözleri bulmakta zorlansanız bile gerçekleri yaşayacaksınız.10 Haziran'da yüksek enerjinizle ışıldayacağınızı müjdeliyor sizlere. Gerek fiziksel gerek ruhsal enerjiniz karşısında karşı koyulmaz olacağınız kesin. Bugün iş görüşmeleriniz olumlu neticelenir ve isteklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanların kıskanç bakışları sizi rahatsız etmesin ön planda olmanın getirileridir bunlar sizi daha da motive etmeli ve enerjinizi muhafaza etmeye çalışmanıza katkıda bulunmalı.

16 Haziran'da Merkür Jüpiter yarım karesi küçük şeylerin gözünüzde büyümesine neden olabilir. Hissedeceğiniz abartı sizi yanlış yönlendirecektir. Dolayısıyla bundan uzak durun. Bugün gerçeklere önem verin ve abartılı işlerden kaçının.

17 Haziran'daki Neptün-Merkür yarım kare konumunda gerçeklerle arzular karışabilir. Hayallerinizi takip ederek en iyi seçimi yapmaya çalışmalısınız.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, sizi çok hassas duygular içine sokarak gerçeklerden uzaklaştırabilir. Geriye dönecek yolu bulabildiğiniz sürece hayal dünyanızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

27 Haziran'da iyiniyetinizi sömürme eğilimi içinde olan kişilere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İyi niyetiniz yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz duygusal değil gerçekçi davranarak hareket edin özellikle iş hayatınızda. Özel yaşamınızda ise bugün alacağınız bir telefon mesaj haber bitti diye düşündüğünüz ilişkinizde yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir

29 Haziran'da aile büyüklerinizi ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebileceğine işaret etmekte. Kendinizi yetersiz huzursuz hissedebilir isyankar bir ruh hali içinde olabilirsiniz sakin olun ve günün ilerleyen saatlerinde her şeyin yoluna gireceğini bilerek hareket edin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder