21 Kasım 2016 Pazartesi

Aslan Burcu Haziran 2017 Yorumu

Aslan Burcu

Aslan Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Haziran ayında günlük yaşamınızda küçük de olsa değişiklikler yapmalısınız. Günlük yaşamınızda yapacağınız küçük fakat olumlu değişiklikler, uzun vadede sağlığınıza büyük katkıda bulunabilir. Haziran Aslan burcu insanı için önder bir ay olacaktır. Bu ay gelecek kapıları önünüzde açılarak sizi nelerin beklediğini gösterecek.

3 Haziran tarihinde Merkür-Güneş birlikteliğinin size vereceği güçle uzun süredir devam eden bir ilişki probleminizi halledeceksiniz. Ancak 4 Haziran'daki Mars-Venüs birlikteliği çevrenizdeki tansiyonu arttıracaktır. Bugün sevimli kişiliğinizle bu gerginlikle başa çıkabilirsiniz.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay, sizi haklı olacağınız bir tartışmaya zorlasa da anlaşmazlıkları güzellikle çözmekte büyük yarar olacaktır.

11 Haziran'da önceliklerinizi iş ve hayatınızı önemseyerek hareket edin. Meslek hayatınızda yeni fırsatları getirebilir. Yeni bir alana yönelebilisiniz..


12 Haziran'da iş hayatınızda görüşmelerinizin olumlu sonuçlar vereceğini müjdelemekte. Özel yaşamınızda anın anınıza uymayabilir söylemek istediklerinizle yaptıklarınızda tutarsızlıklar eş ya da sevgilinizin duygusal patlamalarına neden olabilir. 13 Haziran'da iş yaşamınızdaki tansiyon düşmüş olsa bile mücadelenin sessizce devam ettiğini göreceksiniz.

19 Haziran'da finansal konularda gerginlikler yaşamamak için HAYIR demeyi bilmelisiniz. Gizli oyunlar yanılacağınız gelişmeler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle rekabete girmemeli ve sakin davranmalısınız..


20 Haziran'da gerçekleşecek olan sert Merkür-Satürn karşılaşması, iletişim kapasitenizi kısıtlayabilir. Bu akşam yaşanacak olan ekinoks ile Güneş Yengeç Dönencesi'ndeki 12. Özel Yaşam Evinize girecek ve sizi ihtiyaçlarınızı karşılarken, fikirlerinizi kendinize saklamaya yönlendirecektir.

21 Haziran'da fazla konuşmasanız bile hareket ve davranışlarınız sizin düşüncelerinizi dışarıya yansıtacak. Sürünceme de kalan her şeyi ya bitirecek ya da olması gereken hale getireceksiniz. Bu güçlü enerji tüm plan ve düşüncelerinize netlik kazandırırken sizleri olduğunuzdan daha da güçlü bir ruh hali içine sokacak..

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, fazla çalışmadan başarılı olabileceğinizi düşünebilirsiniz.

25 Haziran'da özel yaşamınızda gizli konuların ortaya çıkması ile yaşadığınız sorunların neden kaynaklandığını tüm çıplaklığı ile öğrenebilir özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda ise uzun soluklu işlere adım atabilir iş birlikleri ile güçlü ve istikrarlı işler başarabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder